Menu
Your Cart

Albümler

Belki
YENİ HİT
Brand: ROCK
“Gamzedeyim Deva Bulmam”, “Çözemezsin” ve “Sakladığın Bir Şeyler Var” gibi şarkılarıyla müziklistelerini alt üst eden alternatif rock grubu Dedublüman, “Belki” adlı 2 versiyondan oluşan yepyenişarkısıyla 5 Ağustos’ta yayında!Aşina olduğumuz rock sound’una getirdiği farklı yorumla dikkat çeken Trabzo..
Brand: POP
Türkiye’nin en çok izlenen TV yarışmalarından Survivor’da finale kalmasıyla ülke çapında ün kazananve geçtiğimiz yıl yayınladığı “Bedelini Ödedim” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasınabaşarılı bir giriş yapan Aleyna Kalaycıoğlu, yepyeni şarkısı “Beceremedin” için tüm hazırlıklarınıtamaml..
Brand: POP
“Bana Bi Sarılsan”, “Kurşun Gibi”, “Acele Acele” gibi pek çok şarkısıyla dinleyicisinden tam not alanAhmet Yalçın, kariyerinin sekizinci teklisi “Rüya” için kolları sıvadı! 5 Ağustos tarihinde yayınlanacakşarkısı için tüm hazırlıklarını tamamlayan Yalçın’a söz ve müzikte Ayça Masal eşlik etti. Düzen..
Brand: Hip Hop / Rap
“Nankör” ve “Yıkılmam” adlı şarkılarıyla tanıdığımız Kenan Tuncay, “Is It Love” ve “All Day” şarkılarıylaon binlerce kez dinlenen Semih Demir ile bir araya geliyor! Sözü Kenan Tuncay, müziği vedüzenlemesi Semih Demir’e ait olan “Düştüm Derde” adlı şarkının kayıt, mix ve mastering'i No EndSound taraf..
Brand: Alternatif
“Cam Güzeli” adlı şarkısıyla büyük başarı elde eden Aysemen, kariyerinin sekizinci teklisi “DA VINCI”ile üretimlerine devam ediyor! Sözü ve müziği Aysemen’e, düzenlemesi Osman Taşdaş’a ait olanparçanın mix & mastering’i Emre Kıral imzası taşıyor. Şarkısıyla ilgili Aysemen: “Leonardo Da Vinciçocu..
Brand: ROCK
2018 yılında yayınladığı “Bi’daha” adlı çıkış şarkısının ardından “Yıldızlar ve Gece”, “Temmuz Gibi”,“Yarına Kalk Yeter” gibi pek çok başarılı şarkıyı repertuvarına ekleyen Şort, bu yıl yayınlayacağıdördüncü teklisi “Köprü” ile üretmeye devam ediyor! Sözü ve müziği Emir Beşok’a ait olan parçanındüze..
Brand: Hip Hop / Rap
“Birgün Geri Gelirsen”, “GANG GANG” ve “Esrarengiz” gibi şarkılarıyla büyük beğeni toplayan vegeçtiğimiz aylarda ilk müzik klibini yayınlayan Rap sanatçısı Alihan, üretimlerine hız kesmeden devamediyor! Her projesinde olduğu gibi sözü, müziği ve mix & mastering işlemleri Alihan'a ait olan parça,..
2015 yılında yayınladığı “Çile” adlı şarkısıyla başladığı müzik kariyerinde “Dalgakıran”, “Son Liman” ve“Deli Gönül” gibi şarkılara imza atan Karadeniz müziğinin sevilen ismi Deniz Küçükakyüz, sözü vemüziği kendisine ait olan şarkısı “Ağlayalım Düşleri” ile üretimlerine devam ediyor! Düzenlemesi Onu..
2021’de yayınladığı çıkış şarkısı “Dünden Kalan Masal”dan bu yana “Ben Sana Vurgun” ve “HintKumaşı” gibi şarkılarıyla başarıyı yakalayan Eda Defne, sözü ve müziği Ozan Gelen’e ait yepyeni şarkısı“Yaşıyorum Hayatı” ile müzikseverler ile bir araya geliyor! Düzenlemesi Anıl Şallıel imzalı parçanın mix&..
