Menu
Your Cart

Albümler

“Baktığın Her Yerdeyim”, “Gözlerin İstanbul” ve “Kör Zaman” gibi şarkılarıyla alternatif sahnededikkatleri üzerine çeken Furkan Halıcı, yepyeni şarkıları üzerinde çalışmaya hız kesmeden devamediyor! Son olarak “Sarıl Bana” adlı şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Halıcı, “Başka BirMevzu Var” ..
Brand: POP
“Uçurumlar”, “Yalan ve “Fark Etmez” gibi şarkılarıyla milyonların beğenisini kazanan ARAS İdol,müzikal yolculuğuna yepyeni şarkılarını yayınlayarak devam ediyor! Sözü ve müziği ARAS İdol imzalı“Zordu” adlı pop şarkının düzenlemesini Shaned ve Alireza Pashaei üstlendi. Single, Avrupa Müzikmarkasıyla ..
“Düşümdesin” ve “Çaremdesin” adlı şarkılarıyla profesyonel müzik hayatına adımını atan söz yazarı veyorumcu Betül Çiçekyurt, “Bi Bahane” adlı üçüncü teklisiyle üretimlerine devam ediyor! SözleriniBertin Yıldız ve Betül Çiçekyurt’un yazdığı parçanın müziği ve düzenlemesi yine Yıldız’a ait. Şarkınınmi..
Brand: Hip Hop / Rap
“Sen Hayırdır”, “Ayarımı Bozma” ve “B.B.B” gibi şarkılarıyla rap sahnesinde dikkatleri üzerine çekenAyşe Betül, son olarak “Tolerans” adlı teklisini piyasaya sürmüştü. Başarılı müzisyen şimdilerdesözünü ve bestesini kendisinin üstlendiği “Çekiyorum Gülümse” adlı yeni şarkısı üzerinde çalışıyor.Engin..
2021 yılında yayınladığı “Kayboldum Çoktan” adlı çıkış şarkısını “Seni Görüyorum”, “Yaşım Kaç Olmuş”ve “Bi Haber” gibi sevilen şarkılarıyla takip eden Cemre Esel, yepyeni şarkılarını yayınlamaya hızkesmeden devam ediyor! Sözü ve müziği Esel’e, düzenlemesi Burak Bedirli’ye ait olan “YenidenDoğdum Ben..
Brand: Hip Hop / Rap
“Sözlerin Gözlerinde”, “Ya Yoksan” ve “üfle” gibi pek çok şarkısıyla sevenlerinden tam not alan Kiofly,yepyeni şarkılarını yayınlamaya hız kesmeden devam ediyor! “Retro” adlı single albümünde Kiofly,“KİN” ve “GÖRMEM GEREK” adlı şarkılarını dinleyici ile buluşturacak. Şarkıların sözü, müziği vedüzenl..
Brand: Alternatif
“Birbirimizi Kaybettik – Akustik”, “Sonbahar” ve “Deliyim” gibi pek çok şarkısıyla 2018 yılından buyana müzik üreten Ezgi Pekel, repertuarını genişletmeye devam ediyor! Sözü ve müziği Pekel imzalı“Katiliyim Hislerimin” adlı parçada ikili ilişkilerde yıllardır sorgulanan “Kalp mi, mantık mı?” ikilemi..
Brand: Hip Hop / Rap
“Bukalemun”, “TOZ” ve “Olma Döndüğümde” adlı şarkılarıyla rap camiasında ses getiren By. Wicked,kariyerinin dördüncü teklisi “Uçurum” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü ve müziği By. Wickedimzalı şarkının düzenlemesi Mert Özen’e ait. Kayıt, mix ve masteringini Etki’nin üstlendiği parçanınkapak ..
Brand: Alternatif
Bülent Ünal’ın yepyeni single’ı “Kaybolur” 17 Mart’ta yayında!Bülent Ünal sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait olan yepyeni teklisi “Kaybolur” ile üretimlerinedevam ediyor! Kayıt, mix ve masteringi yine sanatçıya ait olan parçanın kapak görselini ise Elif Şenerhazırladı. Single Avrupa Müzik eti..
Brand: Alternatif
Öncesinde “Mr. Nothing” sahne ismi ile tanıdığımız Eren Bozbulut, artık kendi ismiyle Türkçe olarak birkez daha sevenleri karşısına çıkıyor! Sözü ve müziği Eren’e ait olan, düzenlemesini ise Alper Gemici ilebirlikte üstlendiği “Canımız Sıkılır” adlı parçanın kayıt ve miksajı Mert Yüksel imzası taşıy..
