Menu
Your Cart

Albümler

Brand: Alternatif
Soner Avcu’nun yepyeni teklisi “Daha” 22 Eylül’de dinleyicilerle buluşuyor!“Kayıp Şehir”, “Yeniden”, “Neye Yarar” ve “Yalnızlıklar” gibi şarkılarıyla milyonlarcadinleyiciye ulaşan Soner Avcu, şimdi de yeni teklisi “Daha” için stüdyoya girdi! Avcu’nungelecek albümünden önce yayınladığı son single çal..
Brand: Alternatif
Aziz Piyade, “Şarap İstiyorum” isimli yeni şarkısını 22 Eylül’de hayranlarının beğenisine sunuyor!“Bu Şehri Yakın”, “Bir Mucize Gerek” ve “Temmuz Ortası” gibi pek çok sevilen şarkıya imza atan AzizPiyade, yaşanmış hikayelerle dolu şarkılarına bir yenisini ekliyor! “Piyade” isimli EP çalışmasının iki..
Brand: POP
Berk, “Kumralım” isimli yepyeni şarkısını 22 Eylül’de hayranlarının beğenisine sunuyor!“Aşığın Teki”, “Yaban Gülüm” ve “Sen Her Şeyim” gibi sevilen pek çok parçaya imza atan Berk, poptüründeki yeni çalışması “Kumralım” için stüdyoya giriyor! Sözü ve müziği Mevlüt Can Karataş’a aitolan şarkının düzen..
Brand: POP
Eren Sandal yepyeni şarkısı “Olmaz” ile dinleyicisiyle buluşuyor!Müzik kariyerine 2010 yılında çıkardığı ilk teklisi “Rüzgar” ile başlayan Eren Sandal, bu kez de yenisingle çalışması “Olmaz”ı müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor! Sözü ve müziği başarılısanatçının kendisine ait olan şarkıd..
DJ Nihal Sandıkcı, “Beyaz Adlı Prens” isimli yeni şarkısıyla 22 Eylül’de hayranlarıyla yeniden buluşuyor!Deneyimli radyocu ve DJ Nihal Sandıkcı, iki yıl aradan sonra “Beyaz Atlı Prens” isimli tekli çalışmasıylapophouse kulvarında ilerleyişini sürdürüyor. Kariyerinin altıncı teklisi olan şarkının söz..
Brand: Hip Hop / Rap
Ohash “Yanlış Karar” isimli yeni rap şarkısını 15 Eylül’de sevenleriyle buluşturuyor!“Paranoya”, “Gospel” ve “Artık” gibi sevilen şarkılarıyla Türkçe rape iz bırakan isimlerden İran asıllıOhash, yeni şarkısı “Yanlış Karar” ile üretmeye hız kesmeden devam ediyor! Ohash'ın sözlerini kalemealdığı hit o..
Brand: Hip Hop / Rap
Kezzo, yepyeni single çalışması “Umrumda Değil” ile 15 Eylül’de dinleyicilerle buluşacak!“Hep Aynı Sonlar”, “Olduramadım”, “Yangın” isimli şarkılarıyla büyük yankı uyandıran Kezzo, şimdi deyeni teklisi “Umrumda Değil” ile sizlerle! Müzik kariyerine 2005 yılında yaptığı çalışmalarla başlayanve günümü..
Brand: POP
“Zalim” adlı Sezen Aksu şarkısını yeniden yorumladığı anları sosyal mecralarda paylaşarak adınıduyuran Dicle, yeni teklisi “Hep mi?” ile müzikseverlerle bir araya geliyor!Dicle, uzun yıllardır içerisinde bulunduğu müzik çalışmalarını dinleyicisinin beğenisine sunmayahazırlanıyor! Sözü ve müziği Aype..
Brand: Alternatif
Aktör ve Poligami, “Kayboldum” isimli yeni şarkılarını 15 Eylül’de müzikseverlerin beğenisine sunuyor!"Hadi Doldur Kadeh" adlı şarkısıyla milyonlarca kez dinlenen Aktör grubu, alternatif türündeki yenişarkısı “Kayboldum” için Poligami grubuyla bir araya geliyor! Şarkının sözü ve müziğinde İsmet Tüme..
