Menu
Your Cart

Can Bonomo

Can Bonomo

İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise yıllarında sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul'da devam etti. Üniversitede Sinema ve Televizyon Bölümü okuyan Bonomo, profesyonel müzik çalışmalarına ses prodüksiyonculuğu yaparak başladı. Müzisyenlik kariyeri, Irwin Welsh'in kitabının ilk yaprağına sardığı demosunu Can Saban'a gönderdiğinde yeni bir boyut kazandı. Can Bonomo, yaklaşık 2 yıllık hazırlık sürecinden sonra da 2011 yılında yapımcılığını Can Saban'ın üstendiği ilk albümü "Meczup"u yayımladı. 2012 yılında Bakü'de 42 ülkenin katılımıyla gerçekleşen Eurovision Şarkı Yarışması'nda sözü ve müziği kendisine ait "Love Me Back" isimli şarkısıyla 7. oldu. Eurovision'a gitmeden önce konserlerinde seslendirdiği "Ali Baba" isimli şarkısını yayımlayan Can Bonomo, 2. albümü "Aşktan ve Gariplikten"i 2012 yılında müzikseverlerle buluşturdu. 2013 yılında sözü ve müziği kendisine, düzenlemeleri Can Saban'a ait "Kara" isimli single'ını yayımlayan sanatçı, "Bulunmam Gerek" isimli albümünü 2014 yılında satışa sundu. Can Bonomo, 2017 yılında "Kainat Sustu" isimli albümünü ve "Erkekler de Ağlar" isimli şarkısını yayımladı. 2019 yılında "Bardak Taşıyor" ve "Ruhum Bela" isimli çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. 2020 yılında "Sen Bunları Duyma", "Güneş" ve "Yine Karşılaşırsak" isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu. Sanatçı, 2021 yılında "Kaplan", "Rüyamda Buluttum / Acı Kiraz" ve "Dağ" isimli single çalışmalarını yayımladı. 2022 yılında "Gazapistan" isimli single çalışmasını sevenleriyle paylaştı. Bonomo, 2023 yılında "Sustum", "Beni Sal", "Ağla Şimdi Sonsuza Kadar" ve son olarak "Araba" isimli single çalışmalarını hayranlarıyla buluşturdu.

Brand: ROCK
Can Bonomo, iki sene aradan sonra merakla beklenen 3. stüdyo albümü "Bulunmam Gerek" ile müzikseverlerle buluştu. 10 şarkının yer aldığı "Bulunmam Gerek"te bütün şarkıların söz ve müzikleri Can Bonomo'ya, düzenlemeleri ise Can Saban'a ait...
Rock müziğin başarılı ismi Can Bonomo, yeni şarkısı Gazapistan'ı ve video klibini takipçileri ile buluşturdu.Söz ve müziği Can Bonomo'ya, düzenlemesi ise Can Saban'a ait olan şarkının kayıtları Ali Rıza Şahenk'in sahibi olduğu The FatLab Stüdyosu'nda yapıldı. Kapak illüstrasyonu da yine Can Bonomo i..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)