Menu
Your Cart

Berkay

Berkay

Berkay, 1981 yılında Ankara'da doğdu. 2010 yılında ilk albümü "Ele İnat" ile "En İyi Sanatçı" ödülüne layık görüldü. 2014 yılında "Aşk Melekleri" isimli albümünü dinleyicileri ile buluşturdu. Bu albümde yer alan "İnanırım" ve "Gel Gel" şarkıları ile müzik listelerinde uzun süre yer aldı. 2015 yılında "Benim Hikayem" albümünü yayımlayan sanatçı, 2016 yılında da "Arabest" isimli proje albümünü müzikseverlerle buluşturdu. Proje albümü ile ses getiren Berkay, 2016 yazında ise "Uygun Adım" isimli hareketli single çalışmasını yayımladı. 2017 yılında yeni albümünü yayımlamadan önce çıkış şarkısı "Ey Aşk"ı dinleyicilerinin beğenisine sunan sanatçı, mayıs ayında da "Yansıma" isimli albümünü yayımladı. Sanatçı, 2018 yılında "Ben Sadece" isimli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. Aynı yıl, "Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar 2" albümü için "İsyanlardayım" isimli şarkıyı seslendirdi. 2019 yılında "Deliler", "Ayrılmam" isimli single çalışmalarını, aynı yıl "İz" albümünü ve "İki Hece" isimli çalışmasını dinleyicileriyle buluşturdu. Berkay, 2020 yılında "Kırgınım Ona" ve "Dert Faslı" isimli single çalışmalarını yayımladı. Sanatçı, 2021 yılında "Yeter Ki Sen İste", "Karnaval" ve "Yan" isimli single'larını sevenleriyle paylaştı. 2022 yılında "Bal Badem", Tarık Sezer Orkestrası ile "En Güzelinden" ve "Sır" isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu. Berkay, 2023 yılında "Sonunda" ve "Anladım" isimli single çalışmalarını yayımladı. Sanatçı, 2024 yılında "Acı İkimize", "Şimşek Şimşek" ve son olarak "Birimiz Ayakta Kalmalıydı [40 Yıl]" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı.

Acı İkimize
YENİ HİT
Brand: POP
Türk pop müziğin önde gelen isimlerinden Berkay, “Acı İkimize” adını verdiği yeni şarkısı ile 2 Şubat’tayayında!Hemen hemen tüm şarkıları hit olan ve sahne performansının kalitesiyle adından sıkça söz ettirenbaşarılı sanatçı Berkay, “Acı İkimize” isimli teklisini sevenlerinin beğenisine sunuyor! Söz..
Anladım
YENİ HİT
Brand: POP
Türkçe pop’un başarılı ismi Berkay, yepyeni şarkısı “Anladım” ile 2023 yazına damga vurmayahazırlanıyor!Son teklisi “Sonunda” ile geçtiğimiz ocak ayında sevenleriyle bir araya gelen Berkay sessizliğini“Anladım” ile bozarken, sevenlerine dinlemesi keyifli yepyeni bir pop şarkısı armağan ediyor! Sheyh..
Brand: Arabesk
Merakla beklenen "Arabest" isimli yepyeni proje albümü tüm müzik marketlerde!..
Brand: POP
Türk Pop Müziğinin çok sevilen isimlerinden Berkay, mart ayının ilk haftası “Bal Badem” adlı yeniteklisiyle tüm müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Hemen hemen okuduğu tüm şarkıları hit olan vesahne performansı en iyi olan isimlerin başında gelen Berkay hem yoğun konser programı ile hem depeş peşe çı..
Brand: POP
2014 yılında "Aşk Melekleri" albümü ile müzikseverlere seslenen Berkay, bu albüme eklediği yepyeni şarkılarıyla birlikte "Benim Hikayem" isimli çalışması ile 2015 yılının Mayıs ayında müzikseverlerle buluştu...
Brand: POP
Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Berkay, “Şimşek Şimşek” adlı yepyeni şarkısı ile 17 Mayıs’ta yayında!Yıllar boyunca pek çok hit şarkıya imza atan ve eşsiz yorumuyla dinleyicisini mest eden başarılı sanatçıBerkay, yeni teklisi “Şimşek Şimşek” ile sevilen şarkılarına bir yenisini ekliyor! Parç..
Brand: POP
2010 yılında yayınladığı 10 şarkılık “Ele İnat” adlı albümüyle yakaladığı başarıyı her geçen gün daha daartıran ve “İki Hece”, “İz”, “Gel Gel” gibi sayısız şarkıyla dinleyicisinin kalbinde taht kuran Berkay,2022’nin dördüncü teklisi “Sır” ile üretimlerine devam ediyor! Geçtiğimiz haftalarda “Bal Bad..
Brand: POP
Türk pop müziğin önde gelen isimlerinden Berkay, “Sonunda” adını verdiği hep yeni şarkısını 27Ocak’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!Geçtiğimiz yılı “Sır” adlı teklisiyle sonlandıran Berkay, “Sonunda” adını verdiği 2023’e iddialı bir girişyapıyor! Sözü ve müziği Oğuzhan Koç ve Çağrı Telkıvıran g..
Brand: POP
Sözü ve müziği Murat Dalkılıç düzenlemesi Volga Tamöz imzalı şarkısı "Uygun Adım" ile sevenlerine sürpriz yapan Berkay'ın fotoğraflarını ve klibini Nihat Odabaşı çekti...
Brand: POP
Berkay "Yan" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)