Menu
Your Cart

Şort

Şort

2018 yılında kurulan Şort, serüveninin ilk aylarında Cover yapan bir grup olarak kuruldu. İki arkadaşın hayallerinin peşinde koşmasıyla çalışmalarına başlayan Şort, 2018 yılında ilk teklisi "Bi' Daha" ile dijital platformlarda yerini aldı. Grup, 2019 yılında "Ruh Halim Öyle Böyle" isimli single çalışmasını dinleyicileriyle buluşturdu. 2020 yılında "Şarkılar Bile Dans Eder" isimli EP çalışmasını ve "Temmuz Gibi" isimli single çalışmasını yayımladı. 2021 yılında "Yarına Kalk Yeter", "Kazanova" isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu. Grup, 2022 yılında "Gidişine", "Kütüphane (Akustik Live)", "Köprü", "Yakışır Sevmek Sana", "Senle Sonsuzluktu Zaman" ve "Kalmadı Düzenim" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. 2023 yılında ise "KAVGA", "Sen Gülünce Döndü Dünya", "Herkes Gibi" isimli single çalışmalarını ve son olarak "Aydan Çıkmazı" isimli albümünü yayımladı.

Brand: ROCK
Şort, “Aydan Çıkmazı” isimli albümünü 17 Kasım’da müzikseverlerin beğenisine sunuyor!2018 yılında “Bi’daha” adlı şarkıyla profesyonel müzik kariyerine başlayan Şort grubu, ikinci albümçalışması “Aydan Çıkmazı” ile müzikal yolculuğuna devam ediyor! Grubun kurulduğu evin sokağındanilham alan bu albümd..
2018 yılının Ocak ayında kurulan Şort, serüveninin ilk aylarında cover yapan bir grup olarakkurulmuştur. İki arkadaşın hayallerinin peşinde koşmasıyla çalışmalarına başlayan Şort; 2018 yılınınsonlarına doğru ilk teklisi “Bi' daha” ile dijital platformlarda bağımsız sanatçı olarak yerini almıştır.&nb..
Brand: ROCK
Şort “Herkes Gibi” adlı yepyeni rock şarkısını 25 Ağustos’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!Geçtiğimiz haftalarda “Sen Gülünce Döndü Dünya” adlı teklisiyle dinleyicisini selamlayan Şort,yakaladığı ivmeyi bırakmamakta kararlı! Sözü ve müziği İlker Aydın’a ait olan “Herkes Gibi” adlı yenişarkısını..
“Temmuz Gibi”, “Yıldızlar ve Gece” ve “Yanıma Gel” gibi şarkılarıyla büyük başarı elde eden Şort,yepyeni şarkısı “Kalmadı Düzenim” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü ve müziği İlker Aydın imzalıparçanın düzenlemesi Şort grubuna aitken, prodüksiyonu Kaan Arslan’a ait. Bir ayrılık hikayesinianlat..
Brand: ROCK
Şort “KAVGA” adlı yeni rock şarkısını 23 Haziran’da yayınlıyor!Şort yeni ve bir o kadar hareketli teklisi “KAVGA” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü ve bestesiİlker Aydın'a ait olan parçanın prodüktörlüğünü ise son zamanların popüler ismi Kaan Arslan üstlendi!Aynı zamanda “KAVGA”, grubu..
Brand: Alternatif
Şort "Kazanova" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: ROCK
2018 yılında yayınladığı “Bi’daha” adlı çıkış şarkısının ardından “Yıldızlar ve Gece”, “Temmuz Gibi”,“Yarına Kalk Yeter” gibi pek çok başarılı şarkıyı repertuvarına ekleyen Şort, bu yıl yayınlayacağıdördüncü teklisi “Köprü” ile üretmeye devam ediyor! Sözü ve müziği Emir Beşok’a ait olan parçanındüze..
Brand: Alternatif
Üç şarkıdan oluşan akustik çalışması “Kütüphane Akustik (Live)” ile alternatif müzik grubu Şort, 22Nisan’da tüm dijital müzik platformlarında yayında!Daha önce dinleyicisiyle buluşturduğu ve gruba büyük başarılar kazandıran şarkıları “Temmuz Gibi”,“Gidişine” ve “Yarına Kalk Yeter”in akustik versiyon..
Brand: ROCK
Rock müziğin sevilen gruplarından Şort, yepyeni şarkısı “Sen Gülünce Döndü Dünya” adlı yepyenişarkısıyla 28 Temmuz’da yayında!“Yıldızlar ve Gece”, “Temmuz Gibi” ve “Yanıma Gel” gibi pek çok şarkısıyla 2018 yılından bu yanamüziğini kitlelere ulaştıran Şort, yepyeni şarkısı “Sen Gülünce Döndü Dünya” i..
Brand: ROCK
“Yıldızlar ve Gece”, “Yanıma Gel” ve “Temmuz Gibi” şarkılarıyla yüz binlerce dinlenmeye ulaşan veson olarak “Yakışır Sevmek Sana” adlı şarkılarını piyasaya süren rock grubu Şort, yeni şarkılarınısevenlerinin beğenisine sunmaya devam ediyor! Sözü ve müziği Emir Beşok’a, düzenlemesi ise Şortgrubunun y..
“Yıldızlar ve Gece”, “Temmuz Gibi” ve “Yanıma Gel” gibi pek çok şarkısıyla yüz binlerce kez dinlenenŞort grubu; sözü İlker Aydın’a, müziği ise Emir Beşok’a ait yepyeni şarkısı “Yakışır Sevmek Sana” içintüm hazırlıklarını tamamladı! İnsanların, umutsuzluğa kapıldığı anda, sevginin gücünü hissetmeleri..
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)