Menu
Your Cart

Göksel

Göksel

İstanbul doğumlu Göksel; Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde eğitimini sürdürürken, profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk albümü "Yollar", Sarp Özdemiroğlu'nun prodüktörlüğünde 1997 yılında yayımlandı. Bestelerin çoğunluğunun Göksel'e ait olduğu albümde sanatçı, "Sabır" isimli şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı. Besteci ve yorumcu olarak yeni bir döneme giren Göksel, 2001 yılında "Körebe" albümüyle müzikal anlamda farklı bir noktaya ulaştı. Albümün yayımlanmasıyla beraber çıkış şarkısı "Depresyondayım", sözleri ve müziğiyle büyük ilgi gördü. "Körebe", Türk Pop Tarihi'nin en kült albümleri arasında yerini aldı. Sanatçı; 2003 yılında "Söz Ver", 2005 yılında "Arka Bahçem" ve 2007 yılında "Ay'da Yürüdüm" isimli albümlerini yayımladı. Göksel, 2009 yılında tamamı eski şarkılardan oluşan "Mektubumu Buldun mu?" albümüyle büyük bir başarı yakaladı. 2010 yılında "Hayat Rüya Gibi" ile 70'li yılların şarkılarını seslendirmeye devam etti. Göksel'in kendi şarkılarından oluşan 8. solo albümü "Bende Bi' Aşk Var" ise 2012 yılında dinleyicilerle buluştu ve müzik eleştirmenlerine göre son yılların en iyi albümü olarak nitelendirildi. Sanatçı, 2015 yılında "Sen Orda Yoksun" isimli albümünü ve 2017 yılında "Tam da Şu An" isimli hareketli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. Göksel, 2019 yılında "Bu da Geçecek" ve "Hiç Yok" isimli çalışmalarını yayımladı. 2020 yılında "Ben Fena Aşığım" ve "Lütufsuz Yaz" isimli single çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. 2021 yılında "Çölde Bi' Vaha" isimli single çalışmasını sevenleriyle paylaştı. Sanatçı, 2022 yılında "Haklıydın", "Canım", "Canım [Epic Version]" ve son olarak “Sen Varsın” isimli single çalışmalarını yayımladı.

Brand: POP
Göksel yüksek akımda, elektrikli şarkısı “Burda Kalayım” ile yaza çarpıcı bir giriş yapıyor! Sözü vemüziği Göksel’e ait olan şarkının prodüksiyonunu Ozan Bayraşa üstlendi. “Burda Kalayım” AvrupaMüzik ve Soles Müzik ortak yapımıyla 16 Haziran’da müzikseverlerin beğenisine sunulacak!..
Brand: POP
1997 yılında yayınladığı “Yollar” adlı albümüyle profesyonel müzik hayatına adımını atan ve“Uzaktan”, “Yalnız Kuş”, “Kurşuni Renkler” gibi unutulmaz şarkıları müzikseverler ile buluşturanGöksel, 2022’nin ikinci teklisi “Canım” ile 24 Haziran’da yayında! Geçtiğimiz aylarda “Haklıydın” adlıpop şarkısı..
Brand: POP
“Canım (Epic Version)” Göksel’in duygu dünyasına adeta efsunlu bir kapı aralıyor! Sözleri Göksel’e,müziği Göksel ve Osman Şahin’e ait şarkı, Genco Arı’nın lo-fi, moody tonlarındaki tasarımıyla farklı birkimliğe bürünüyor. “Canım (Epic Version)” analog synth’ler ve akustik enstrümanlarla Göksel’inses..
Türk pop müziğinin en etkileyici kadın vokallerinden Göksel, “Haklıydın” isimli yepyeni şarkısını 28Ocak’ta sevenlerinin beğenisine sunuyor!Göksel’in yeni teklisi “Haklıydın”, sinematik seslerin atmosferinde çarpıcı sözleri ve melodisi ile sahicibir hikâyenin içinde hissettiriyor. “Haklıydın” zamans..
Türk pop müziğin en güçlü kadın seslerinden Göksel’in canlı konser kayıtları 25 Ağustos’tatüm dijital platformlarda yayında!Şubat 2023’te gerçekleştirdiği BGM konserinde hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşatanGöksel, konserin canlı kayıtlarıyla dinleyen herkesi konser salonuna geri götürüyor!Sanatç..
Brand: POP
Göksel'in 9. stüdyo albümü "Sen Orda Yoksun", Ocak ayının ilk günlerinde müzikseverlerin beğenisine sunuldu. 11 şarkıdan oluşan albümde albümün kapanış şarkısını Mabel Matiz'le ortak yazan Göksel, geri kalan 10 şarkının söz ve müziğini kendi yazdı. Yeni albümde yer alan şarkıların düzenlemelerini, b..
Brand: POP
Geçtiğimiz aylarda “Canım” ve “Canım (Epic Version)”u yayınlayan Göksel, üretken ve başarılarla dolugeçirdiği bu seneyi yepyeni şarkısı ile sonlandırıyor! Sanatçının iç dünyasından şehrin karmaşasınauzanan, rüzgârlı günlerin şarkısı olarak adlandırabileceğimiz “Sen Varsın”ın sözü ve müziği Göksel’ea..
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)