Menu
Your Cart

Elif Buse Doğan

Elif Buse Doğan

Elif Buse Doğan, 1993 yılında Kocaeli'de doğdu. 2000 yılında dedesinden öğrendiği bağlamayla müzikle ilgilenmeye başlayan sanatçı, Kocaeli'de yapılan ses yarışmalarında 3 yıl üst üste Türk Halk Müziği dalında birinci oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı'nı birincilikle bitiren Doğan, "TRT İstanbul Radyosu Yurttan Sesler" korosuyla birçok konsere katıldı. 2015 yılında "Bİ HABER" isimli albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan sanatçı, 2016 yılında "Küp İçinde Nişasta" ve "Gel Sevduğum" isimli single çalışmalarıyla hayranlarının karşısına çıktı. 2018 yılında "Elif Zamanı" isimli albümü dinleyicileriyle buluşturdu. 2019 yılında "Bir Nefes Gibi" isimli single çalışmasını yayımladı. Sanatçı, 2020 yılında "Yaş", "Yandırdın Kalbimi", "Kendine İyi Bak" ve "Göçmen Kızı" isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu. 2021 yılında ise "Yazı Bir Dert Kışı Bir Dert", "Mağusa Limanı", "Eller Kıskanır" ve "Merdivenim Kırk Ayak" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. Doğan, 2022 yılında "Yalan Dünya [Deep Mix]", "Çanakkale İçinde", "Samsak Döveci", "Samsak Döveci [Club Mix]", "Suya Gider Allı Gelin", "Yare Gidin Turnalar", "Beyaz Giyme Toz Olur", "Gesi Bağları", "Aşk Sana Benzer", "Neriman" ve son olarak “Unutamazsın” isimli single çalışmalarını yayımladı.

Aşk Sana Benzer
YENİ HİT
“Samsak Döveci”, “Yaş”, “Milletin Duâsı” gibi pek çok şarkısıyla Türk halk müziğini günümüzsound’uyla birleştiren Elif Buse Doğan, bu kez “Aşk Sana Benzer” ile dinleyicisini selamlıyor! Sözü vemüziği ünlü halk müziği sanatçısı Nurettin Rençber’e ait olan parçanın yeni düzenlemesi EmreDoğan’a, master..
Türk halk müziğin favori kadın vokallerinden olan Elif Buse Doğan, “Samsak Döveci”, “Yaş” ve “YalanDünya” gibi unutulmaz şarkılarına bir ekleme daha yapıyor! Söz ve müziği anonim olan “Neriman”ınyeni düzenlemesini Salih Sakarya, mix ve mastering’ini ise Emre Kıral üstlendi. Şarkı Ebd Müziketiketiyle..
Kendine has modern dokunuşlarıyla Türk halk müziğinin en genç kadın vokali Elif Buse Doğan, “YalanDünya (Deep Mix)” isimli yepyeni şarkısıyla 4 Şubat’ta tüm dijital müzik platformlarında yayında!Son olarak “Eller Kıskanır” isimli şarkısını sevenlerinin beğenisine sunan Elif Buse Doğan kariyerine,söz..
Son olarak “Suya Gider Allı Gelin” adlı şarkısını yayınlayan Elif Buse Doğan, 2022 yılının altıncı teklisiiçin geçtiğimiz günlerde stüdyoya girdi. Sözü ve müziği Süleyman Kotan imzalı “Yare Gidin Turnalar”ındüzenleme ve miksajı Emre Doğan’a, mastering’i ise Emre Kıral’a ait. Şarkıda kullanılan enstr..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)