Menu
Your Cart

Mert Tunçmakas

Mert Tunçmakas

Mert Tunçmakas, 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Müziğe ilk ve ortaokul yıllarında klasik, akustik ve elektrik gitar öğrenerek başladı. On dokuz yaşına geldiğinde kayıt stüdyolarında asistanlık yapmaya başlayan Tunçmakas, müzik üretiminin tekniklerini pratik etmeye, belgesel ve dizi müzikleri üretmeye ve aynı zamanda kendi şarkılarını yazmaya başladı. 2010 yılında pop-rock prodüktörü Rıza Erekli ile çalışmaya başladı. 2018'de ağırlıklı olarak söz ve müziğini kendi yazdığı eserleri kaydetmek için stüdyoya giren Mert Tunçmakas, bu şarkıları "En Derinde" isimli EP'de topladı. Tunçmakas, 2020 yılında "Kaç Kere" isimli single çalışmasıyla karşımıza çıktı. Sanatçı, 2021 yılında "Öyle Değildir", "Çok Yakın Sonum", "Kara Bulut" ve "Kara Bulut (Akustik)" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. Tunçmakas, 2022 yılında "Zaman Geçmiyor", "İnan", "Kendi Dünyam", Selahattin Kaya Şarkıları albümünden "Bir Sevgili Bulamadım", "Gidemez Miyim" ve "Anlamı Var Mı?" isimli single çalışmalarını seslendirdi. 2023 yılında ise "Bizim Hikayemiz", "Bizi Düşün" ve Eda Baba ile "Kaçıyorum" isimli single çalışmalarını yayımladı. Sanatçı, 2024 yılında "Korkma" isimli single çalışmasını yayımladı. 

Brand: Alternatif
“Kara Bulut”, “Öyle Değildir” ve “Zaman Geçmiyor” adlı teklileriyle büyük beğeni toplayan alternatifsahnenin üretken isimlerinden Mert Tunçmakas, geçtiğimiz aylarda “Gidemez Miyim” adlı en sonşarkısını yayınlamıştı. Tunçmakas şimdi de müzikal yolculuğuna “Anlamı Var mı?” adını verdiğiyepyeni şarkısı..
Brand: Alternatif
Alternatif müziğin üretken ismi Mert Tunçmakas, “Bizi Düşün adını verdiği yepyeni şarkısını 14Nisan’da müzikseverlerin beğenisine sunuyor!2020 yılında yayınladığı “Kaç Kere” adlı çıkış şarkısının ardından “Kara Bulut”, “Öyle Değildir” ve“Kendi Dünyam” gibi şarkıları ile dinleyenlerden tam not alan M..
Brand: Alternatif
“Kara Bulut”, “Öyle Değildir” ve “Zaman Geçmiyor” adlı teklileriyle büyük beğeni toplayan alternatifsahnenin üretken isimlerinden Mert Tunçmakas, geçtiğimiz aylarda “Kendi Dünyam” adlı en sonşarkısını yayınlamıştı. Tunçmakas şimdi de müzikal yolculuğuna alternatif-indie türündeki “GidemezMiyim” ile ..
Brand: Alternatif
2020 yılında yayınladığı “Kaç Kere” adlı çıkış şarkısından bu yana 6 şarkı yayınlayan Mert Tunçmakas,sözü ve müziği kendisine ait olan yepyeni şarkısı “İnan” ile üretimlerine hız kesmeden devam ediyor!Mastering’i Başar Yakupoğlu imzalı şarkının kapak görseli ve fotoğrafları Özge Akdik’e ait.Tunçmaka..
Brand: Alternatif
Mert Tunçmakas "Kara Bulut" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Mert Tunçmakas "Kara Bulut (Akustik)" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
“Kara Bulut”, “Öyle Değildir” ve “Zaman Geçmiyor” adlı teklileriyle büyük beğeni toplayan alternatifsahnenin üretken isimlerinden Mert Tunçmakas, müzikal yolculuğuna “Kendi Dünyam” ile devamediyor! Sözü, müziği ve prodüksiyonu Tunçmakas’a ait olan parçanın mastering’ini Başar Yakupoğlutamamladı. Git..
Brand: Alternatif
Mert Tunçmakas, “Korkma” isimli yepyeni single çalışması ile 19 Ocak’ta yayında!“Kaçıyorum”, “Kara Bulut” ve “Kendi Dünyam” gibi sevilen şarkılara imza atan başarılı sanatçı MertTunçmakas, “Korkma” şarkısı için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü ve müziği Elçin Orçun’a ait olanşarkının düzenlemesi M..
Mert Tunçmakas “Zaman Geçmiyor” isimli yepyeni şarkısıyla 4 Şubat’ta tüm dijital platformlarındayerini alıyor!“Öyle Değildir” ve “Kaç Kere (Akustik)” isimli şarkılarıyla büyük beğeni yakalayan ve son olarak “KaraBulut” şarkısının akustik versiyonunu sevenlerinin beğenisine sunan başarılı müzisyen Me..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)