Brand: Arabesk
2015 yılında yayınladığı “Sonumuz Yok” adlı iki şarkıdan oluşan çıkış teklisi ile profesyonel müzikdünyasına adımını atan Harun Ateş, daha sonra “Ayrılmalıyız” adlı şarkısını yayınladı. Sanatçışimdilerde “Bula Bula” adlı arabesk türündeki yeni şarkısı üzerinde çalışıyor! Sözü ve müziği GökhanPars’a ..
Brand: ROCK
Geçtiğimiz yıl yayınladığı “Açsın Yapraklarım” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasına adımınıatan rock müziğin yeni isimlerinden Baran İmamoğlu, sözü ve müziği kendisine ait ikinci şarkısı“Sonbahar” ile üretimlerine devam ediyor! Mert Yücel’in düzenlemesini üstlendiği parçanın videoklibi ..
Brand: ROCK
“Gözlerin – Akustik”, “Son Sözüm” ve “Senin İçin” gibi şarkılarıyla 2018’den bu yana müzikpiyasasında yer alan Burak Çubukçu, yepyeni rock şarkısı “Kimse Görmez” ile üretimlerine devamediyor! Sözü ve müziği Çubukçu’ya ait olan parçanın düzenlemesi Eray Polat imzası taşıyor. Single,Avrupa Müzik marka..
Brand: Hip Hop / Rap
“Asla”, “Kırılacak Kalbim” ve “Gözümüz Yükseklerde” gibi pek çok sevilen şarkısını 2019 yılından buyana dinleyicisiyle buluşturan Beya, kariyerinin onuncu teklisi “Karanlık” ile üretimlerine hızkesmeden devam ediyor! Sözü ve müziği Beya imzalı şarkının düzenlemesini Coco Tekel üstlendi. Mix& mas..
Brand: Hip Hop / Rap
“Bazen”, “Deniz Kızı 2” ve “Ne Önemi Var” gibi şarkılarıyla milyonlarca dinlenmeyi geride bırakanViceArnold, yeni şarkılarıyla repertuarını genişletmeye devam ediyor! Sözü ve müziği kendisine aitolan “Sofra” adlı şarkısı için tüm hazırlıklarını tamamlayan sanatçı, günümüz dostluklarıyla ilgiliisyanı..
Brand: Alternatif
Alternatif müziği geçmişin yorumu ve günümüz sound’u ile bir potada eriten müzik grubu Retrobüs,yepyeni şarkısı “Korkuyorum” için tüm hazırlıklarını tamamladı! “Korkuyorum” adlı parça; “PlatonikVecihi”, “Benim Gözüm Sende” ve “Ankara Rüzgarı” gibi şarkılarıyla büyük başarı elde eden grubundokuzuncu ..
Brand: ROCK
2007’den beri süregelen müzik kariyerinde “Sokak Lambası”, “Muhtemel Aşk” ve “Adım Yok” gibisevilen şarkılara imza atan yirmi7, sevenlerini bu kez “Adım Yok (Efkarlıyım Bu Akşam)” adlı rockşarkısı ile karşılıyor! Sözü, müziği ve düzenlemesi grubun vokalisti Okan Şarlı’ya ait olan “Adım Yok(Efkarlıyı..
Brand: Hip Hop / Rap
Ohash, 3 şarkıdan oluşan yepyeni single çalışması “Senin İçin” ile 3 Mart’ta yayında!Geçtiğimiz günlerde Hollandalı pop şarkıcısı Elieve ile “ACELE” adlı düet çalışmasını piyasaya sürenOhash, bu kez 3 şarkılık bir single albüm ile dinleyicisini selamlıyor! “Boncuk”, “Senin İçin Pt.1” ve“Senin İçin P..
Brand: Alternatif
Karamel Makiyato ve Kuty “Seninle Hayaller” adı yepyeni alternatif şarkısıyla 3 Mart’ta yayında!2020 yılından bu yana yayınladığı 1 albüm, 3 EP ve 14 tekli ile milyonların beğenisini kazanan KaramelMakiyato, “RARI” adlı şarkısıyla adından sıkça söz ettiren Kuty ile bir araya geliyor! İkilinin sözler..
