Menu
Your Cart

Berkay

Berkay

Berkay, 1981 yılında Ankara'da doğdu. 2010 yılında ilk albümü "Ele İnat" ile "En İyi Sanatçı" ödülüne layık görüldü. 2014 yılında "Aşk Melekleri" isimli albümünü dinleyicileri ile buluşturdu. Bu albümde yer alan "İnanırım" ve "Gel Gel" şarkıları ile müzik listelerinde uzun süre yer aldı. 2015 yılında "Benim Hikayem" albümünü yayımlayan sanatçı, 2016 yılında da "Arabest" isimli proje albümünü müzikseverlerle buluşturdu. Proje albümü ile ses getiren Berkay, 2016 yazında ise "Uygun Adım" isimli hareketli single çalışmasını yayımladı. 2017 yılında yeni albümünü yayımlamadan önce çıkış şarkısı "Ey Aşk"ı dinleyicilerinin beğenisine sunan sanatçı, mayıs ayında da "Yansıma" isimli albümünü yayımladı. Sanatçı, 2018 yılında "Ben Sadece" isimli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. Aynı yıl, "Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar 2" albümü için "İsyanlardayım" isimli şarkıyı seslendirdi. 2019 yılında "Deliler", "Ayrılmam" isimli single çalışmalarını, aynı yıl "İz" albümünü ve "İki Hece" isimli çalışmasını dinleyicileriyle buluşturdu. Berkay, 2020 yılında "Kırgınım Ona" ve "Dert Faslı" isimli single çalışmalarını yayımladı. Sanatçı, 2021 yılında "Yeter Ki Sen İste", "Karnaval" ve "Yan" isimli single’larını sevenleriyle paylaştı. Berkay, 2022 yılında "Bal Badem", Tarık Sezer Orkestrası ile “En Güzelinden”  ve son olarak “Sır” isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Brand: Arabesk
Merakla beklenen "Arabest" isimli yepyeni proje albümü tüm müzik marketlerde!..
Bal Badem
YENİ HİT
Brand: POP
Türk Pop Müziğinin çok sevilen isimlerinden Berkay, mart ayının ilk haftası “Bal Badem” adlı yeniteklisiyle tüm müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Hemen hemen okuduğu tüm şarkıları hit olan vesahne performansı en iyi olan isimlerin başında gelen Berkay hem yoğun konser programı ile hem depeş peşe çı..
Brand: POP
2014 yılında "Aşk Melekleri" albümü ile müzikseverlere seslenen Berkay, bu albüme eklediği yepyeni şarkılarıyla birlikte "Benim Hikayem" isimli çalışması ile 2015 yılının Mayıs ayında müzikseverlerle buluştu...
Brand: POP
2010 yılında yayınladığı 10 şarkılık “Ele İnat” adlı albümüyle yakaladığı başarıyı her geçen gün daha daartıran ve “İki Hece”, “İz”, “Gel Gel” gibi sayısız şarkıyla dinleyicisinin kalbinde taht kuran Berkay,2022’nin dördüncü teklisi “Sır” ile üretimlerine devam ediyor! Geçtiğimiz haftalarda “Bal Bad..
Brand: POP
Türk pop müziğin önde gelen isimlerinden Berkay, “Sonunda” adını verdiği hep yeni şarkısını 27Ocak’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!Geçtiğimiz yılı “Sır” adlı teklisiyle sonlandıran Berkay, “Sonunda” adını verdiği 2023’e iddialı bir girişyapıyor! Sözü ve müziği Oğuzhan Koç ve Çağrı Telkıvıran g..
Brand: POP
Sözü ve müziği Murat Dalkılıç düzenlemesi Volga Tamöz imzalı şarkısı "Uygun Adım" ile sevenlerine sürpriz yapan Berkay'ın fotoğraflarını ve klibini Nihat Odabaşı çekti...
Brand: POP
Berkay "Yan" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)