Brand: Hip Hop / Rap
Gerçek adı Burak Dağtekin olan Adana kökenli rap sanatçısı BVD, Beykent Üniversitesi Güzel SanatlarFakültesi Grafik Tasarım bölümünü tamamladıktan sonra 2010 senesinde ilk hip-hop şarkısını yazdı.Kendi evinde deneme kayıtları alarak müzik hayatına giriş yapan BVD, yıllarca aldığı eğitimlerdensonra m..
Brand: POP
Sevgi Başar 18 Ekim 1999'da Kıbrıs'ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kıbrıs'ta tamamladı.Üniversite öğrenimine Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Teknolojileribölümünde devam ediyor. Müziğe ilgisi küçük yaşlardan beri olan genç sanatçı, lise yıllarının başındakendi şarkılar..
Brand: Hip Hop / Rap
2022’nin ilk yarısında yayınladığı birbirinden başarılı 11 tekliyle kendi rekorunu kıran İran asıllı rapsanatçısı Ohash, “Hotbox” adlı şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Bekom ile bir araya geliyor! İkilininaltyapısıyla zamanda yolculuğa çıkaracak yeni şarkısı “Dünya Bize Göre Bi Yer Değil” için tü..
Brand: POP
Geçtiğimiz yıl yayınladığı “Turbo Gaz” ve “Silemiyor” adlı teklileriyle adından sıkça söz ettiren RaggaOktay, yeni teklilerini dinleyicisiyle buluşturmaya devam ediyor! Sözü Ragga Oktay, müziği ise RaggaOktay ve Samet Önder Kök’e ait olan “Sana Deli Gibi Aşık” adlı single, sanatçının son zamanlarday..
Geçtiğimiz yıl yayınladığı “Vazgeçmem Senden Asla” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasınaadımını atan Sancakay, 2022’nin ilk aylarında ikinci şarkısı “Dayanamam”ı repertuarına eklemişti.Başarılı şarkıcı şimdilerde üçüncü şarkısı “Kaç” için hummalı bir çalışma içerisinde. Sözü ve müziğiSan..
Brand: POP
Pop müziğin sevilen isimlerinden Oğuz Berkay Fidan, 2022 yılının üçüncü teklisiyle hayranlarıyla biraraya gelmeye devam ediyor! Son olarak “Eklemedir Koca Konak” adlı türküyü yorumlayan Fidan;sözü ve müziği Okan Tuna imzalı pop türündeki “Savrula Savrula” ile repertuarını daha dagenişletiyor! Şarkın..
Brand: Alternatif
“Delinin Köyünde”, “Gel Artık Leyla”, “Kaburga’nın 116. Rüyası” gibi pek çok şarkıyla müzik dünyasınabirbirinden başarılı şarkıyı kazandıran alternatif müziğin yetenekli ismi Kaburga James, üretimlerinedevam ediyor! Çoğunlukla alternatif rock ve alternatif pop türlerinde eserler veren Kaburga James’..
Brand: POP
“Kördüğüm” ve “Yol Ayrımı” adlı şarkılarıyla büyük beğeni toplayan söz yazarı, aranjör ve yorumcuBertin Yıldız, kariyerinin üçüncü teklisi “İki Satır” ile üretimlerine hız kesmeden devam ediyor! Sözü vemüziği Bertin Yıldız, düzenlemesi Gökhan Turan imzalı şarkının mix & mastering’ini Utku Ünsalü..
Brand: Alternatif
218’de yayınladığı “Hep Özle” adlı çıkış şarkısının ardından “Sevmedin Mi?”, “Bitti Hikayemiz” ve“Ankara’da” gibi sevilen şarkılara imza atan alternatif müzik sanatçısı Anıl Bektaş; sözü, müziği vedüzenlemesi kendisine ait olan “İz” adlı yeni şarkısında Enes Tursun ile birlikte yer aldı. İz”, derinh..
“Yüzleşme” ve “Bırak Beni” adlı şarkılarıyla başladığı müzik kariyerinin üçüncü teklisi için kollarısıvayan Eda Atlas, Fethiye’den Antalya’ya uzanan bir yol hikayesini kaleme aldığı “İki Şair” ileüretimlerine devam ediyor! Sözü ve müziği Atlas imzalı şarkının düzenleme ve miksajını SonerKırmızıgül ü..
Kendi söz ve bestelerini yazan sayılı kadın sanatçılardan Aydilge, muhteşem bir enerjiye sahip orijinalşarkılarına bir yenisini daha ekliyor!  22 Temmuz'da Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanacak “UmudumVar” adlı yepyeni şarkısı için Aydilge "Derdi olan ama yine de yola devam eden ve umudunukaybet..
