Menu
Your Cart

Elif Buse Doğan

Elif Buse Doğan

Elif Buse Doğan, 1993 yılında Kocaeli'de doğdu. 2000 yılında dedesinden öğrendiği bağlamayla müzikle ilgilenmeye başlayan sanatçı, Kocaeli'de yapılan ses yarışmalarında 3 yıl üst üste Türk Halk Müziği dalında birinci oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı'nı birincilikle bitiren Doğan, "TRT İstanbul Radyosu Yurttan Sesler" korosuyla birçok konsere katıldı. 2015 yılında "Bİ HABER" isimli albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan sanatçı, 2016 yılında "Küp İçinde Nişasta" ve "Gel Sevduğum" isimli single çalışmalarıyla hayranlarının karşısına çıktı. 2018 yılında "Elif Zamanı" isimli albümü dinleyicileriyle buluşturdu. 2019 yılında "Bir Nefes Gibi" isimli single çalışmasını yayımladı. Sanatçı, 2020 yılında "Yaş", "Yandırdın Kalbimi", "Kendine İyi Bak" ve "Göçmen Kızı" isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu. 2021 yılında ise "Yazı Bir Dert Kışı Bir Dert", "Mağusa Limanı", "Eller Kıskanır" ve "Merdivenim Kırk Ayak" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. Doğan, 2022 yılında "Yalan Dünya [Deep Mix]", "Çanakkale İçinde", "Samsak Döveci", "Samsak Döveci [Club Mix]", "Suya Gider Allı Gelin", "Yare Gidin Turnalar", "Beyaz Giyme Toz Olur", "Gesi Bağları", "Aşk Sana Benzer", "Neriman", "Unutamazsın", "Silfanlım", "Sazım", "Can Yarim" isimli single çalışmalarını, "Akustik Türküler" ve "Akustik Türküler 2" isimli EP çalışmalarını yayımladı. Sanatçı, 2023 yılında "Sevda", "Candan İleri", "Çalın Davulları", "Kütahya'nın Pınarları", "Ziller ve İpler", "Eski Tadım Yok Artık", "Gitme" ve "Yanmışım Sönmüşüm Ben" isimli single çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. 2024 yılında ise "Senin Kadar Hiç Kimseyi Sevmedim", "Sessizce" ve "Yaka Yaka" isimli single çalışmalarını yayımladı.

“Samsak Döveci”, “Yaş”, “Milletin Duâsı” gibi pek çok şarkısıyla Türk halk müziğini günümüzsound’uyla birleştiren Elif Buse Doğan, bu kez “Aşk Sana Benzer” ile dinleyicisini selamlıyor! Sözü vemüziği ünlü halk müziği sanatçısı Nurettin Rençber’e ait olan parçanın yeni düzenlemesi EmreDoğan’a, master..
Brand: POP
Elif Buse Doğan, Müslüm Gürses’in unutulmaz eseri “Gitme”ye getirdiği yepyeni yorum ile 17Kasım’da yayında!Müzik kariyerini farklı türlerdeki eserlerle zenginleştiren Elif Buse Doğan, altı şarkılık arabeskprojesine Müslüm Gürses’ten “Gitme” şarkısıyla başlıyor! Orkestranın eşlik ettiği bu 6 şarkılık..
Türk halk müziğin favori kadın vokallerinden olan Elif Buse Doğan, “Samsak Döveci”, “Yaş” ve “YalanDünya” gibi unutulmaz şarkılarına bir ekleme daha yapıyor! Söz ve müziği anonim olan “Neriman”ınyeni düzenlemesini Salih Sakarya, mix ve mastering’ini ise Emre Kıral üstlendi. Şarkı Ebd Müziketiketiyle..
Brand: POP
Elif Buse Doğan, Müslüm Gürses’in unutulmaz eserlerinden “Senin Kadar Hiç Kimseyi Sevmedim”egetirdiği yepyeni yorum ile 12 Ocak’ta dinleyicisiyle buluşmaya devam ediyor!Altı şarkılık arabesk serisinden “Gitme” ve “Yanmışım Sönmüşüm Ben” şarkılarını geçtiğimiz yılyayımlayan Elif Buse Doğan, serinin ü..
Brand: POP
Elif Buse Doğan, Cengiz Kurtoğlu’nun sevilen şarkısı “Sessizce”ye getirdiği yepyeni yorum ile 26Ocak’ta yayında!Altı şarkılık arabesk projesi kapsamında “Gitme”, “Yanmışım Sönmüşüm Ben” ve “Senin Kadar HiçKimseyi Sevmedim” gibi unutulmaz şarkıları kendi yorumuyla sevenlerinin beğenisine sunan Elif B..
Brand: POP
Elif Buse Doğan, Yıldız Tilbe’nin sevilen şarkısı “Su Olsam Sensiz Akamam”a getirdiği yepyeni yorumile 5 Nisan’da yayında!Altı şarkılık arabesk projesi kapsamında “Gitme”, “Yanmışım Sönmüşüm Ben”, “Senin Kadar HiçKimseyi Sevmedim” ve “Sessizce” gibi unutulmaz şarkıları kendi yorumuyla dinleyicisiyle..
Brand: POP
Türkçe müziğin sevilen seslerinden Elif Buse Doğan, “Yaka Yaka” adlı yeni şarkısını 1 Mart’tasevenlerinin beğenisine sunuyor!Son zamanlarda birbiri ardına yayımladığı arabesk şarkılarla büyük beğeni toplayan başarılı sanatçı ElifBuse Doğan, yepyeni bir tarzla repertuvarını genişletmeye devam ediyor!..
Kendine has modern dokunuşlarıyla Türk halk müziğinin en genç kadın vokali Elif Buse Doğan, “YalanDünya (Deep Mix)” isimli yepyeni şarkısıyla 4 Şubat’ta tüm dijital müzik platformlarında yayında!Son olarak “Eller Kıskanır” isimli şarkısını sevenlerinin beğenisine sunan Elif Buse Doğan kariyerine,söz..
Brand: POP
Elif Buse Doğan, Sezen Aksu’nun çok sevilen şarkısı “Yanmışım Sönmüşüm Ben”e getirdiği yepyeniyorum ile 8 Aralık’ta yayında!Geçtiğimiz kasım ayında 6 şarkılık arabesk serisinin ilk parçası “Gitme”yi dinleyicisi ile buluşturan ElifBuse Doğan, serinin ikinci şarkısı “Yanmışım Sönmüşüm Ben” için tüm ha..
Son olarak “Suya Gider Allı Gelin” adlı şarkısını yayınlayan Elif Buse Doğan, 2022 yılının altıncı teklisiiçin geçtiğimiz günlerde stüdyoya girdi. Sözü ve müziği Süleyman Kotan imzalı “Yare Gidin Turnalar”ındüzenleme ve miksajı Emre Doğan’a, mastering’i ise Emre Kıral’a ait. Şarkıda kullanılan enstr..
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)