Menu
Your Cart

Dedublüman

Dedublüman

Dedublüman, 2010 yılında Trabzon'da kuruldu. Müzik hayatına İstanbul'da devam eden Dedublüman; eserlerin kayıtlarını, aranjelerini ve düzenlemelerini kendi yapmaktadır. Grup; vokal/gitar ve yaylı tamburda Mustafa Yavuz, yaylı enstrümanlar, ud ve perküsyonda Besim Talı, piyanoda ve gitarda Hazar Altın, bas gitarda Kıvanç Kumlu, davulda Kurthan Sarpkaya'dan ve klarnette Çağrı Çelik'ten oluşuyor. Grup, 2019 yılında "Yok" isimli single çalışmasını yayımladı. 2020 yılında "Merdiven", "Gamzedeyim Deva Bulmam", "Yetemedim", "Öyle Ki", "Kimseye Etmem Şikayet", "Fikrimin İnce Gülü" ve "Ah Bir Ataş Ver" isimli single çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. 2021 yılında "Çözemezsin", "Sakladığın Bir Şeyler Var" ve "Depresyondayım" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. Dedublüman, 2022 yılında "Geçmesin Günümüz", "Bir İhtimal Halim", "Belki" ve son olarak “En Dibine Kadar” isimli single çalışmalarını yayımladı.

Brand: ROCK
“Gamzedeyim Deva Bulmam”, “Çözemezsin” ve “Sakladığın Bir Şeyler Var” gibi şarkılarıyla müziklistelerini alt üst eden alternatif rock grubu Dedublüman, “Belki” adlı 2 versiyondan oluşan yepyenişarkısıyla 5 Ağustos’ta yayında!Aşina olduğumuz rock sound’una getirdiği farklı yorumla dikkat çeken Trabzo..
Aşina olduğumuz rock sound’una getirdiği farklı yorumla dikkat çeken Trabzon kökenli müzik grubuDedublüman, duygu yüklü satırlara hayat vermeye devam ediyor! “Bir İhtimal Halim” adlı yepyenişarkılarının sözü grubun vokalisti ve gitaristi olan Mustafa Yavuz’a, müziği ise Mustafa Yavuz ile udî vekeman..
Dedublüman "Depresyondayım" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: ROCK
2019 yılında yayınladığı “Yok” adlı çıkış şarkısı ile profesyonel müzik dünyasına adımını atan vebugüne dek yayınladığı “Belki”, “Çözemezsin” ve “Depresyondayım” gibi pek çok şarkısıyla Türkiye’ninen prestijli müzik listelerinde zirveye oturan Dedublüman, 2022 yılında yayınlayacağı beşinci single il..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)