Menu
Your Cart

Ars Longa

Ars Longa

Ars Longa isimli grup Ali Sinan Çulhaoğlu, Uygar Çehreli, Berat İşçioğlu, Tuba Gördes'den oluşuyor. 2015 yılında ilk albüm çalışması olan "Günler"i yayımlayan Ars Longa, bu albümün uzun hazırlık sürecinde kaydettiği ve "Günler"e giremeyen parçalardan oluşan bir toplama albümü "Günlerin Eskisi" başlığıyla 2018'de paylaştı. Ardından 2019 yılında "Hayalet Radyo" isimli albüm çalışmasını dinleyicileriyle buluşturdu. Bunların yanı sıra "Yüreğim İmparator", "Aşkım Nerdesin", "Deli Yaz", "Antakya FM", "Heyula", "Karavan", "Umut En Son" ve "Harcı Alem" isimli single çalışmalarını yayımladı. Grup, son olarak 2022 yılında "Bu Başlangıç" ve son olarak “Aramızda Okyanus” isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Brand: Alternatif
Geçtiğimiz mayıs ayında “Bu Başlangıç” adlı son teklisini yayınlayan İstanbul kökenli rock grubu ArsLonga; sözü, müziği ve düzenlemesi Ali Sinan Çulhanoğlu imzalı yeni şarkısı “Aramızda Okyanus” ilemüzik marketlerdeki yerini alıyor! Mehmet Kemal Ülkenciler’in davulda yer aldığı şarkının mix &mas..
Brand: Alternatif
Geçtiğimiz ay “Umut En Son” isimli son teklisini yayınlayan İstanbul kökenli rock grubu Ars Longa;sözü, müziği ve düzenlemesi Ali Sinan Çulhanoğlu imzalı yeni şarkısı “Harcı Âlem” müzikmarketlerdeki yerini alıyor! Mehmet Kemal Ülkenciler’in davulda yer aldığı şarkının mix &mastering’ini Deniz Ün..
Brand: Alternatif
Ars Longa "Karavan" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Geçtiğimiz yıl “Karavan” isimli son teklisini yayınlayan İstanbul kökenli rock grubu Ars Longa; sözü,müziği ve düzenlemesi Ali Sinan Çulhanoğlu imzalı yeni şarkısı “Umut En Son” müzik marketlerdekiyerini alıyor! Mehmet Kemal Ülkenciler’in davul ve piyanosunu çaldığı şarkının miksajını Deniz Ünlüüstl..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)