Menu
Your Cart

Bilge Su

Bilge Su

2019’da çıkardığı “Yaralı” adlı teklisiyle dikkatleri üzerine çeken Bilge Su’nun yeni teklisi “Hikaye” müzikseverlerle buluşuyor. Ağustos ayında yayınlanan üçüncü teklisi “Yol Uzun” ile müzik listelerine ferah bir nefes getiren Bilge Su’nun son şarkısı “Hikaye”nin sözleri kendisine, bestesi ve düzenlemesi ise Aliouz’a ait. “Hikaye”nin mix & mastering’i  Sezer Dinç ve Aliouz imzalarını taşıyor.

Bilge Su, “Affettim” adlı yepyeni pop çalışmasını 29 Eylül’de müzikseverlerin beğenisine sunuyor!2019 yılında çıkardığı “Yaralı” isimli şarkısıyla profesyonel müzik kariyerine başlayan ve “Yanamam”,“Yol Uzun” ve “Hikaye” gibi şarkılarla yoluna devam eden Bilge Su, pop türündeki yeni parçası“Affettim..
Bilge Su, “Dava” adını verdiği yepyeni şarkısını 24 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşturuyor!“Hikaye”, “Yanamam” ve “Yol Uzun” gibi şarkılarla dikkat çeken başarılı sanatçı Bilge Su, sözleri kendikaleminden çıkan yeni eseri “Dava” için tüm hazırlıklarını tamamlıyor! Pop – alternatif türündekişarkının b..
2019 yılında yayınladığı “Yaralı” adlı çıkış şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Bilge Su; “Yanamam”,“Yol Uzun” ve “Hikaye” gibi birbirinden başarılı şarkılara imza attı. Sözü Bilge Su, müziği vedüzenlemesi AliOuz imzalı şarkının mix &mastering’i Sezer Dinç’e ait. Ömer Göktepeliler’in ud ileeşli..
Bilge Su, “Kanar” adlı yeni teklisini 1 Aralık’ta müzikseverlerin beğenisine sunuyor!2019 yılında yayımladığı “Yaralı” isimli şarkıyla profesyonel müzik kariyerine başlayan ve son olarakgeçtiğimiz eylül ayında “Affettim” parçasıyla dinleyici ile buluşan Bilge Su, repertuarına “Kanar”şarkısını ekliyo..
Son olarak “Hikaye” adlı teklisini dinleyicisiyle buluşturan Bilge Su, sözleri kendisine ait olan yepyeniçalışması “Sabah” ile müzik yolculuğuna devam ediyor! Müziği ve düzenlemesi Oğuz Çetiner imzalışarkının mix & mastering’i Sezer Dinç imzası taşıyor. Şevval Çakar ve Bilge Su yönetmenliğinde ç..
“Hikaye”, “Yanamam” ve “Yol Uzun” gibi pek çok şarkısıyla müzikseverlerin beğenisini kazanan BilgeSu, repertuarına yepyeni bir şarkı daha ekliyor! Bilge Su’nun sözlerini yazdığı “Senden Uzakta” adlışarkının müziği ve düzenlemesi Oğuz Çetiner’e ait. Sezer Dinç’in mix mastering’ini üstlendiği parçaher..
2019 yılında yayınladığı “Yaralı” adlı çıkış şarkısının ardından “Hikaye”, “Yanamam” ve “Yol Uzun” gibibaşarılı çalışmalarını piyasaya süren Bilge Su, 2022’nin ikinci teklisi için tüm hazırlıklarını tamamladı!Sözü BiLGE Su, müziği ve düzenlemesi Aliouz imzalı “Zehirli” adlı parçanın mix & master..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)