Brand: POP
Afrobeats müziği ile Türk ezgilerini harmanlayarak müzikte yeni bir çağ başlatmak üzere yola çıkanMerve Özbağış ve Beyza Özbağış ikilisi, sözü ve müziği Furkan Özsan imzalı “Yok Derdim” isimli çıkışşarkıları ile profesyonel müzik dünyasına adımlarını atıyor! “Yok Derdim” isimli teklisinin kayıt, mix..
2020 yılında yayınladığı 3 şarkıdan oluşan “Bipolar Ep” adlı çalışmasıyla başladığı profesyonel müzikhayatına “Yabancı”, “REM” ve “Nasıl Nasıl” gibi 10 başarılı single sığdıran Ozthewiz; söz, müzik vedüzenlemesinin yanı sıra kapak görselini de bizzat kendisinin üstlendiği yepyeni şarkısıyla sevenler..
Brand: R&B - Soul
Geçtiğimiz aylarda R&B türündeki “Boşluktayım” adlı son çalışmasını repertuarına ekleyen Dilşad,şimdilerde bambaşka bir tarzla dinleyicilerine merhaba diyor! Dilşad’ın tamamen kendi iç dünyasınıkelimelere döktüğü şarkısının sözü ve müziği kendisine, aranjesi ise Berat Öz’e ait. Parçanın mix ..
Brand: Alternatif
Alternatif rock tınırlarının elektronik öğelerle birleştiği “Bu Öfke”, hangi ölçekte olursa olsun erk sahiplerine birsesleniş şarkısı niteliğinde. “Bu Öfke”nin sözü, müziği ve düzenlemesi Vincent Baykal Ada’ya aitken mix vemastering’i ise Haktan İlhan üstlendi. Tüm kayıtları Vincent Baykal Ada’nın h..
Brand: Hip Hop / Rap
“505”, “Yerin Yok Düşlerimde” ve “İnanmayı Dene” gibi şarkılarıyla tanınan I’m Ok, sözü ve müziğikendisine ait olan yeni şarkısı “Kayıp Kalbin Anahtarı” için tüm hazırlıklarını tamamladı. Nightvisionprodüksiyonuyla hazırlanan parçanın mix & mastering’i Archie, kapak görseli ise Kiaopia imzasıtaş..
Brand: POP
Dilek, sözü ve müziğini Ömercan Özüaydın ile birlikte üstlendiği yepyeni slow-pop şarkısı ileprofesyonel müzik mecralarındaki yerini alıyor! Düzenlemesi de Özüaydın imzası taşıyan iddialıparçanın mix & mastering’inde Ferhat Güneş yer alırken kullanılan enstrümanlara bakıldığındaklarnette Göksun ..
Brand: POP
2019 yılında yayınladığı “Bir Of” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik hayatına adımını atan vegeçtiğimiz yıl yayınladığı ikinci teklisi “Eyvah” ile büyük beğeni toplayan Fatih Ünal; sözü, müziği vedüzenlemesi başarılı müzisyen Ahmet Hatipoğlu’na ait olan yepyeni çalışması “Masal” ile repertuarın..
Brand: Hip Hop / Rap
“Üfle”, “Sana Dünya Şahit” ve “GGA” gibi pek çok şarkısıyla dinleyicilerden tam not alan Rapuzi,sözlerini kendisinin yazdığı yepyeni şarkısıyla üretimlerine devam ediyor! Beat’i Cem Dikici, mix &mastering’i ise Rapuzi imzalı yepyeni teklinin kayıtları Köşe Müzik’ta tamamlandı...
Brand: Hip Hop / Rap
2020 yılında başladığı profesyonel müzik hayatına “Vaha”, “Sert Müdahale” ve “KL Gang” başta olmaküzere birbirinden başarılı 16 tekli sığdırmayı başaran ve ilk günden beri üretkenliğiyle dikkatleriüzerine çeken Mersin kökenli Reber, sözü ve müziği kendisine ait olan yepyeni şarkısı “Ne GelirEliden” ..
