Menu
Your Cart

Göksel

Göksel

İstanbul doğumlu Göksel; Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde eğitimini sürdürürken, profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk albümü "Yollar", Sarp Özdemiroğlu'nun prodüktörlüğünde 1997 yılında yayımlandı. Bestelerin çoğunluğunun Göksel'e ait olduğu albümde sanatçı, "Sabır" isimli şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı. Besteci ve yorumcu olarak yeni bir döneme giren Göksel, 2001 yılında "Körebe" albümüyle müzikal anlamda farklı bir noktaya ulaştı. Albümün yayımlanmasıyla beraber çıkış şarkısı "Depresyondayım", sözleri ve müziğiyle büyük ilgi gördü. "Körebe", Türk Pop Tarihi'nin en kült albümleri arasında yerini aldı. Sanatçı; 2003 yılında "Söz Ver", 2005 yılında "Arka Bahçem" ve 2007 yılında "Ay'da Yürüdüm" isimli albümlerini yayımladı. Göksel, 2009 yılında tamamı eski şarkılardan oluşan "Mektubumu Buldun mu?" albümüyle büyük bir başarı yakaladı. 2010 yılında "Hayat Rüya Gibi" ile 70'li yılların şarkılarını seslendirmeye devam etti. Göksel'in kendi şarkılarından oluşan 8. solo albümü "Bende Bi' Aşk Var" ise 2012 yılında dinleyicilerle buluştu ve müzik eleştirmenlerine göre son yılların en iyi albümü olarak nitelendirildi. Sanatçı, 2015 yılında "Sen Orda Yoksun" isimli albümünü ve 2017 yılında "Tam da Şu An" isimli hareketli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. Göksel, 2019 yılında "Bu da Geçecek" ve "Hiç Yok" isimli çalışmalarını yayımladı. 2020 yılında "Ben Fena Aşığım" ve "Lütufsuz Yaz" isimli single çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. 2021 yılında "Çölde Bi' Vaha" isimli single çalışmasını sevenleriyle paylaştı. Sanatçı, 2022 yılında "Haklıydın", "Canım", "Canım [Epic Version]" ve "Sen Varsın" isimli single çalışmalarını yayımladı. Göksel, 2023 yılında "Burda Kalayım" isimli single çalışmasını ve "Live at BGM 2023" isimli albümünü hayranlarıyla buluşturdu. Aynı yıl "Karabiberim" ve "Başkası" isimli single çalışmalarını hayranlarıyla buluşturdu. 2024 yılında ise "Bıçak", "Boş Vere Boş Vere (Selami Şahin Şarkıları 2)" isimli single çalışmalarını ve son olarak "B'Aşka Şarkılar" isimli albümünü yayımladı.

Brand: POP
Göksel’in yeni single şarkısı “Başkası”, bir aşk hikayesi içinde duygularımızın yarattığı çatışmayısamimi bir ifade ile anlatıyor. Sözü ve müziği Göksel’e ait olan şarkının, canlı enstrümanların etkinolduğu sinematik aranjesinde Sabi Saltiel imzası var. “Başkası”, Avrupa Müzik & Soles Music etik..
Brand: POP
Göksel’in dramatik tonlardaki yeni şarkısı “Bıçak” acının içinden güçlü bir başkaldırıylageçiyor. “Bıçak” Göksel‘in uzun soluklu slow hitlerinden biri olmaya adayken, aynı zamandaGöksel’in yeni albümünün de habercisi… Sözü ve müziği Göksel’e ait olan “Bıçak” 23 Şubat’tatüm dijital platformlarda yayı..
Brand: POP
Göksel’in dramatik tonlardaki “Bıçak” adlı yeni şarkısının canlı performans hali “Bıçak (Live)”dinleyicisiyle buluşuyor! Sanatçının uzun soluklu slow hitlerinden biri olmaya aday olan şarkı acınıniçinden güçlü bir başkaldırıyla geçiyor. Sözü ve müziği Göksel’e ait olan “Bıçak (Live)”, 21 Haziran’dat..
Brand: POP
Göksel yüksek akımda, elektrikli şarkısı “Burda Kalayım” ile yaza çarpıcı bir giriş yapıyor! Sözü vemüziği Göksel’e ait olan şarkının prodüksiyonunu Ozan Bayraşa üstlendi. “Burda Kalayım” AvrupaMüzik ve Soles Müzik ortak yapımıyla 16 Haziran’da müzikseverlerin beğenisine sunulacak!..
Türkçe pop müziğinin güçlü kadın besteci ve yorumcularından Göksel, kendi yazdığı şarkılarının yanısıra yaptığı özel projelerle de adından söz ettirmeye devam ediyor.Sanatçının söylemekten keyif aldığı, hepsinde ayrı ayrı hatırası olan Türk Sanat Müziği ağırlıklıeserlerden oluşan yepyeni akustik pro..
Brand: POP
1997 yılında yayınladığı “Yollar” adlı albümüyle profesyonel müzik hayatına adımını atan ve“Uzaktan”, “Yalnız Kuş”, “Kurşuni Renkler” gibi unutulmaz şarkıları müzikseverler ile buluşturanGöksel, 2022’nin ikinci teklisi “Canım” ile 24 Haziran’da yayında! Geçtiğimiz aylarda “Haklıydın” adlıpop şarkısı..
Brand: POP
“Canım (Epic Version)” Göksel’in duygu dünyasına adeta efsunlu bir kapı aralıyor! Sözleri Göksel’e,müziği Göksel ve Osman Şahin’e ait şarkı, Genco Arı’nın lo-fi, moody tonlarındaki tasarımıyla farklı birkimliğe bürünüyor. “Canım (Epic Version)” analog synth’ler ve akustik enstrümanlarla Göksel’inses..
Türk pop müziğinin en etkileyici kadın vokallerinden Göksel, “Haklıydın” isimli yepyeni şarkısını 28Ocak’ta sevenlerinin beğenisine sunuyor!Göksel’in yeni teklisi “Haklıydın”, sinematik seslerin atmosferinde çarpıcı sözleri ve melodisi ile sahicibir hikâyenin içinde hissettiriyor. “Haklıydın” zamans..
Türk pop müziğin en güçlü kadın seslerinden Göksel’in canlı konser kayıtları 25 Ağustos’tatüm dijital platformlarda yayında!Şubat 2023’te gerçekleştirdiği BGM konserinde hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşatanGöksel, konserin canlı kayıtlarıyla dinleyen herkesi konser salonuna geri götürüyor!Sanatç..
Brand: POP
Göksel'in 9. stüdyo albümü "Sen Orda Yoksun", Ocak ayının ilk günlerinde müzikseverlerin beğenisine sunuldu. 11 şarkıdan oluşan albümde albümün kapanış şarkısını Mabel Matiz'le ortak yazan Göksel, geri kalan 10 şarkının söz ve müziğini kendi yazdı. Yeni albümde yer alan şarkıların düzenlemelerini, b..
Brand: POP
Geçtiğimiz aylarda “Canım” ve “Canım (Epic Version)”u yayınlayan Göksel, üretken ve başarılarla dolugeçirdiği bu seneyi yepyeni şarkısı ile sonlandırıyor! Sanatçının iç dünyasından şehrin karmaşasınauzanan, rüzgârlı günlerin şarkısı olarak adlandırabileceğimiz “Sen Varsın”ın sözü ve müziği Göksel’ea..
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)