Menu
Your Cart

Çıkamadık İşin İçinden

 Çıkamadık İşin İçinden

2017 yılında kurulan Çıkamadık İşin İçinden grubu, "Kaleminde Fısıltı" isimli çıkış şarkısıyla 2021 yılında profesyonel müzik dünyasına adımını attı. Grup, aynı yıl "Sensizliğin Resmi", "Pandora" ve "Telesekreter" isimli şarkılarıyla üretimlerine devam etti. Çıkamadık İşin İçinden, 2022 yılında "Dargınım Belki", "Bıraksam Kendimi", "Falan Filan" ve "Derdimin Dermanı" isimli single çalışmalarını yayımladı. Grup, 2023 yılında "Kendine Bir Sor" ve son olarak "Aşko Kuşko" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı.


Brand: Alternatif
Çıkamadık İşin İçinden, “Aşko Kuşko” isimli yepyeni çalışmalarını 6 Ekim’de sevenleriyle buluşturuyor!2021 yılında çıkardıkları “Kaleminde Fısıltı” şarkısıyla müzikseverlerin hayatına giren Çıkmadık İşinİçinden grubu, “Aşko Kuşko” isimli parçalarıyla üretimine kaldığı yerden devam ediyor! Şarkının s..
Brand: Alternatif
2017 yılında kurulan ve 2021 itibariyle profesyonel müzik hayatına adım atan müzik grubu Çıkamadıkİşin İçinden, üretimlerine hız kesmeden devam ediyor! Sözü ve müziği Çağrı Güneş imzalı teklinindüzenlemesini Çıkamadık İşin İçinden üstlendi. Vokalde Çağrı Güneş, basta Ahmet Umut Divitçi,gitarda Ataka..
Brand: Alternatif
Çıkamadık İşin İçinden "Dargınım Belki" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Geçtiğimiz yıl yayınladığı “Kaleminde Fısıltı” adlı çıkış şarkısının ardından altı single yayınlayan vedinleyici kitlesini her geçen gün daha da büyüten Çıkamadık İşin İçinden grubu, yepyeni şarkısı“Derdimin Dermanı” ile üretimlerine hız kesmeden devam ediyor! Sözü ve müziği Çağrı Güneş’e,düzenlemes..
Brand: Alternatif
2017 yılında Çağrı Güneş (vokal/klavye), Yasin (elektro gitar) ve Ahmet Umut Divitci (bas) tarafındanMuğla'da kurulan ve “Bıraksam Kendimi”, “Sensizliğin Resmi” gibi şarkılarıyla büyük beğeni toplayanÇıkamadık İşin İçinden grubu, üretmeye devam ediyor! Sözü ve müziği Çağrı Güneş imzalı alternatifpop..
Brand: Alternatif
Çıkamadık İşin İçinden “Kendine Bir Sor” adlı yeni şarkısını 12 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisinesunuyor!Alternatif müziğin sevilen gruplarından Çıkamadık İşin İçinden, sevenlerini be kuz yepyeni şarkısı“Kendine Bir Sor” ile selamlıyor! Sözü ve müziğinin yanı sıra miksajı ve mastering’i de Çağrı G..
Brand: Alternatif
Çıkamadık İşin İçinden, “Kış Seferi” adlı yeni şarkısı ile 1 Mart’ta yayında!“Falan Filan”, “Sensizliğin Resmi” ve “Bıraksam Kendimi” gibi sevilen şarkılara imza atan üretkenmüzik grubu Çıkamadık İşin İçinden, “Kış Seferi” teklisi ile müzikal yolculuğuna devam ediyor. SözüAhmet Umut Divitci kaleme a..
Brand: Alternatif
Çıkamadık İşin İçinden "Telesekreter" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)