Menu
Your Cart

Anıl Emre Daldal

Anıl Emre Daldal

Anıl Emre Daldal, 1996 yılında Amasya'da doğdu. Bugünlere gelmesinde büyük destekçi olarak gördüğü, 2014'te kaybettiği bir arkadaşı anısına yazdığı "M." isimli şarkısını yayımladı. 6 yaşında beri spor ve sanatla ilgilenen Daldal, 2016 yılında ilk şarkısı "Sor Bakalım İyi Miyim" ile başarılı bir çıkış yaptı. Kendi grubunu kurarak çeşitli sahneler, şehirler ve festivallerden teklifler aldı. Sanatçı, 2021 yılında "Dertler", "Grand", "Dediğim Gibi", "Bitti", "Kendimi Unuttum", "Bitti (Akustik)" ve "K." isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. 2022 yılında "When Alone [Slowed + Reverb]" ve "Silly Matters [Sped Up Version]" isimli albüm çalışmalarını "M. [Akustik]", "S.", "Aramızda", "Son Dans" isimli single çalışmalarını yayımladı. Daldal, 2023 yılında ise Ege Sel ile "Kayboldum", Rana Türkyılmaz ile "Kayboldun", Deniz Mert ile "benimle kal II" ve "AED Unplugged" isimli EP çalışmasını hayranlarıyla buluşturdu. Sanatçı, aynı yıl "B." isimli single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. 

Brand: Alternatif
Anıl Emre Daldal, 4 şarkıdan oluşan EP çalışması “AED Unplugged” ile 5 Mayıs’ta yayında!Alternatif müziğin yıldızı her geçen gün daha da parlayan isimlerinden Anıl Emre Daldal, sevilenşarkılarının akustik yorumlarını “AED Unplugged” adını verdiği EP’de bir araya getirdi! Bu projedeyayınlandığı günde..
Brand: Alternatif
2017’den bu yana yayınladığı “M.”, “Belki O da Üzgündür”, “Anlatamadığım Şeyler Var” gibi 25şarkıyla hatırı sayılır başarılara imza atan Anıl Emre Daldal, 2022’nin üçüncü teklisi “Aramızda” ileüretimlerine hız kesmeden devam ediyor! Sözü, müziği ve düzenlemesi Anıl Emre Daldal’a ait olanparçanın mix..
2020’de yayınladığı ilk harf isimli şarkısı “M.” ile global listelerde yerini alan alternatif müziğin üretkenismi Anıl Emre Daldal, yeni şarkısı “B.” ile müzikseverlerin huzuruna çıkmaya hazırlanıyor!“Bütün bu şarkıların hikayesinin başlangıcı B.” olarak bahsettiği yeni teklisi “B.” için tüm hazırlı..
Brand: POP
Yaptığı şarkılarla milyonların beğenisini toplayan başarılı sanatçı Anıl Emre Daldal, “B.” isimli şarkısınınakustik versiyonunu 13 Ekim’de müzikseverlerle paylaşıyor!“M.”, “S.” ve “Belki O da Üzgündür” gibi şarkılarla uzun süre listelerden düşmeyen Anıl Emre Daldal,geçtiğimiz eylül ayında yayınladığ..
Anıl Emre Daldal "Bitti" (Akustik) isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Alternatif müziğin yetenekli ismi Anıl Emre Daldal, “Kayboldun” adlı yeni şarkısında şarkılarıyla büyükbeğeni toplayan Rana Türkyılmaz ile birlikte stüdyoya girdi! Sözü, müziği ve düzenlemesi Daldal’a aitolan alternatif rock türündeki şarkıya Bilal Aydın yönetmenliğinde klip çekildi. Davul, synth, b..
Brand: Alternatif
Anıl Emre Daldal "Kendimi Unuttum" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Alternatif müziğin sevilen isimlerinden Anıl Emre Daldal, milyonlarca dinlenen “M.” isimli şarkısınagetirdiği yepyeni akustik yorumla repertuvarını genişletmeye devam ediyor!“Dediğim Gibi”, “Bitti” ve “Dertler” gibi şarkılarıyla tanıdığımız Anıl Emre Daldal; sözü, müziği, mix &mastering’i ke..
“Belki O da Üzgündür”, “M.”, “Anlatamadığım Şeyler Var” gibi pek çok şarkısıyla büyük başarı eldeeden ve son olarak “Aramızda” adlı teklisini sevenlerinin beğenisine sunan Anıl Emre Daldal, yepyenişarkısı “Son Dans” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü, bestesi ve düzenlemesi kendisine ait olanpa..
Brand: Alternatif
Anıl Emre Daldal, Ezgi Sağlık  "Yanımdasın" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)