Menu
Your Cart

Ars Longa

Ars Longa

Ars Longa isimli grup Ali Sinan Çulhaoğlu, Uygar Çehreli, Berat İşçioğlu, Tuba Gördes'den oluşuyor. 2015 yılında ilk albüm çalışması olan "Günler"i yayımlayan Ars Longa, bu albümün uzun hazırlık sürecinde kaydettiği ve "Günler"e giremeyen parçalardan oluşan bir toplama albümü "Günlerin Eskisi" başlığıyla 2018'de paylaştı. Ardından 2019 yılında "Hayalet Radyo" isimli albüm çalışmasını dinleyicileriyle buluşturdu. Bunların yanı sıra "Yüreğim İmparator", "Aşkım Nerdesin", "Deli Yaz", "Antakya FM", "Heyula", "Karavan", "Umut En Son" ve "Harcı Alem" isimli single çalışmalarını yayımladı. Grup, 2022 yılında "Bu Başlangıç" ve "Aramızda Okyanus" isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu. 2023 yılında ise "En Derin" ve "MiSK" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı.

Brand: Alternatif
Geçtiğimiz mayıs ayında “Bu Başlangıç” adlı son teklisini yayınlayan İstanbul kökenli rock grubu ArsLonga; sözü, müziği ve düzenlemesi Ali Sinan Çulhanoğlu imzalı yeni şarkısı “Aramızda Okyanus” ilemüzik marketlerdeki yerini alıyor! Mehmet Kemal Ülkenciler’in davulda yer aldığı şarkının mix &mas..
Brand: Alternatif
Ars Longa, “En Derin” adını verdiği alternatif türdeki yepyeni şarkısını 16 Haziran’da müzikseverlerinbeğenisine sunuyor!“Beyaz Kale”, “Ceviz Renk Sandıklar” ve “Seni Görmem Lazım” gibi pek çok sevilen şarkısıyla büyükbaşarılara imza atan Ars Longa, sessizliğini “En Derin” adlı yeni şarkısıyla bozuy..
Brand: Alternatif
Geçtiğimiz ay “Umut En Son” isimli son teklisini yayınlayan İstanbul kökenli rock grubu Ars Longa;sözü, müziği ve düzenlemesi Ali Sinan Çulhanoğlu imzalı yeni şarkısı “Harcı Âlem” müzikmarketlerdeki yerini alıyor! Mehmet Kemal Ülkenciler’in davulda yer aldığı şarkının mix &mastering’ini Deniz Ün..
Brand: Alternatif
Ars Longa "Karavan" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Ars Longa “MİSK” adlı yepyeni şarkısını 14 Temmuz’da müzikseverlerin beğenisine sunuyor!“Beyaz Kale”, “Ceviz Renk Sandıklar” ve “Seni Görmem Lazım” gibi pek çok şarkısıyla alternatifmüziğin sevilen figürleri arasında yerini alan Ars Longa, “MİSK” adlı yeni şarkısı için tüm hazırlıklarınıtamamladı! S..
Brand: Alternatif
Ars Longa, “Plastik Ruh Bebek” adlı yepyeni albüm çalışmasını 24 Mayıs’ta dinleyicisiyle buluşturuyor!Ali Sinan Çulhaoğlu, Uygar Çehreli, Berat İşçioğlu ve Tuba Gördes'den oluşan İstanbul kökenli rockgrubu Ars Longa, dördüncü albümü “Plastik Ruh Bebek”i müzikseverlerin beğenisini sunuyor!Albümde gru..
Brand: Alternatif
Geçtiğimiz yıl “Karavan” isimli son teklisini yayınlayan İstanbul kökenli rock grubu Ars Longa; sözü,müziği ve düzenlemesi Ali Sinan Çulhanoğlu imzalı yeni şarkısı “Umut En Son” müzik marketlerdekiyerini alıyor! Mehmet Kemal Ülkenciler’in davul ve piyanosunu çaldığı şarkının miksajını Deniz Ünlüüstl..
Brand: Alternatif
Ars Longa, “Uzaya” isimli yepyeni single çalışmasını 20 Ekim’de sevenlerinin beğenisine sunuyor!“Ceviz Renk Sandıklar”, “Beyaz Kale” ve “Seni Görmem Lazım” gibi şarkılarla tanınan grup Ars Longa,“Uzaya” adlı şarkısı için son hazırlıklarını tamamlıyor! Şarkının sözü, müziği ve aranjesi Ali SinanÇulha..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)