Menu
Your Cart

Albümler

Merve Çalkan “Başlangıç Bitti” adını verdiği yepyeni şarkısını 14 Haziran’da müzikseverlerinbeğenisine sunuyor!“Defter”, “Aşkı Bana Getir” ve “Gözlerin” gibi hit şarkılarla milyonların beğenisini kazanan başarılısanatçı Merve Çalkan, yeni teklisi “Başlangıç Bitti” için tüm hazırlıklarını tamamlıyor!..
Brand: Alternatif
Idil, “Mor Hayaller” adını verdiği yeni teklisini 14 Haziran’da sevenlerinin beğenisine sunuyor!Alternatif ve electro-pop tarzında ilerleyen yeni nesil sanatçılardan Idil, yaza yepyeni şarkısı “MorHayaller” ile birlikte harika bir giriş yapıyor! Melankolik havasının yanı sıra hareketli tınılara da s..
Brand: ROCK
Rock müziğin başarılı isimlerinden Buğrahan Çayır, “İlkbahar Yas Sonbahar Kış” adlı yepyeni şarkısı ile14 Haziran’da yayında!“Kal Yanımda”, “İstanbul Yanıyor” ve “Can Kesiği” gibi hit parçalara imza atan üretken sanatçıBuğrahan Çayır, “İlkbahar Yas Sonbahar Kış” adını verdiği yeni teklisini dinleyic..
Femrez ve Furkan Salihoğlu’nun ortak çalışması “Hiç Yüzleşmedim” 14 Haziran’da yayında!Alternatif rock müziğin genç temsilcilerinden Femrez ve prodüktör Furkan Salihoğlu, “HiçYüzleşmedim” adlı single çalışması için bir araya geliyor! Sözleri Femrez’in kaleminden çıkan eserinmüziği Furkan Salihoğlu i..
House müziğinin başarılı temsilcilerinden Avcio ve Aspis, “Qanun and Japan” eserini 14 Haziran’damüzikseverlerle buluşturuyor!Son olarak geçtiğimiz mayıs ayında “Faili Mecnun” şarkısını piyasaya süren üretken sanatçılar Avcio veAspis, “Qanun and Japan” adını verdikleri single çalışması için yeniden ..
Brand: POP
Ezgi Yalçın, “Suç Bende” adını verdiği yeni şarkısını 14 Haziran’da müzikseverlerin beğenisinesunuyor!2020 yılında yayımlanan “Belirsiz” adlı şarkıyla profesyonel müzik kariyerine başlayan Ezgi Yalçın,uzun süren sessizliğini sözü ve müziği kendisine ait “Suç Bende” teklisi ile bozuyor! Genç sanatçı ..
3am.
YENİ HİT
Alternatif müziğin üretken ismi Anıl Emre Daldal, “3am.” adını verdiği yepyeni teklisi ile 7 Haziran’dayayında!2017 yılından beri piyasaya sürdüğü başarılı şarkılarla büyük bir hayran kitlesi kazanan ve özgüntarzıyla dikkat çeken Anıl Emre Daldal, yeni şarkısı “3am.” ile sevenlerinin karşısına çıkma..
Brand: POP
Sevilen sanatçı Elif Buse Doğan, “Bitti” adlı yepyeni teklisini sevenleriyle buluşturmanın heyecanınıyaşıyor!Son olarak geçtiğimiz nisan ayında yayımladığı “Kasımpaşalı” yorumu ile büyük beğeni toplayan veokuduğu her esere bambaşka bir tat katan başarılı sanatçı Elif Buse Doğan, yeni şarkısı “Bitti”..
Brand: Hip Hop / Rap
Türk rap müziğinin başarılı isimlerinden Kezzo, “UYAN” adını verdiği yeni albümünü 7 Haziran’damüzikseverlerle buluşturuyor!“Yangın”, “Karanlık” ve “Hep Aynı Sonlar” gibi milyonların beğenisini kazanan pek çok hit şarkıyla rapsahnesinin önemli figürleri arasında yerini alan Kezzo, “UYAN” isimli on ş..
Alternatif Pop / Rock kulvarının sevilen isimlerinden Ezgi Yelen, “Numaramı Sakla” adlı yepyenişarkısını 7 Haziran’da yayımlıyor!2019 yılında “Yalnız Kadınlarım” ile çıkış yapan ve birbiri ardına yayımladığı başarılı şarkılarla dikkatçeken Ezgi Yelen, yeni single çalışması “Numaramı Sakla” için tüm ..
