Menu
Your Cart

İkilem

İkilem

2010'lu yıllarda müzik kariyerine başlayan Serhat Karan ve Uğur Ateş, 2020 yılında "İkilem" adı altında şarkılarını yayımlamaya başladı. İlk single çalışmaları olan "Zamansız Şarkılar"ı yayımlamalarının ardından "Sensiz Uyandım" ve "Bir Sebebi Var" isimli single çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. İkilem, 2021 yılında "Kaybolurum Gülüşünde" ve "Bu Saatten Sonra" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. Grup, 2022 yılında “Geçemem Senden” ve son olarak “Güneş Batarken” isimli single çalışmalarını yayımladı. 

İkilem "Bu Saatten Sonra" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
2020 yılında yayınladıkları “Zamansız Şarkılar” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik mecralarında boygösteren İkilem, aynı yıl “Sensiz Uyandım” ve “Bir Sebebi Var” adlı şarkılarını yayınladı. Üçüncüşarkısıyla dijital platformların yanı sıra radyolarda da haftalarca bir numarada kalan grup, geçtiğ..
Brand: POP
Serhat Karan ve Uğur Ateş’ten oluşan İkilem grubu 2010 yılında müzikal kariyerlerine başlayıp2019’da birlikte şarkılarını çıkarmaya başladı. O zamandan beri birçok şarkı yayınlayan grup “BirSebebi Var”, “Kaybolurum Gülüşünde” ve “Bu Saatten Sonra” gibi şarkılarıyla sağlam bir dinleyicikitlesi kazand..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)