Menu
Your Cart

Geceyi Kurtar

Geceyi Kurtar

“Uzaklarda”, “Hatırla Sadece” ve “Kelebek” gibi şarkılarıyla profesyonel müzik camiasında adından sıkça söz ettiren Geceyi Kurtar grubu “Özle Bazen” isimli yepyeni şarkısını sevenlerinin beğenisine sunuyor! Sözü Harun Karagöz, müziği Geceyi Kurtar imzalı şarkının masteringi Uğur Karaman tarafından yapıldı. Mirage Stüdyolarında (Ankara) kaydedilen “Özle Bazen”in miksajı Ayhan Aydın’a ait. Grubun vokalinde Aleyna Sena Sarı yer alırken gitarda Harun Karagöz, klavyede Berent Oral, basgitarda Kağan Yücel ve davulda Abdurrahman Bulut bulunuyor.

Brand: ROCK
Alternatif müziğin üretken gruplarından Geceyi Kurtar, “Anıların Ortasında” adlı yepyeni şarkısıyla 28Nisan’da yayında!“Bulamam Seni”, “Kelebek” ve “Uzaklarda” gibi sevilen pek çok şarkısıyla 2020 yılından bu yana müzikdünyasında yer alan Geceyi Kurtar, yepyeni teklisi “Anıların Ortasında” için tüm ..
Brand: ROCK
Son olarak “Bulamam Seni” isimli şarkısını sevenlerinin beğenisine sunan Geceyi Kurtar; sözü HarunKaragöz’e, müziği ise grubun kendisine ait olan teklisi “Benden Gidişin” ile üretimlerine devam ediyor.2020 yılında Ankara'da kurulan Geceyi Kurtar'ın kadrosunda; vokalde Aleyna Sena Sarı, basgitardaKağ..
Brand: ROCK
2020 yılında Ankara’da kurulan ve vokalde Aleyna Sena Sarı, basgitarda Kağan Yücel, davuldaAbdurrahman Bulut’un yer aldığı Geceyi Kurtar, kariyerinin 11. şarkısıyla sevenleriyle bir arayagelmeye devam ediyor! Daha önce yayınladıkları “Bulamam Seni”, “Uzaklarda” ve “Özle Bazen” gibipek çok şarkıyla b..
Brand: ROCK
Geceyi Kurtar, yepyeni teklisi “Her Yanım Duman” ile 29 Eylül’de müzikseverlerle buluşuyor!“Bulamam Seni”, “Kelebek”, “Uzaklarda” gibi pek çok şarkısıyla hayranlarının beğenisinikazanan Geceyi Kurtar, şimdi de yeni single parçası “Her Yanım Duman” için stüdyoya girdi!Vokalde Aleyna Sena Sarı, bas gi..
Brand: ROCK
Geceyi Kurtar, “Kayıp Nesil” adlı yepyeni şarkısıyla 3 Mart’ta dinleyicisi ile bir araya geliyor!“Bulamam Seni”, “Kelebek” ve “Uzaklarda” gibi şarkılarıyla alternatif müziğin sevilen isimleri arasınagiren Ankara kökenli müzik grubu Geceyi Kurtar, repertuarına yepyeni bir şarkı daha ekliyor! HarunKar..
Brand: ROCK
Geceyi Kurtar "Özle Bazen" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: ROCK
2020 yılında yayınladığı “Bahset Bana” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel mecralardaki yerini alan GeceyiKurtar, üretimlerine hız kesmeden devam ediyor! Son olarak “Benden Gidişin” adlı şarkısınıdinleyicilerinin beğenisine sunan 4 üyeli grup; sözü Harun Karagöz’e, müziği ise kendilerine aityepyeni şa..
Brand: ROCK
Geceyi Kurtar, “Sevgilim Beni Affet” adlı yeni şarkısını 18 Ağustos’ta sevenlerinin beğenisine sunuyor!“Bulamam Seni”, “Uzaklarda” ve “Kelebek” gibi pek çok şarkısıyla rock müziğin sevilen gruplarıarasında yerini alan Geceyi Kurtar, yeni şarkısı “Sevgilim Beni Affet” için tüm hazırlıklarını tamamlad..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)