Brand: Alternatif
Yıldızlardan Düştük, yepyeni alternatif şarkısı “Kaybet” ile 3 Mart’ta yayında!Alternatif müziğin yenilikçi gruplarından Yıldızlardan Düştük; söz ve müziği kendilerine, düzenlemesi İsmail Kopmaz'a at olan single'ı Kaybet ile üretimlerine devam ediyor! Kayıt, mix ve mastering’i de yine İsmail Kopmaz'..
Duhan Demirci, “uyandırma beni” adını verdiği yepyeni EP çalışması ile 3 Mart’ta sevenleriyle biraraya geliyor!Alternatif müziğin sevilen isimlerinden Duhan Demirci “uyandırma beni”, “senin gözünde bennerdeyim? ve “yolunda değil” adlı şarkılarıyla tanıtmaya başladığı EP çalışmasını müzikseverlerinbe..
Brand: ROCK
Geceyi Kurtar, “Kayıp Nesil” adlı yepyeni şarkısıyla 3 Mart’ta dinleyicisi ile bir araya geliyor!“Bulamam Seni”, “Kelebek” ve “Uzaklarda” gibi şarkılarıyla alternatif müziğin sevilen isimleri arasınagiren Ankara kökenli müzik grubu Geceyi Kurtar, repertuarına yepyeni bir şarkı daha ekliyor! HarunKar..
Brand: Hip Hop / Rap
Demirhyme “Derdimle” adlı yepyeni şarkısıyla 3 Mart’ta dinleyicisi ile bir araya geliyor!“Ay , Güneş”, “Bulutlar” ve “Kimseler Anlatıyor” gibi pek çok şarkısıyla büyük beğeni toplayan Adanakökenli şarkıcı Demirhyme, repertuarını genişletmeye hız kesmeden devam ediyor! Profesyonelolarak çalışmalarını..
Brand: Alternatif
“Yabancı” adlı yepyeni şarkısıyla Saudade, 3 Mart’ta dinleyicisi ile bir araya geliyor!Üçüncü Yeniler müziğinin başarılı ismi Saudade; sözü, müziği ve düzenlemesi Mehmet Mustafa Aktarimzalı yeni teklisi “Yabancı” ile üretimlerine devam ediyor! Kayıt, mix ve mastering'i de yine MehmetMustafa Aktar ta..
Brand: POP
2019 yılında yayınladığı 3 şarkıdan oluşan single albümüyle profesyonel müzik dünyasına adımını atanBakülü sanatçı Zülfi Badalov, yepyeni şarkılarını yayınlamaya kaldığı yerden devam ediyor! Üniversiteyıllarında müziğe ilgisini fark eden ve ilk stüdyosunu açan Badalov; Sinan Akçıl, Berkay, MustafaCe..
Brand: Hip Hop / Rap
Doktor M, “Dımdızlak” adlı yepyeni şarkısıyla 3 Mart’ta dinleyicisi ile bir araya geliyor!“Derviş” ve “Arıyorum” isimli şarkılarıyla müzik camiasında yerini alan Doktor M; sözleri kendisine,müziği ve düzenlemesi Denizkan Boz’a ait “Dımdızlak” isimli yepyeni teklisini dinleyicilerin beğenisinesunmak ..
Brand: Alternatif
Ekinoks, “Melanet (Akustik)” adlı yepyeni şarkısını 3 Mart’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Ben Bu Aşkın”, “Yirmi Üç” ve “Mücadele” gibi şarkılarıyla beğeni toplayan Ekinoks, kariyerininsekizinci teklisi için kolları sıvadı! Sözü ve müziği Ekinoks’a ait olan “Melanet (Akustik)” adlı şarkınınmi..
Aç Bu Şarkıyı
YENİ HİT
Brand: POP
2020 yılından bu yana yayınladıkları şarkılar ile hem alternatif hem de pop müziğin iddialı isimleriarasına giren İkilem, 2023’te yayınlayacakları ilk single olan “Aç Bu Şarkıyı” için tüm hazırlıklarınıtamamladı! Murat Güneş’in sözü ve müziğini üstlendiği parçanın düzenlemesi İkilem’e ait. Akustik v..
