Menu
Your Cart

Albümler

Brand: Hip Hop / Rap
Rap sahnesinin üretken isimlerinden Ohash, adıyla 18. yaşına yaraşacak üçüncü stüdyo albümü“Finally 18” ile 25 Kasım’da yayında!Kasım ayının başlarında “Tek Yol” adlı şarkısını yayınlayan Ohash, yeni yaşında yayınlayacağı albümüiçin tüm hazırlıklarını tamamladı! “Aklıma Gelme”, “Tek Yol”, “Eğer Ölür..
Alternatif müziğin üretken ismi Ali Beykant, kariyerinin 8. teklisi “Sana Geliyorum” ile 25 Kasım’dadinleyicisiyle buluşuyor!“Kendime Küstüm”, “Sen Kere Darbe” ve “Turuncu” gibi pek çok şarkısıyla yüz binlerce kez dinlenenAli Beykant, yepyeni şarkısı “Sana Geliyorum” için tüm hazırlıklarını tamamlad..
Brand: Hip Hop / Rap
“Sen Hayırdır”, “B.B.B” ve “Ayarımı Bozma” gibi şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Ayşe Betül,müzikal yolculuğuna “Tolerans” ile devam ediyor! Sözü ve müziği kendisine, beat ve aranjesiMuteber'e ait “Tolerans” isimli single’ın kayıtları Emre Özdoğmuş tarafından tamamlandı. Mix &mastering..
2021 çıkışlı “Bu Aşk Zehir” adlı teklisi ile yüz binlerce dinleme alan Burak Bedirli, birçok sanatçınınşarkı düzenlemelerini üstlenerek aranjörlük yapması ile de tanınıyor. Son dönemlerde yaptığıparçalarla kendine has bir tarz yakalayıp dikkatleri üzerine çeken Burak Bedirli, sevenlerini bu defa“En ..
2019 yılında yayınladığı “O Benim” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasına adımını atanelektronik pop müziğin yeni ismi Yiğitcan Şahin, kariyerinin beşinci şarkısıyla üretimlerine hızkesmeden devam ediyor! Şahin’in yazdığı ve Oğuz Okuyucu ile birlikte bestelediği parçanınprodüksiyon aşamal..
Brand: Hip Hop / Rap
2016 yılında yayınladığı “Tozdan Kaleler” adlı şarkısı ile profesyonel müzik dünyasının kapısınıaralayan ve geçmişte bir grup ve birçok projede yer alan Atlas, yakın zamanda yayınlayacağı “Rules OfThe Universe” isimli ilk albümü öncesi single çalışmalarına yepyeni hip hop/rap şarkısı “İntikam Vakti”..
Brand: POP
“Dünden Kalan Masal”, “Hint Kumaşı” ve “Ben Sana Vurgun” gibi şarkıları ile büyük beğeni toplayangenç müzisyen Eda Defne, “Senin İmzan Var” adını verdiği yepyeni projesiyle müzikseverlerin karşınaçıkıyor. Sözü ve müziği Eda Defne’ye ait olan “Senin İmzan Var”ın mix & mastering’i Emre Yazgın,düze..
Brand: Hip Hop / Rap
ege363, müzik teknolojisi eğitimine devam ederken başarılı parçaları ile dikkat çekmeye devamediyor! Şu ana kadar 12 şarkı yayınlayan sanatçı, özellikle “Rahatlarım” ve “Erenköy Ghetto” şarkılarıile sesini daha geniş bir kitleye duyurmaya başarmıştı. Şimdi ise “Denedim Kendimi” adlı yeni teklisiile ..
Brand: Alternatif
2021 yılında yayınladığı “arkaoda” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik mecralarında yerini alanpavyonberlin; “Düşünce”, “Yokuş” ve “Yukarı Kaydır” adlı şarkılarından sonra “Gecenin Hatrına” içintüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü Mete Birgören, müziği ise Birgören ve Serkan Erel’e ait olanparçaya..
Brand: Alternatif
2019 yilinda yayinladiği “Son Bir Defa” adli çikiş şarkisinin ardindan “İnanma Onlara”, “O KendiniBilir”, “Anı Defteri” gibi şarkılarını piyasaya süren Yasin Yıldıran, sevenlerini yepyeni bir alternatifşarkıyla selamlıyor! Sözü ve müziği Yasin Yıldıran imzalı “Sebebini Söylemeden Gitme” adli şarkını..
