Menu
Your Cart

Glasxs

Glasxs

Glasxs, Londra'da doğa ile robotları bir araya getiren bir indie-electronica müzisyenidir. 2016 yılında "Planet Reverse" isimli ilk albüm çalışmasını yayımladı. Ardından sırasıyla, "She Won't Give A F**k (Alpha Minus Remix)", "Yemen Türküsü", "DRACULA", "Başka Bir Dünya Yok (Karakter Remix)", "Bebek Bana Her Şeyi Anlat", "Yıldızlar ve Okyanuslar (Retro Roketler Akustik)", "Space Is The Place", "Kimse Görmüyor I", "Retro Roketler (Sleep Mix)", "Güneş Doğmaz", "Kimse Görmüyor II", "Seni Kimler Aldı", "Kozmik Çocuk", "Hayalet Gemi" ve "Shipwreck" isimli single çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. Bunların yanı sıra "Mavi Toz Ormanda" isimli albüm çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Sanatçı, 2021 yılında "Prenses Anksiyete" ve İngilizce versiyonu "Princess Anxiety" isimli albüm çalışmalarını yayımladı. 2023 yılında ise "Kimseye Etmem Şikayet", "Sarı Gelin", "Yıldızların Altında" isimli single çalışmalarını ve "Galaksi Rapsodi" isimli albümünü sevenleriyle paylaştı. Glasxs, 2024 yılında "Çilekli Milkshake" ve "Retro Aşk" isimli single çalışmalarını yayımladı.

Brand: Alternatif
Glasxs, yepyeni şarkısı “Çilekli Milkshake” ile 23 Şubat’ta yayında!“Seni Kimler Aldı”, “Yemen Türküsü” ve “Kimse Bilmez” gibi çok sevilen eserlere getirdiği kendine hasyorum ile tüm dikkatleri üstüne çeken yetenekli sanatçı Glasxs, sözleri kendi kaleminden çıkan yenişarkısı “Çilekli Milkshake” için..
Brand: Alternatif
Glasxs, “Galaksi Rapsodi” isimli yeni albümünü 27 Ekim’de müzikseverlerle buluşturuyor!Glasxs “Kimseye Etmem Şikayet” ile başladığı cover yolculuğunu “Galaksi Rapsodi” albümüylesonlandırıyor! İki bölümden oluşan albümün ilk yarısında açılışı enerjik elektrik gitarları ve yüksektemposuyla “Yıldızları..
Brand: Alternatif
Glasxs "Hayalet Gemi" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Alternatif müziğin önde gelen isimlerinden Glasxs, “Kimseye Etmem Şikayet” adlı Türk sanat müziğieserine getirdiği yepyeni yorumu ile 14 Nisan’da yayında!2017 yılından bu yana sevilen parçalarıyla müzik dünyasında yerini alan Glasxs, bu kez “KimseyeEtmem Şikayet” adlı yeni şarkısıyla sevenlerini sel..
Brand: Alternatif
Serkan Çinioğlu ve Glasxs, “MELANKOLİ” adlı çalışmalarını 24 Kasım’da sevenlerinin beğenisinesunuyor!“Kimse Görmüyor 1”, “Kimse Görmüyor 2” ve “Güneş Doğmaz” gibi şarkılarda bir araya gelen SerkanÇinioğlu ve Glasxs, yepyeni parçaları “MELANKOLİ” için stüdyoya giriyor! Indie Electronic ve VaporSoul g..
Brand: Alternatif
Glasxs "Prenses Anksiyete" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Glasxs, nostaljik bir aşk şarkısı olan yepyeni eseri “Retro Aşk”ı 26 Nisan’da dinleyicisiyle buluşturuyor!Alternatif müziğin sevilen isimlerinden Glasxs, “Retro Aşk” adını verdiği yeni şarkısı ile müzikseverleriaşk ve nostaljinin derinliklerini keşfe davet ediyor! Sözleri Glasxs tarafından kaleme al..
Brand: Alternatif
Glasxs, “Sarı Gelin” türküsüne getirdiği alternatif yorumu ile 16 Haziran’da sevenlerinin beğenisinesunuyor!Sonbaharda çıkacak cover albümün ikinci şarkısında Glasxs, sevilen türkü “Sarı Gelin”e tüylerinizidiken diken edecek bir yorum getiriyor! İlk albümü “Planet Reverse”ten beri kullandığı analogs..
Brand: Alternatif
Glasxs, 2023 sonbaharında yayımlanacak cover albümünün üçüncü single’ı “Yıldızların Altında” 11Ağustos’ta yayında!Yarattığı ses evrenlerinde galaksiler ve yıldızlararası yolculuklardan ilham alan Glasxs, özgünprodüksiyonunu “Yıldızların Altında” cover’ında da bir kez daha gözler önüne seriyor! Şarkı..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)