Pelin Çelik, “Yaşamak Gerek” adlı yepyeni albümünü 7 Haziran’da müzikseverlerle buluşturuyor!Birbiri ardına yayımladığı başarılı single çalışmaları ile dikkat çeken Pelin Çelik, merakla beklenen ilkalbümü “Yaşamak Gerek” için tüm hazırlıklarını tamamlıyor! Bir şarkıda sözlerin en az müzik kadaröneml..
Brand: Alternatif
Tunç Aydoğmuş, Co. “Sensiz İyiyim” adını verdiği yepyeni single çalışması ile 7 Haziran’da yayında!“Güneş Hanım”, “Sana Kıyamam” ve “Çürür Giderim İnan” parçalarıyla tanınan müzisyen TunçAydoğmuş, sözü, müziği ve düzenlemesi kendine ait yeni şarkısı "Sensiz İyiyim" için tüm hazırlıklarınıtamamlıyor!..
4 Yol, “Az Önce Öldüm” adlı yepyeni single çalışmasını 7 Haziran’da sevenlerinin beğenisine sunuyor!Geçtiğimiz aylarda yayınlanan “Bir Rüya” parçası ile büyük beğeni toplayan başarılı müzik grubu 4 Yol,yeni teklisi “Az Önce Öldüm” ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor! Şarkının sözü vem..
Brand: ROCK
Rock müziğin başarılı grupları arasında yer alan Objektif, “Haydar Haydar”a getirdiği yepyeni yorumuile 7 Haziran’da müzikseverlerle buluşuyor!1990 yılında yayımlanan “Tımarlı Hastane” albümü ile profesyonel müzikal yolculuğuna başlayan grupObjektif, Türkçe Rock sahnesinde 36 yılı devirirken müzik t..
Ahmet Koç ve Çetin Akdeniz’in “İki Gözümün Çiçeği” adlı albümü 31 Mayıs’ta müzik dünyasındakiyerini alıyor!Türk müziğinin iki değerli bağlama ustası Ahmet Koç ve Çetin Akdeniz, “İki Gözümün Çiçeği” adınıverdikleri yepyeni albüm çalışmasını müzikseverlerle buluşturuyor! Albümde, Türk sinemasınınunutu..
Brand: POP
Ayşen ve Yaşar, “Nerdesin” adlı düet çalışmasını 31 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşturuyor!90lı yıllarda yayımlanan “Uzaktan Geldim” ve “Bir Günah Daha” albümleriyle büyük beğeni toplayanbaşarılı sanatçı Ayşen ve Türk pop müziğinin efsane ismi Yaşar, “Nerdesin” şarkısı için bir arayageliyor! Sözleri ..
Kaset, “İçine Sar Beni” adlı yepyeni single çalışmasını 31 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşturuyor!2016 yılında İzmir’de kurulan ve “Sevmek Güzel”, “Yanıbaşıma”, “Bu Kız Deli” gibi şarkılarla alternatifmüziğin sevilen grupları arasında yer alan Kaset, yeni parçası “İçine Sar Beni” için tüm hazırlıklar..
Brand: POP
Sarp İkiler, “Başka Dünya” adlı yeni teklisini 31 Mayıs’ta hayranlarının beğenisine sunuyor!2023 yılının yaz ayında yayımladığı ilk şarkısı “Acı Biber” ile profesyonel müzik dünyasının kapısınıaralayan başarılı oyuncu Sarp İkiler, sözleri kendi kaleminden çıkan yepyeni şarkısı “Başka Dünya” ileyıldı..
Brand: Hip Hop / Rap
Hip hop / rap sahnesinin sevilen isimlerinden G0KAY, “BELA OLURUM” adlı yeni şarkısını 31 Mayıs’tamüzikseverlerin beğenisine sunuyor!Geçtiğimiz nisan ayında yayımladığı “HAYDA RINNA NA” teklisi ile büyük beğeni toplayan üretkensanatçı G0KAY, sözleri kendi kaleminden çıkan yepyeni eseri “BELA OLURUM”..