Brand: ROCK
“Ben Bu Aşkın” ve “Yirmi Üç” şarkılarıyla beğeni toplayan Ekinoks, çalışmalarına hız kesmeden devamediyor! 2022’de çıkaracağı ikinci teklisi olan “insafelaket” Ekinoks’un sözleri ile: “Evinden atılmış,insanlardan soyutlanmış, sürekli kavga ederek ayakta kalmaya çalışan serserilerin şarkısı”. Sözü ve..
Brand: POP
2015 yılında yayınladığı “Güneşi Gördüm” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasına adımınıatan Aykut Durman; “Bazen”, “Bu Gece” ve “Şans Meleğim” şarkılarını yayınlamıştı. Durmanşimdilerde sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait olan “Boşver” adını verdiği yeni şarkısınınheyecanı içerisind..
Akustik
YENİ HİT
Brand: Hip Hop / Rap
Hip hop / rap camiasının başarılı ismi Tepki, “Akustik” adını verdiği kariyerinin dokuzuncu albümünüOnur Taşkan ile birlikte tamamladı! “Köşelerde” adlı parçanın çıkış şarkısı olarak belirlendiği albümde“Mavi”, “Okyanuslar”, “Kupa”, “Cennet”, “Menekşe” ve “Yağmurlar” gibi şarkılar yer alıyor. Şarkıl..
2018’den bu yana şarkılarını sevenleriyle buluşturan ve “KARA”, TEK TEK”, “POW” gibi başarılı işlereimza atan Hollanda asıllı sanatçı Elieve, yepyeni şarkısı “AMA SEN” ile üretimlerine devam ediyor!Sözü ve müziği Elive’e ait olan parçanın düzenlemesi Joost Jellema’ya ait. Cesur, reggaeton/popgeçişli..
“Duy Sesimi”, “Karanlık” ve “Bak Bana” gibi şarkılarıyla tanınan ve son olarak “senin gözünde bennerdeyim?” adlı teklisini dinleyicilerinin beğenisine sunan Duhan Demirci, yepyeni şarkısı “yolundadeğil” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sanatçının ocak ayında yayınlamayı planladığı akustikalbümün i..
Brand: Alternatif
2021’in sonlarında yayınladığı “Panik Ataklar” adlı şarkısıyla büyük beğeni toplayan Sufle, bu kez de“Panik Ataklar (Ozan Işın Remix)” ile sevenlerine merhaba diyor! Sözü ve müziği Göksu Taşçevirenimzalı şarkının düzenlemesi Ozan Işın, mix & mastering’i ise Duhan Gönder’e ait. Single, Avrupa Müz..
“Yalvarıyorum”, “Boşluktayım” ve “Seçiciyim” gibi şarkılarıyla hip hop/r&b camiasında dikkatleriüzerine çeken Dilsad, yepyeni şarkısı “Harabe” için kolları sıvadı! Sözü ve müziği Dilsad’a ait olan deephouse türündeki parçanın düzenlemesi Orkun Karamanoğlu, mix &mastering’i ise Barbaros Göçme..
2019 yılında yayınladığı “Yaralı” adlı çıkış şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Bilge Su; “Yanamam”,“Yol Uzun” ve “Hikaye” gibi birbirinden başarılı şarkılara imza attı. Sözü Bilge Su, müziği vedüzenlemesi AliOuz imzalı şarkının mix &mastering’i Sezer Dinç’e ait. Ömer Göktepeliler’in ud ileeşli..
Brand: Hip Hop / Rap
2019 yılında yayınladığı “Gözümüz Yükseklerde” adlı çıkış şarkısının ardından “Asla”, “Dön Bana” ve“Fanatique” gibi 7 şarkı daha yayınlayan Beya, müzik yolculuğuna “Küsüyorum Aynalara” dlı yenişarkısıyla devam ediyor! Sözü ve müziği Berk Ali Yavuz (Beya) imzalı parçanın beat’i Alec Uyan, mix &ma..
Brand: Alternatif
Uzun yıllar “Bulutsuzluk Özlemi” grubunun bas gitaristi olarak müzik hayatına devam eden AhmetPekmezci; sözü, müziği, düzenlemesi ve tüm enstrümanları kendisine ait olan ve 2 şarkılık singleçalışmasını müzikseverlerin beğenisine sunuyor! Mix & mastering’i Akın Erdem Kadız’a ait olan “BiMesele Va..