Brand: Hip Hop / Rap
Zorba, “Yalanlar” adlı yeni şarkısını 15 Eylül’de müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Devran Döner”, “İşler Yolunda” ve “TUTARIM ELİNİ” gibi pek çok şarkısıyla rap piyasasında sesgetiren Zorba, 2023’ün ikinci teklisi “Yalanlar” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Zorba’nın sözlerinikaleme aldığı hip ..
Brand: POP
Merve Mete, Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı “Unut” ile sevenleriyle buluşacak!“Hadi Diyelim” ve “Bahsetme” adlı single çalışmalarıyla müzik hayatına adım atan Merve Mete, bukez de Sezen Aksu’nun hafızalara kazınan şarkılarından “Unut”u yeniden seslendirmek üzerestüdyoya girdi! Bestesi ünlü müzisyen..
Brand: POP
Bertin Yıldız, “Bomboş” ile 8 Eylül’de yeniden müzikseverlerin huzuruna çıkıyor!Müzik kariyerinde 2021 yılında yayınladığı “Yol Ayrımı” isimli single çalışması ile başlayan Bertin Yıldız,şimdilerde ise sözü ve müziği kendisine ait olan yeni teklisi “Bomboş” için stüdyoya girdi!“Kördüğüm”, “Bilmiyord..
Brand: Alternatif
Gökhan Gürdeyiş, “Sar En Başa” isimli şarkısını 8 Eylül’de sevenlerinin beğenisine sunuyor!2020 yılında çıkardığı “Beyaz Duvarlar” şarkısıyla müzik dünyasının kapılarını aralayan GökhanGürdeyiş, yeni şarkısı “Sar En Başa” ile üretmeye devam ediyor! Diskografisinde bulunan tümşarkılarda hep daha duyg..
Brand: Alternatif
Irmak Tunay, “İnci” isimli yeni teklisini 5 Eylül’de müzikseverlerin beğenisine sunuyor!2019 yılından bu yana müzik piyasasındaki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştıran Irmak Tunay,üçüncü teklisi “İnci” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü ve müziği Tunay’a ait olan parçanınprodüktörlüğünü b..
Brand: ROCK
“Söyleyin Ona””, “Issız Sokaklar” gibi şarkılarıyla dinleyicilerin beğenisini kazanan Milat grubu, bu kezde “Pare” adlı şarkıyla listelere üst sıradan giriş yapmaya hazırlanıyor!2015 yılında Mehmet Kenan Bakay, Artun Koyuk ve Ezgin Aydın’ın bir araya gelerek kurduğu ve BuğraÜnsal’ın katılımıyla son ..
Brand: POP
Kariyerine 2019 yılında Kaan Öz ile birlikte yayınladığı “Feda” şarkısıyla başlayan Serra Kömür, yeniteklisi “Eksik Hayatlar” ile müzik piyasasına geri dönüyor!Sosyal mecralarda yayınladığı “Aşkla Aynı Değil” adlı cover parçasıyla büyük beğeni toplayan SerraKömür, çıkış şarkısı “Eksik Hayatlar” için..
Brand: ROCK
merhabalar,sizlere daha önce de söylemiştim, 1 eylül 2023 tarihinde, son stüdyoalbümüm olmasını düşündüğüm, “ ben, zargana, deus ex machina”çıkacak.bu albümden iki parçayı, “nevrozumun zindanı” ve “1994 berbat bir yıldı”yısizlere sundum zaten.şimdi sırada, yine bu albümden parça parça sunacağım,“kav..
B.
YENİ HİT
2020’de yayınladığı ilk harf isimli şarkısı “M.” ile global listelerde yerini alan alternatif müziğin üretkenismi Anıl Emre Daldal, yeni şarkısı “B.” ile müzikseverlerin huzuruna çıkmaya hazırlanıyor!“Bütün bu şarkıların hikayesinin başlangıcı B.” olarak bahsettiği yeni teklisi “B.” için tüm hazırlı..
Alternatif müziğin gözde isimlerinden İpek Özcan “Ya Serap Ya Çöl” adlı iki şarkılık single albümünü 1Eylül’de müzikseverlerin beğenisine sunuyor!Temmuz ayının ortalarında yayınladığı son teklisi “Isyan” ile dinleyenlerden tam not alan İpek Özcan,2023 sonbaharına “Ya Serap Ya Çöl (Canlı Akustik)” ve..