Pelin Çelik, rock – alternatif türündeki yepyeni teklisi “Zordu Birbirimizi Bulmak” ile 31 Mayıs’tayayında!“Temmuz’un Son Günü”, “Mimoza” ve “Üç Harfli” gibi şarkılarla dikkat çeken üretken sanatçı PelinÇelik, uzun süren sessizliğini yeni parçası “Zordu Birbirimizi Bulmak” ile bozuyor! Şarkısının sö..
Betül Çiçekyurt, yepyeni şarkısı “Bugünlerde” ile 31 Mayıs'ta dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor!“Düşümdesin” parçası ile Mart 2022'de profesyonel müzik kariyerine başlayan; ardından “ÇaremYok”, “Bi Bahane”, “Hisler” ve “Seninle” isimli şarkılarını müzikseverlerle buluşturan Betül Çiçekyurt,“Bugü..
Melike Cem, pop – alternatif türündeki yeni single çalışması “Ada” ile 31 Mayıs’ta yayında!Geçtiğimiz mart ayında yayımladığı “Öptüğün Şehir” şarkısı ile müzikseverlerden tam not alanüretken sanatçı Melike Cem, yeni eseri “Ada” ile repertuarını zenginleştirmeye devam ediyor! Sözü vemüziği Melike Cem..
Brand: Hip Hop / Rap
Zacklona, “Egoist” adını verdiği yepyeni teklisini 31 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!2020 yılında yayımladığı “Loş Işıklar” şarkısı ile profesyonel müzik kariyerine başlayan Zacklona,dördüncü teklisi “Egoist”i repertuarına ekliyor! Sözleri Zacklona’nın kaleminden çıkan eserin müziğiWose..
Brand: ROCK
yeni single’ım, “düello”, daha sonra, “ben, zargana, deus ex machina” albümüme eklenecek.aynı temalara değindim bu şarkıda da.hızla geçen zamanın, yaklaşan ölümün korkutuculuğu.herkese göre değil. meraklısına bir şarkı."Düello", 24 Mayıs'ta Avrupa Müzik & Procekts etiketiyle yayında!..
Brand: POP
Türkçe müziğin sevilen gruplarından İkilem, “Perişanlardayım” adlı yeni şarkısı ile 24 Mayıs’tayanında!Son olarak geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen “Ne Mutsuzum Ne De İyi” EP çalışması ile gündemegelen başaralı grup İkilem, yeni şarkı “Perişanlardayım” için tüm hazırlıklarını tamamlıyor! Sözü vemü..
Brand: Hip Hop / Rap
Rap müziğin sevilen isimlerinden Zero ve UZI, “Asi” adlı düet çalışması ile 24 Mayıs’ta yayında!“Gel”, “Helal” ve “Balotelli” gibi şarkılarla müzik dünyasında yer eden Zero ve yayımladığı hitalbümlerle Türkçe rapin en çok dinlenen ismi haline gelen başarılı sanatçı UZI, “Asi” şarkısı içinstüdyoya gi..
Brand: Alternatif
SALİ, “Dön” adını verdiği yepyeni single çalışmasını 24 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşturuyor!“Nefret”, “Unuturum” ve “GÖZLERİN NE ARAR ÜZERİMDE” gibi birbirinden başarılı şarkıyı müzikdünyasına kazandıran SALİ, yeni parçası “Dön” ile üretimlerine hız kesmeden devam ediyor! SözleriSALİ’nin kaleminde..
Brand: Alternatif
Ars Longa, “Plastik Ruh Bebek” adlı yepyeni albüm çalışmasını 24 Mayıs’ta dinleyicisiyle buluşturuyor!Ali Sinan Çulhaoğlu, Uygar Çehreli, Berat İşçioğlu ve Tuba Gördes'den oluşan İstanbul kökenli rockgrubu Ars Longa, dördüncü albümü “Plastik Ruh Bebek”i müzikseverlerin beğenisini sunuyor!Albümde gru..
Brand: POP
Pop - R&B müziğin dikkat çeken isimlerinden Fiza, yepyeni şarkısı “Vazgeçmem” ile 24 Mayıs’tayayında!“Yanıyorum Ateşinle”, “Beni Kalbine Gömseydin” ve “Seni Görünce” gibi sevilen şarkılara imza atanbaşaralı sanatçı Fiza, “Vazgeçmem” adlı yeni teklisi ile müzikal yolculuğuna hız kesmeden devamedi..