Brand: Alternatif
Alternatif müziğin başarılı isimlerinden Anıl Emre Daldal, yeni şarkısı “Kayboldum” için Ege Sel ile biraraya geliyor! Ege Sel’in ilk profesyonel çıkışı olacak parçanın sözü, müziği ve düzenlemesi Daldalimzası taşıyor. Single, Avrupa Müzik markasıyla çok yakında tüm müzik mağazalarında!..
Brand: Alternatif
“olur olmaz düşünceler” adlı şarkısıyla çıkış yapan 2 kişilik müzik grubu kurkafanda, müzikalyolculuğuna ikinci teklisi ile hız kesmeden devam ediyor! Ataberk Özay’ın kaleme aldığı ve AnılKaba’nın bestelediği “kaygılarım kutsal kitap gibi” adlı şarkının düzenlemesi kurkafanda’ya ait. Single,GROW eti..
Brand: Alternatif
2022’nin ortalarında yayınladığı “Yalnız Değilsin” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasınaadımını atan alternatif müzik grubu Kendimi Anlatmam Lazım, yepyeni şarkısı “Vazgeçtim Senden” ileikinci kez dinleyicisi ile bir araya geliyor! Sözü Lütfi Emirhan Doğan’a ait olan parçanın müziği iseg..
Brand: POP
“Dünya”, Sensiz De Severim Seni” ve “Yollar” gibi şarkılarıyla adından sıkça söz ettiren Çağrı Kaymak,repertuarına yepyeni bir şarkı ile genişletmeye devam ediyor! Sözü ve müziği Kaymak’a ait olan “BirBakıma” adlı parçanın düzenlemesi Beng55, mix & mastering’i ise Samet Kıyak imzası taşıyor. Sin..
“Bu Aşk Zehir”, “Yoluma Çıkma” ve “Yoruldum Artık” gibi pek çok şarkısıyla alternatif müzikcamiasında dikkatleri üzerine çeken Burak Bedirli, üretimlerine hız kesmeden devam ediyor! Sondönemlerde yaptığı parçalarla kendine has bir tarz yakalayan Bedirli, sevenlerini bu defa “Vurduk EnDibe” adını ver..
Brand: Alternatif
“Kırıldı Kanatlarım”, “Aşktan Ölmek” ve “New Life” gibi şarkılarıyla beğeni toplayan Aliouz, kariyerininsekizinci teklisi “İnanma Onlara” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü, müziği ve düzenlemesiAliouz’a ait olan parçanın mix & mastering’i Sezer Dinç tarafından tamamlandı. Aliouz’un davul, ..
Brand: ROCK
“Gözyaşlarıma Dokundun”, “Kara Sevda” ve “Üç Elma” gibi şarkılarıyla büyük beğeni toplayan ve birsüredir daha modern ve sade bir sound yaratma gayretinde olan Ankara kökenli rock grubu Kadife,dokunaklı şarkıları “Kül Ol İstanbul – V2” ile görkemli bir kaybetme hikayesi anlatıyor. Sözü Anıl Kartalve ..
Brand: Hip Hop / Rap
“Rahatlarım”, “363 FLEX” ve “ANTİDOT” gibi şarkılarıyla müzikseverlerin beğenisini kazanan ege363,sözleri kendisine ait olan yepyeni şarkısı “Hain” repertuarını genişletmeye hız kesmeden devamediyor! 2021 yılından bu yana yayınladığı 13 tekliyle üretken bir çizgide ilerleyen ege363, şarkısınınbeste ..
Brand: Hip Hop / Rap
2021 yılında yayınladığı “Yakalanmadım Hiç” adlı çıkış şarkısını geçtiğimiz yıl yayınladığı “SORMANEDEN” adlı şarkısıyla takip eden METT, yepyeni şarkılarıyla müzikal yolculuğuna hız kesmedendevam ediyor! Sözü, müziği ve düzenlemesi Turan Taha Gel (METT) imzalı “PARANOYA STRESS” adlışarkıya Can Memi..
Brand: Hip Hop / Rap
2020’de yayınladıkları “Kara Flamingo” adlı çıkış şarkılarıyla profesyonel müzik dünyasına adımınıatan Wapo ve Strom ikilisi, yepyeni hip hop şarkıları “Çöz Ellerimi” için tüm hazırlıklarını tamamladı!Sözü ve müziği Wapo ve Strom’a; düzenlemesi Onur Gözüm & Juren Vu’ya ait olan “Çöz Ellerimi”değ..
Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 1469 (38 Sayfa)