Brand: Hip Hop / Rap
Demirhyme ve Alperen Aydın “Sihir” isimli yeni düet çalışmalarını 1 Eylül’de sevenlerinin beğenisinesunuyor!Rap/Hip Hop müziğin sevilen isimlerinden Demirhyme, başarılı prodüktör Alperen Aydın ile yenişarkısı “Sihir” için bir araya geliyor! Yayınladığı her şarkıda dinleyicisine bir yolculuk hikayesi..
Brand: Hip Hop / Rap
Waycell ve Berkai Eren “METAMORFOZ” adlı yepyeni şarkılarını 1 Eylül tarihinde piyasaya sürüyor!Alternatif rap sahnesinin yeni isimlerinden Berkai Eren ve Waycell, özgün tarzlarıyla müzik dünyasınayepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor! "METAMORFOZ" isimli parçalarıyla müziksever..
Türk pop müziğin en güçlü kadın seslerinden Göksel’in canlı konser kayıtları 25 Ağustos’tatüm dijital platformlarda yayında!Şubat 2023’te gerçekleştirdiği BGM konserinde hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşatanGöksel, konserin canlı kayıtlarıyla dinleyen herkesi konser salonuna geri götürüyor!Sanatç..
Soner Avcu, “Aniden” adını verdiği yepyeni alternatif pop türündeki şarkısını 25 Ağustos’ta piyasayasürüyor!“Yeniden”, “Kayıp Şehir” ve “Yalnızlıklar” gibi pek çok şarkısıyla 2015’ten bu yana milyonları takdirinikazanan Soner Avcu, repertuarına yeni şarkısı “Aniden”i ekleyecek olmanın heyecanı içeri..
Brand: ROCK
Şort “Herkes Gibi” adlı yepyeni rock şarkısını 25 Ağustos’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!Geçtiğimiz haftalarda “Sen Gülünce Döndü Dünya” adlı teklisiyle dinleyicisini selamlayan Şort,yakaladığı ivmeyi bırakmamakta kararlı! Sözü ve müziği İlker Aydın’a ait olan “Herkes Gibi” adlı yenişarkısını..
Brand: Alternatif
Melike Cem, “Gözlerin Çok Hoştu” adlı yepyeni şarkısını 25 Ağustos’ta müzikseverlerin beğenisinesunuyor!“Uzay”, “İçimde Yangınlar” ve “Serin” gibi pek çok şarkısıyla 2021’den bu yana müzik piyasasındabirbirinden başarılı şarkılara imza atan Melike Cem, yepyeni şarkısı “Gözlerin Çok Hoştu” ile üretme..
Görkem Velioğlu “arar durur” adlı yeni single çalışmasını 25 Ağustos’ta sevenleriylebuluşturuyor!Profesyonel müzik hayatına “Kül” adlı şarkısıyla başlayıp akabinde “Ben Değilim” ve “Dip”adlı şarkılarıyla dinleyicilerin beğenisi kazanan Görkem Velioğlu, çalışmalarına sözü ve müziğikendisine ait olan ..
Brand: Alternatif
Ekinoks “Yanılgım” adlı yepyeni şarkısını 25 Ağustos’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Yirmi Üç”, “Ben Bu Aşkın” ve “Melanet – Akustik” gibi şarkılarıyla 2019’dan bu yana aktif olarakmüzik yapan Ekinoks, yeni şarkısı “Yanılgım” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Ekinoks’un sözlerinikaleme aldığ..
Brand: Hip Hop / Rap
Maddox, “Boss” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasının kapılarını aralıyor!Maddox, “Gentle” adını vereceği ilk albüm çalışmasını “Boss” adlı şarkısıyla tanıtıyor! Sözü vemüziğinin yanı sıra düzenlemesi de Maddox’a ait olan parçanın video klibi Mustafa Özenyönetmenliğinde çekildi. Single, ..
Brand: Alternatif
Aziz Piyade “Güverte” adlı yepyeni alternatif şarkısını 18 Ağustos’ta müzikseverlerin beğenisinesunuyor!“Bu Şehri Yakın”, “Bir Mucize Gerek” ve “Temmuz Ortası” gibi pek çok şarkısıyla 2019 yılından buyana alternatif müziğin sevilen isimleri arasında yerini alan Aziz Piyade, “Güverte” adlı yeni şarkı..
Brand: ROCK
Geceyi Kurtar, “Sevgilim Beni Affet” adlı yeni şarkısını 18 Ağustos’ta sevenlerinin beğenisine sunuyor!“Bulamam Seni”, “Uzaklarda” ve “Kelebek” gibi pek çok şarkısıyla rock müziğin sevilen gruplarıarasında yerini alan Geceyi Kurtar, yeni şarkısı “Sevgilim Beni Affet” için tüm hazırlıklarını tamamlad..
