Menu
Your Cart

Elif Buse Doğan

Elif Buse Doğan

Elif Buse Doğan, 1993 yılında Kocaeli'de doğdu. 2000 yılında dedesinden öğrendiği bağlamayla müzikle ilgilenmeye başlayan sanatçı, Kocaeli'de yapılan ses yarışmalarında 3 yıl üst üste Türk Halk Müziği dalında birinci oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı'nı birincilikle bitiren Doğan, "TRT İstanbul Radyosu Yurttan Sesler" korosuyla birçok konsere katıldı. 2015 yılında "Bİ HABER" isimli albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan sanatçı, 2016 yılında "Küp İçinde Nişasta" ve "Gel Sevduğum" isimli single çalışmalarıyla hayranlarının karşısına çıktı. 2018 yılında "Elif Zamanı" isimli albümü dinleyicileriyle buluşturdu. 2019 yılında "Bir Nefes Gibi" isimli single çalışmasını yayımladı. Sanatçı, 2020 yılında "Yaş", "Yandırdın Kalbimi", "Kendine İyi Bak" ve "Göçmen Kızı" isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu. 2021 yılında ise "Yazı Bir Dert Kışı Bir Dert", "Mağusa Limanı", "Eller Kıskanır" ve "Merdivenim Kırk Ayak" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. Doğan, 2022 yılında "Yalan Dünya [Deep Mix]", "Çanakkale İçinde", "Samsak Döveci", "Samsak Dövesi [Club Mix]", "Suya Gider Allı Gelin", "Yare Gidin Turnalar" ve son olarak “Beyaz Giyme Toz Olur” isimli single çalışmalarını yayımladı.

Kendine has modern dokunuşlarıyla Türk halk müziğinin en genç kadın vokali Elif Buse Doğan, “YalanDünya (Deep Mix)” isimli yepyeni şarkısıyla 4 Şubat’ta tüm dijital müzik platformlarında yayında!Son olarak “Eller Kıskanır” isimli şarkısını sevenlerinin beğenisine sunan Elif Buse Doğan kariyerine,söz..
Son olarak “Suya Gider Allı Gelin” adlı şarkısını yayınlayan Elif Buse Doğan, 2022 yılının altıncı teklisiiçin geçtiğimiz günlerde stüdyoya girdi. Sözü ve müziği Süleyman Kotan imzalı “Yare Gidin Turnalar”ındüzenleme ve miksajı Emre Doğan’a, mastering’i ise Emre Kıral’a ait. Şarkıda kullanılan enstr..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)