Menu
Your Cart

Serkan Çinioğlu

Serkan Çinioğlu

Daha önce Future Pop, Future Bass ve Vapor Soul gibi tarzlarda çalışmaları yayınlanan Serkan Çinioğlu bu kez müzik dünyasına yeni adım atmış Mabastet ile iş birliğine gidiyor. Müziği mistik evreninin merkezi gören Mabastet, doğadan, kollektif bir düzenin hayalinden ve kaçışların mümkünlüğünden ilham alarak şarkıcı ve söz yazarı kimliğiyle alternatif müzik dünyasına adım atıyor. Yine Türkiyede türüne az rastlanan bir tarz olan ‘’Vapor Soul’’ janrasında işlenen ‘’Birileri’’ Mabastet’in yayınlanan ilk single çalışması olacak.

Global müzik dünyasında yıldızı iyice parlayan fakat Türkiye' de çok fazla örneği olmayan Indie Discotarzındaki ‘’Diskodaki Yabancı’’, yerli sahnenin önemli prodüktörlerinden Serkan Cinioglu’nun imzasound’uyla ve huner’in yetkinliğini ispat ettiği, kendine has vokalleriyle dikkat çekiyor! Sözü Selin..
Brand: Alternatif
Serkan Çinioğlu ve Glasxs, “MELANKOLİ” adlı çalışmalarını 24 Kasım’da sevenlerinin beğenisinesunuyor!“Kimse Görmüyor 1”, “Kimse Görmüyor 2” ve “Güneş Doğmaz” gibi şarkılarda bir araya gelen SerkanÇinioğlu ve Glasxs, yepyeni parçaları “MELANKOLİ” için stüdyoya giriyor! Indie Electronic ve VaporSoul g..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)