Brand: Dans
Serkan Çinioğlu ve SIRMA “Disonans” adlı yepyeni düet çalışmalarını 18 Ağustos’ta yayında!“Drop Our Hearts” ve “Drop Our Hearts (Part II)” şarkılarıyla başladığı müzik kariyerini New York’tasürdüren İstanbul doğumlu vokalist, besteci ve prodüktör SIRMA, yeni şarkısında Serkan Çinioğlu ilebir araya g..
Brand: Alternatif
Betül Çiçekyurt, “Hisler” adlı yeni şarkısını 18 Ağustos’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Bi Bahane”, “Düşümdesin” ve “Çarem Yok” adlı şarkılarıyla adını duyuran İstanbul kökenli sanatçıBetül Çiçekyurt, kariyerinin dördüncü teklisi “Hisler” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Çiçekyurt’unsözler..
Brand: Dans
Avcio dans türündeki yepyeni şarkısı “24020” ile 18 Ağustos’ta sevenleriyle buluşmaya devamediyor!“Yar – Ezgi Sağlık Vocal Edit”, “Mizaru” ve “Taksim Dolmuşu” gibi şarkılarla 2020 yılından beri müzikkariyerine devam Avcio yeni şarkısı “24020” ile dinleyenlerini dans ettirmeye devam ediyor! MüziğinAv..
Brand: Alternatif
Kaburga James, “İşimdeyim, Gücümdeyim” adlı yepyeni alternatif şarkısını 18 Ağustos’tamüzikseverlerin beğenisine sunuyor!2019’da yayınladığı “Gel Artık Leyla” adlı çıkış şarkısıyla müzik piyasasına başarılı bir giriş yapan sözyazarı ve yorumcu Kaburga James, sessizliğini “İşimdeyim, Gücümdeyim” adlı..
Zilan Avşar, “Bahçeye gel bahçeye (Alacaksan al beni)” adlı şarkısını 18 Ağustos’ta müzikseverlerinbeğenisine sunuyor!“Dostun Gül Cemali” ve “Vazgeçti Leylam” adlı şarkılarıyla Türk halk müziğinde gelecek vadeden ZilanAvşar, üçüncü şarkısı “Bahçeye gel bahçeye (Alacaksan al beni)” için tüm hazırlıkl..
Brand: Hip Hop / Rap
Demirhyme ve Ron V “AŞKIM” adlı yepyeni hip-hop/rap düetlerini 11 Ağustos’ta müzikseverleirnbeğenisine sunuyor!Geçtiğimiz ay yayınladığı son teklisi “Tenime Bak” ile büyük beğeni toplayan Demirhyme, yeni şarkısı“AŞKIM”da Ron V ile bir araya geliyor! Sözü ve müziği ikiliye ait olan parçanın düzenleme..
Brand: Hip Hop / Rap
Lukhan “duman” adlı yeni şarkısını 11 Ağustos’ta sevenlerinin beğenisine sunuyor!“El Turco Loco”, “YOK” ve “Yeminim Var” gibi pek çok şarkısıyla hafızalara kazınan Lukhan, kariyerinin12. teklisi “duman” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Lukhan’ın sözlerini yazdığı parçanın düzenlemesiDIVXRSE, mix &..
Brand: Alternatif
Glasxs, 2023 sonbaharında yayımlanacak cover albümünün üçüncü single’ı “Yıldızların Altında” 11Ağustos’ta yayında!Yarattığı ses evrenlerinde galaksiler ve yıldızlararası yolculuklardan ilham alan Glasxs, özgünprodüksiyonunu “Yıldızların Altında” cover’ında da bir kez daha gözler önüne seriyor! Şarkı..
Brand: Alternatif
İdil ve Lal “Başkası Olsam” adlı yepyeni alternatif şarkılarını 11 Ağustos’ta müzikseverlerin beğenisinesunuyor!Birlikte yaptıkları ilk tekli “Kalan Düğümler” ile başarılı bir sanatçı-prodüktör uyumu yakaladıklarınıkanıtlayan İdil ve Lâl, ikinci teklileri “Başkası Olsam”ı GROW etiketiyle dinleyicile..
Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 1657 (43 Sayfa)