Menu
Your Cart

Haberler

16 Şub Başarılı sanatçı Barış Demirel, “HOŞÇAKAL” adlı yepyeni şarkısını 16 Şubat’ta müzikseverlerle  buluşturuyor!
0 19
Geçtiğimiz ocak ayında Özdemir Erdoğan’ın çok sevilen eseri “AÇ KAPIYI GİR İÇERİ”yi kendine özgüyorumuyla dinleyicisinin beğenisine sunan şarkıcı, söz..
16 Şub Müzik dünyasının üretken ismi YGA, alternatif rock türündeki yepyeni şarkısı “Kelebek” ile 16 Şubat’ta  yayında!
0 20
Daha önce yayınladığı “Böyle Gelmiş Böyle Gider” ve “Gel Bir De Bana Sor” şarkılarının yanı sıra AnılDurmuş ile yaptığı düet çalışması “Safi Zararsın”..
16 Şub LIC, “TOXIC” adlı rap şarkısı ile profesyonel müzik dünyasının kapılarını aralıyor!
0 18
16 yaşındaki genç rap sanatçısı LIC, kariyerinin ilk profesyonel çıkışını sözlerini kendisinin kalemealdığı “TOXIC” şarkısı ile yapıyor! Eserin müziği..
16 Şub Aykut Durman, “Her Şeyi Unut” isimli yeni teklisini 16 Şubat’ta sevenlerinin beğenisine sunuyor!
0 22
Aykut Durman, “Her Şeyi Unut” isimli yeni teklisini 16 Şubat’ta sevenlerinin beğenisine sunuyor!Son olarak 2023 yılının ağustos ayında “Söylemek Lazım..
16 Şub Rap müziğin genç isimlerinden Zira, “Mamaktan” adlı yeni şarkısını 16 Şubat’ta sevenlerinin  beğenisine sunuyor!
0 20
2022 yılında yayınladığı “S.O.S” isimli çalışması ile profesyonel müzik dünyasına adım atan Zira, altıncıteklisi “Mamaktan” ile üretimine devam ediyor..
16 Şub Toprak Duran, uzun süren sessizliğini “Sevgilim” isimli yepyeni şarkısı ile bozuyor!
0 17
Son olarak 2022 yılında yayınladığı “Rüzgarlara Anlatsam Seni” isimli çıkış çalışmasını dinleyicisiylebuluşturan Toprak Duran, “Sevgilim” isimli yeni ..
09 Şub Müzikseverlerin kalbinde taht kuran “Duş” şarkısı, Faruk Sabanci ve Teoman ortaklığındaki yepyeni  yorumuyla 9 Şubat’ta yayında!
0 62
Türk rock müziğinin efsane ismi Teoman’ın dillere pelesenk olan “Duş” şarkısı, “Bu Sen Değilsin”,“Bulamazdım” ve “All The Things She Said” gibi eserle..
09 Şub Merve Çalkan, “YANILIR” adlı yepyeni şarkısını 9 Şubat’ta müzikseverlerle buluşturuyor!
0 28
2019 yılında sözü ve müziği Mabel Matiz’e ait “Defter” adlı ilk teklisini yayınlayarak profesyonel müzikhayatına başlayan Merve Çalkan, yeni şarkısı “..
09 Şub Müzik dünyasının başarılı ismi Yudum, “Fasulye” adlı yepyeni şarkısını 9 Şubat’ta sevenlerinin  beğenisine sunuyor!
0 373
“Esmesun Ayruluk” ve “Sağım Yalan Solum Yalan” gibi eserlerle milyonların takdirini toplayan Yudum,yeni teklisi “Fasulye” için tüm hazırlıklarını tama..
09 Şub Alternatif müziğin sevilen gruplarından Bulutlar, yepyeni şarkısı “Kutular” ile 9 Şubat’ta yayında!
0 29
“Kayboldum”, “Uyku Sularında” ve “Teşekkürler” gibi pek çok şarkıyı sevenleriyle buluşturan Bulutlar,“Kutular” isimli yepyeni teklisi için stüdyoya gi..
09 Şub Ezgi Sağlık, “Anxious Eye” isimli yepyeni teklisini 9 Şubat’ta sevenlerinin beğenisine sunuyor!
0 18
Son olarak 2023 yılının aralık ayında yayımladığı “Limbo” şarkısıyla dinleyicileri ile bir araya gelenüretken sanatçı Ezgi Sağlık, yeni çalışması “Anx..
02 Şub Türk pop müziğin önde gelen isimlerinden Berkay, “Acı İkimize” adını verdiği yeni şarkısı ile 2 Şubat’ta  yayında!
0 55
Hemen hemen tüm şarkıları hit olan ve sahne performansının kalitesiyle adından sıkça söz ettirenbaşarılı sanatçı Berkay, “Acı İkimize” isimli teklisin..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 789 (66 Sayfa)