Brand: POP
Mehmet Can’ın sözü ve müziğini Emre Çalışkan ile birlikte üstlendiği, düzenlemesi ise Gökhan Süer’eait olan şarkısının kayıt, mix ve mastering’i yine Gökhan Süer tarafından Stüdyo Dida Müzik’tetamamlandı. Parçanın kapak görselinde ise fotoğraf sanatçısı Hakan Güngörmez’in imzası yer alıyor.Çekimleri..
Brand: Hip Hop / Rap
Geçtiğimiz yıl yayınladığı çıkış şarkısı “Çekip Vur” ile 12 yaşından bu yana amatör olarak sürdürdüğümüzik çalışmalarını profesyonel mecralara taşımayı başaran Zesa, ikinci şarkısı “Hep Bir Sorun” ileüretimlerine devam ediyor! Türkçe rap türünde gelecek vadeden Zesa, sözleri kendisine ait olan yeniş..
Brand: POP
2011 yılından bu yana aktif olarak müzik dünyasında yer alan ve “Yokum Ben”, “Bilemedim” ve“İkimiz Adına” gibi pek çok sevilen şarkıya imza atan Pınar Soykan, yepyeni şarkılarını yayınlamayadevam ediyor! Sözü Habil Ceyhan, müziği ise Murat Güneş imzalı “Zincir” düzenlemesinde Esad Fidanyer alıyor. S..
“Afyon Dinarı”, “Mizaru” ve “Taksim Dolmuşu” gibi şarkılarıyla adından sıkça söz ettiren Avcio,Emircan Fidan ile birlikte yer aldığı yepyeni şarkısı “Berceste” için tüm hazırlıklarını tamamladı! EzgiSağlık’ın vokallerine eşlik ettiği şarkı, Emircan Fidan'ın etnik gitar melodileriyle organik housekim..
Brand: Alternatif
2018 yılından bu yana aktif olarak müzik üreten ve “İpin Ucu”, “Sana Söyledim” ve “Olan Oldu” gibişarkılarıyla büyük beğeni toplayan Koray Demirayak, alternatif türündeki yepyeni şarkısı “Muamma”ile üretimlerine devam ediyor! Sözü ve müziği Demirayak’a, düzenlemesi ise başarılı müzisyen YiğitSeferoğ..
Brand: ROCK
Geçtiğimiz ay yayınladığı “Dünyaya Tutsak” adlı şarkısıyla profesyonel müzik dünyasına adımını atanYaşar Sümen, kariyerinin ikinci teklisi “Kimi An’lar” ile üretimlerine ara vermeksizin devam ediyor!Sözü, müziği ve düzenlemesi Sümen’e ait olan parçanın kayıtları İstanbul Pür Recording stüdyolarındat..
Brand: ROCK
Çocukluk yıllarından bu yana müzik ile yakından ilgilenen ve günün birinde şarkılarını milyonlarlabuluşturma hayalleri kuran Soner Elver, “Gölge” adlı yepyeni şarkısıyla profesyonel müzik dünyasınınkapısını aralıyor! Soner Elver ve Tansu Tanyar’ın kaleme aldığı şarkının müziği ve düzenlemesi yineElv..
Geçtiğimiz aylarda yayınladığı “Ayrılmayalım” ve “Hoppa Ninna” adlı şarkıları ile müzik dünyasınabaşarılı bir giriş yapan Merve Ege, kariyerinin üçüncü teklisi ile müzikal yolculuğuna hız kesmedendevam ediyor! Sözü ve müziği Özgür Ata’ya ait olan “Ah Be Kader” adlı parçanın düzenlemesi HasanCan Şimş..
“Belki O da Üzgündür”, “M.”, “Anlatamadığım Şeyler Var” gibi pek çok şarkısıyla büyük başarı eldeeden ve son olarak “Aramızda” adlı teklisini sevenlerinin beğenisine sunan Anıl Emre Daldal, yepyenişarkısı “Son Dans” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü, bestesi ve düzenlemesi kendisine ait olanpa..
