Menu
Your Cart

Kezzo

Kezzo

Kezzo ismiyle tanınan Hüsnü Doğan, 1990 yılında Bulgaristan'da dünyaya geldi. İlköğretim hayatını İstanbul Silivri'de, lise eğitimini Tekirdağ Çorlu'da tamamladı. Rap müzik çalışmalarına 15 yaşında başlayan müzisyen, ilerleyen yıllarda albümlere dönüştürdüğü bu çalışmalarıyla kendisini geliştirmeye devam etti. 2016 yılında, "Üstü Kalsın" isimli ilk single çalışmasını piyasaya sürdü. Ardından sırasıyla, "Güne Doğma Diyor", "Bi' Gün", "Hep Aynı Sonlar", "Tuzak" ve "Ritmi Duyduğum An" isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu. Bunların yanı sıra, "Kafamın İçi" ve "Karanlık" isimli albüm çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. Sanatçı, 2019 yılında "Hepsi Pislik", "Kafamıza Göre" ve "Yangın" isimli single çalışmasını yayımladı. 2020 yılında "Gidesim Gelir", "Başka Yolu Yok (feat. Senfo, Decoy)", "Aşamadım (feat. Emrah Karakuyu, Grogi)", "Yok Bir Sevinç (feat. Arda Aydoğdu)", "Ayaz", "e Şekili? (feat. Efo Laser)", "Zar Zor", "Dokunmayın (feat. Senfo)", "Sürmenaj (feat. Drainoff, Erdi)", "Kene", "Derdim Huzur (feat. Tolga İnci)", "Aklımdaki Nakarat (feat. Senfo)", "Patika", "Yolluk" ve "Nereye Baksam (feat. Fery)" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. Sanatçı, 2021 yılında "MACH7NE Pt.1", "Dünya Kaç Günlük", "Sıfır Saygı (feat. Senfo, Decoy)", "Maske (feat. Mirac)", "Kimin Umrunda (feat. Hamza Yetik, Erdi RL)", "Hep Aynı Sonlar II", "MACH7NE Pt.2", "Bam Bam Bam", "Yokum (feat. İmpala)", "Balkan Drill", "Dünya Kaç Günlük", "Umut (feat. Fredd)" isimli single ve EP çalışmalarını ve "Uzun Yolda Hiphop" isimli albüm çalışmasını yayımladı. Kezzo, 2022 yılında "ŞÜKÜR", "Güyalar Boş" isimli single çalışmalarını ve "MACH7NE Pt.3" isimli EP'sini sevenleriyle paylaştı. Aynı yıl "Edebince", "Arama", "KALBİM BUZZ" ve "Düşündüm" isimli single çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. 2023 yılında "Rakı su gam ve keder", "TAYYARE (feat. Decoy)", "Eski", "Feedback", "Yaşanmamış Say (Akustik)", "Fargo", "Yak Ciğerimi (feat. Da Poet)", "Karanlık Akustik", "Umrumda Değil" ve "Pandemix" isimli EP'sini, "Hiphop Zengini (feat. Knock Out)", Piiz ile "Kör Kuyu" ve "Gençliğini Yak" isimli single çalışmalarını yayımladı. Kezzo, 2024 yılında "Kumpas (feat. Dipnot)" isimli single çalışmasını sevenleriyle paylaştı.

Brand: Hip Hop / Rap
Kezzo, “Gençliğini Yak” adlı yepyeni şarkısını 22 Aralık’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Hep Aynı Sonlar”, “Yangın” ve “Karanlık” gibi pek çok hit parçayla müziğini geniş kitlelere ulaştıranüretken sanatçı Kezzo, “Gençliğini Yak” yepyeni bir rap parçasına daha imzasını atıyor! Sözü vemüziğini..
Brand: Hip Hop / Rap
Kezzo ve Dipnot’un “Kumpas” adlı ortak çalışması 23 Şubat’ta yayında!“Hep Aynı Sonlar”, “Yangın” ve “Karanlık” gibi hit parçalara imza atan üretken sanatçı Kezzo ve rapmüziğin sevilen isimlerinden Dipnot, “Kumpas” şarkısı için stüdyoya girdi! Sözlerini Kezzo veDipnot’un beraber üstlendiği şarkının m..
Brand: Hip Hop / Rap
Rap müziğin sevilen isimlerinden Kezzo ve Joker, “Soğuk Duş” adlı düet çalışmasını 10 Mayıs’tamüzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Hep Aynı Sonlar”, “Yangın” ve “Karanlık” gibi şarkılarla milyonların beğenisini kazanan Kezzo ile“Müptela”, “Yaşamak Öldürür, 1. Kısım” ve “Son Kale” gibi parçalarla rap ..
Brand: Hip Hop / Rap
Kezzo, yepyeni single çalışması “Umrumda Değil” ile 15 Eylül’de dinleyicilerle buluşacak!“Hep Aynı Sonlar”, “Olduramadım”, “Yangın” isimli şarkılarıyla büyük yankı uyandıran Kezzo, şimdi deyeni teklisi “Umrumda Değil” ile sizlerle! Müzik kariyerine 2005 yılında yaptığı çalışmalarla başlayanve günümü..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)