Menu
Your Cart

Kaset

Brand: ROCK
Eylül 2016’da İzmir’de temelleri atılan ve vokalde, gitar ve geri vokalde Çağlar Okumuş, basgitar vegeri vokalde Erdem Avcı'dan oluşan Kaset grubu yepyeni şarkısıyla 17 Haziran’da yayında! “SevmekGüzel”, “Bu Kız Deli” ve “Hatıra” isimli şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Kaset, Tarık Canca’nınyazdığ..
Brand: ROCK
“Sevmek Güzel”, “Bu Kız Deli” ve “Hatıra” gibi sevilen şarkılarıyla büyük başarı elde eden İzmir kökenlimüzik grubu Kaset, yepyeni bir şarkıyla sevenlerini selamlamaya hazırlanıyor! Sözü Tarık Canca;müziği ise Tarık Canca, Çağlar Okumuş ve Erdem Avcı imzalı “Güzel Olur” isimli şarkının düzenlemesiis..
Brand: ROCK
Vokalde Tarık Canca, gitar ve geri vokalde Çağlar Okumuş, basgitar ve geri vokalde Erdem Avcı’danoluşan Kaset grubu, 2020 yılının sonlarına doğru yayınladığı ve büyük beğeni toplayan şarkısı“Hatıra”yı klasik akustik yorumlarının dışında bir görüşle yeniden yorumlayarak dinleyicisiylebuluşturuyor!Söz..
Brand: ROCK
Kaset “Müzeyyen” adlı yepyeni rock şarkısını 5 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Sevmek Güzel”, “Yanıbaşıma” ve “Bu Kız Deli” gibi pek çok şarkısıyla alternatif müziğin sevilenisimleri arasında yerini alan İzmir kökenli müzik grubu Kaset, 2023’te yayınlayacakları ilk tekli ileüretmeye dev..
Brand: ROCK
“Sevmek Güzel”, “Bu Kız Deli” gibi şarkılarıyla milyonlarca kez dinlenen ve geçtiğimiz haftalarda“Güzel Olur” adlı son teklisini yayınlayan İzmir kökenli Kaset grubu, üretimlerine hız kesmeden devamediyor! Sözü Erdem Avcı ve Tarık Canca’ya ait olan “Yanıbaşıma”; müziğinde Tarık Canca, ÇağlarOkumuş, ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)