Brand: Hip Hop / Rap
“Paranoya”, “Artık” ve “Nerden Nereye” gibi sayısız şarkısıyla milyonlarca kez dinlenen İran asıllı rapsanatçısı Ohash, sözlerini kendisinin yazdığı yepyeni şarkısı “Tek Yol” ile üretimlerine devam ediyor!Bu single aynı zamanda Ohash’ın 25 Kasım’da yayınlayacağı 7 solo parçanın ve 1 de Mavi ile düet..
Brand: POP
“Canım (Epic Version)” Göksel’in duygu dünyasına adeta efsunlu bir kapı aralıyor! Sözleri Göksel’e,müziği Göksel ve Osman Şahin’e ait şarkı, Genco Arı’nın lo-fi, moody tonlarındaki tasarımıyla farklı birkimliğe bürünüyor. “Canım (Epic Version)” analog synth’ler ve akustik enstrümanlarla Göksel’inses..
“Temmuz Gibi”, “Yıldızlar ve Gece” ve “Yanıma Gel” gibi şarkılarıyla büyük başarı elde eden Şort,yepyeni şarkısı “Kalmadı Düzenim” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü ve müziği İlker Aydın imzalıparçanın düzenlemesi Şort grubuna aitken, prodüksiyonu Kaan Arslan’a ait. Bir ayrılık hikayesinianlat..
Brand: Hip Hop / Rap
“VAHA”, “KL Gang” ve “Sert Müdahale” gibi şarkılarıyla 2020’den bu yana aktif olarak müzikpiyasasında yer alan Reber, yepyeni şarkısı “LA VIDA LOCA” için tüm hazırlıklarını tamamladı! SözüReber’e ait olan parçanın müziği ve prodüksiyonu Tuna Taneri, mix &mastering’i ise Can Odmanimzası taşıyor. ..
Brand: Alternatif
“Biraz Umutlu”, “Bu Son Değil” ve “Odamda” gibi şarkılarıyla 2020 yılından bu yana müzik piyasasındaaktif olarak yer alan Vincent Baykal Ada, yepyeni şarkısı “Biraz Umutlu Ve Çok Karanlık Bu Öfke” ilerepertuarını genişletmeye devam ediyor! Sözü, müziği ve düzenlemesinin yanı sıra mix &mastering’..
Brand: Hip Hop / Rap
“Sonuma Gel”, “Gökyüzü” ve “Darmadağın” gibi şarkılarıyla yüz binlerce dinlenmeye ulaşan Ankaradoğumlu sanatçı Feky, kariyerinin dördüncü şarkısı “Yetersiz” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü,müziği ve düzenlemesi Feky (Bedirhan Tüfekçi) imzası taşıyan parçanın mastering’i Alper Çağlayan’a,kapa..
Brand: POP
2018’de yayınladığı “Aşkı Iskalarsan Kendini Vurursun” adlı 10 şarkılık albüm çalışmasıyla profesyonelmüzik dünyasına adımını atan ÖMER SALMAN, yepyeni teklisi için kolları sıvadı! Sözü ve müziği ÖMERSALMAN’a ait olan “Aşk Sanmışım” adlı parçanın düzenlemesi Alper Zengintaş, mix & mastering’..
Brand: POP
“Çay Kahve” adlı ilk teklilerini 4 yıl önce piyasaya süren Onur ve Mine çifti, altıncı kez dinleyicileriylebuluşacak olmanın heyecanını yaşıyor! İzmirli çift sözü, müziği ve düzenlemesini kendilerininüstlendiği şarkılarını 2018 yılından beri dijital platformlardan paylaşarak büyük bir kitleye ulaşma..
Brand: POP
“Pembe Karanfil”, “Kor” ve “Elveda” gibi şarkılarıyla beğeni toplayan Cenk Rofe, yepyeni şarkısı “KırıkHayaller” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü ve müziği Rofe imzası taşıyan parçanın düzenlemesiArel Koray Nalbant’a ait. Şarkı Rofe’nin kendisine dört ayrı tonda yaptığı vokallerle çok sesli b..
2022’nin ilk aylarında yayınladığı “Bırak Beni” adlı çıkış şarkısının ardından “Yüzleşme”, “İki Şair” ve“Meğerse” adlı şarkılarını yayınlayarak müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan Eda Atlas, kariyerininbeşinci şarkısı “Bütün Mesele Bu” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü ve bestesi Eda Atlas..
Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 1349 (35 Sayfa)