Brand: Hip Hop / Rap
Trap müziğin güçlü temsilcilerinden Atlas'ın "God Bless You" isimli yepyeni single çalışması AvrupaMüzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuluyor! Sözü Atlas'a, müziği Alp Mutlu'ya ait olanşarkının düzenlemesinde Ege Taştan, video klibinde ise Eray Kılıç imzası yer alıyor. Geçmişte birçokunde..
Brand: Hip Hop / Rap
Geçtiğimiz aylarda yayınlamaya başladığı “MOR”, “GÜNÜN BİRİNDE”, “ARASEXRAP” adlı şarkılarına ek “TRİLYON” ve“AYNI” adlı iki parçanın daha yer aldığı ilk EP’si ile Senyor, müzik kariyerine devam ediyor! Senyor’un solo olarakseslendirdiği 3 şarkısının yanı sıra diğer iki parçada Hayki ve Fredd isimle..
Brand: POP
“Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” adlı TV programıyla ününe ün katan tiyatrocu ve oyuncu Emre Aslan,müzikal yetkinliğini sergilemeye devam ediyor! Geçtiğimiz yıl yayınladığı “Kolay Değil” adlı çıkışşarkısını “İstanbul Şahit Olsun” adlı ikinci teklisiyle takip eden Aslan; sözü ve düzenlemesi Tarıkİster..
Geçtiğimiz yıl yayınladığı “Dargın” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik hayatına adımını atan vesırasıyla “Üzüm” ve “Gelme Dedin” adlı şarkılarını müzikseverlerin beğenisine sunan Beddo, 2022’ninikinci teklisi için tüm hazırlıklarını tamamladı! Şarkısının söz, müzik, mix & mastering gibi tüm..
Brand: Alternatif
Geçtiğimiz yıl yayınladığı “Sebebi Yok” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasına adımını atanCandaş Gürman, modern ve geleneksel tarzları harmanladığı yeni şarkısı “Olur Gibi” ile üretimlerinedevam ediyor! Şarkının sözü ve müziği Candaş Gürman’a, düzenlemesi ise Hazar Altın’a ait. Ustaklarn..
2018 yılında yayınladığı “Bu Yolda” adlı çıkış şarkısıyla on binlerce kez dinlenen Ceby, “ÖPTÜM” adlışarkısıyla büyük beğeni toplayan Şeyda ile bir araya geliyor! İkilinin “PALAVRA” adlı yeni şarkılarınınsözü ve müziği Ceby, düzenlemesi ise Salih Esen imzası taşıyor. Mix & mastering’i Yagz’a ait..
Brand: POP
2010 yılında yayınladığı 10 şarkılık “Ele İnat” adlı albümüyle yakaladığı başarıyı her geçen gün daha daartıran ve “İki Hece”, “İz”, “Gel Gel” gibi sayısız şarkıyla dinleyicisinin kalbinde taht kuran Berkay,2022’nin dördüncü teklisi “Sır” ile üretimlerine devam ediyor! Geçtiğimiz haftalarda “Bal Bad..
Brand: Hip Hop / Rap
2016’da başladığı müzik kariyerine toplamda 18 şarkı sığdırmayı başaran Fate Fat, “Sen Hayırdır” adlışarkısıyla büyük beğeni toplayan Ayşe Betül ile bir araya geliyor! İkilinin “Tesadüf” adını verdiği vesözlerini yazdığı parçanın müziği Fatih Ucum’a, düzenlemesi ise Eren Özkaya’ya ait. Mix &mast..
Brand: Alternatif
“Noksan Olduk”, “Güneş Hanım” ve “Geçmedi Günlerimiz” gibi yüz binlerce kez dinlenen şarkılaraimza atan Tunç Aydoğmuş, Co., yepyeni şarkısı “Kurtulsak İnsandan” adlı yepyeni şarkısınısevenlerinin beğenisine sunuyor! Sözü, müziği ve düzenlemesi Aydoğmuş’a ait olan idie pop/indierock türündeki parçanı..
Brand: Alternatif
“Kara Bulut”, “Öyle Değildir” ve “Zaman Geçmiyor” adlı teklileriyle büyük beğeni toplayan alternatifsahnenin üretken isimlerinden Mert Tunçmakas, müzikal yolculuğuna “Kendi Dünyam” ile devamediyor! Sözü, müziği ve prodüksiyonu Tunçmakas’a ait olan parçanın mastering’ini Başar Yakupoğlutamamladı. Git..
Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 1214 (32 Sayfa)