Bilge Su, “Dava” adını verdiği yepyeni şarkısını 24 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşturuyor!“Hikaye”, “Yanamam” ve “Yol Uzun” gibi şarkılarla dikkat çeken başarılı sanatçı Bilge Su, sözleri kendikaleminden çıkan yeni eseri “Dava” için tüm hazırlıklarını tamamlıyor! Pop – alternatif türündekişarkının b..
Brand: POP
Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Berkay, “Şimşek Şimşek” adlı yepyeni şarkısı ile 17 Mayıs’ta yayında!Yıllar boyunca pek çok hit şarkıya imza atan ve eşsiz yorumuyla dinleyicisini mest eden başarılı sanatçıBerkay, yeni teklisi “Şimşek Şimşek” ile sevilen şarkılarına bir yenisini ekliyor! Parç..
Hakan Kalgıdım, “Düşkün” adını verdiği yeni şarkısını 17 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşturuyor!Geçtiğimiz aylarda “Faili Meçhul” isimli şarkısını sevenlerinin beğenisine sunan pop müziğin yeniseslerinden Hakan Kalgıdım, yeni çalışması “Düşkün” için tüm hazırlıklarını tamamlıyor! Şarkının sözüve müzi..
Brand: Alternatif
Alternatif sahnenin dikkat çeken isimlerinden ilaydá, “Kimseye Söyleyemedim” adlı yeni şarkısını 17Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Yok Yere”, “Vurulmuş Birine” ve “Bir Ateş İçimdeki” gibi şarkılarla beğeni toplayan üretken sanatçıilaydà, dördüncü single çalışması “Kimseye Söyleyemedim” ..
Brand: POP
Emrah Öz, “Sandık Lekesi” adlı teklisini 17 Mayıs’ta sevenlerinin beğenisine sunuyor!“Zor Zamanda”, “Evime Hoşgeldin” ve “Gidiyor Musun” gibi şarkılarla dikkat çeken başarılı sanatçıEmrah Öz, repertuvarına “Sandık Lekesi” parçasını ekliyor! Sözü ve müziği Türkçe müziğin en değerliisimlerinden Sezen ..
Çiçekli Gömlekler, “Kadıköy/İstanbul” adlı yeni şarkısını 17 Mayıs’ta sevenlerinin beğenisine sunuyor!Emre Çetinberk ve Oğuzhan Koç tarafından 2020 yılının ocak ayında İstanbul’da kurulan alternatifrock grubu Çiçekli Gömlekler, yeni teklisi “Kadıköy/İstanbul” için stüdyoya giriyor! Sözleri OğuzhanKo..
Brand: Alternatif
Aktör, “Hadi Doldur Kadehi (Akustik)” adlı teklisini 17 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşturuyor!2021 yılında yayımlanan “Hadi Doldur Kadehi” teklisi ile büyük beğeni toplayan başarılı müzik grubuAktör, sevilen şarkının akustik hali için tüm hazırlıklarını tamamladı! Şarkının sözü, müziği vedüzenlemesi..
Türkçe pop müziğinin güçlü kadın besteci ve yorumcularından Göksel, kendi yazdığı şarkılarının yanısıra yaptığı özel projelerle de adından söz ettirmeye devam ediyor.Sanatçının söylemekten keyif aldığı, hepsinde ayrı ayrı hatırası olan Türk Sanat Müziği ağırlıklıeserlerden oluşan yepyeni akustik pro..
Başarılı sanatçı Barış Demirel, “DANS PİSTİ CENAZESİ” adlı yeni albümü ile 10 Mayıs’ta yayında!İsviçreli prodüktör Kadebostany ile çıkardıkları “Like a Dream” ve “Euphoria” gibi çok sevilen şarkılarınyanı sıra, “Mutluklular” ve “Bi’ Aralar İyiydim” gibi solo albümlere de imza atan şarkıcı, söz yazar..
Brand: Hip Hop / Rap
Rap müziğin sevilen isimlerinden Kezzo ve Joker, “Soğuk Duş” adlı düet çalışmasını 10 Mayıs’tamüzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Hep Aynı Sonlar”, “Yangın” ve “Karanlık” gibi şarkılarla milyonların beğenisini kazanan Kezzo ile“Müptela”, “Yaşamak Öldürür, 1. Kısım” ve “Son Kale” gibi parçalarla rap ..
Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 1867 (48 Sayfa)