Menu
Your Cart

Şort

Şort

2018 yılının Ocak ayında kurulan Şort ,serüveninin ilk aylarında Cover yapan bir grup olarak kurulmuştur. İki arkadaşın hayallerinin peşinde koşmasıyla çalışmalarına başlayan Şort ; 2018 yılının sonlarına doğru ilk teklisi Bi'Daha ile dijital platformlarda bağımsız sanatçı olarak yerini almıştır.


 


 Üç aylık kısa bir sürede üç tekli çıkartan Şort , ilk festival sahnesini IşıkFest'19 da almıştır. Daha öncesinde çıkarttığı tekliler arasında da bulunan Ruh Halim Öyle Böyle ile 2019 yılında Redbull WarmUp müzik yarışmasının kazananı olmuş ,  teklisini tekrar düzenleyerek Redbull sponsorluğunda klip çekimlerini tamamlamıştır.


 


Bu yolculuğun devamını getirmek isteyen grup, klip çekimleri tamamlanır tamamlanmaz albüm çalışmalarına başlamıştır. 2019 yılının son aylarında çalışmalarına ve kayıtlarına başladıkları Şarkılar Bile Dans Eder albümünü 2020 yılının Mart ayında dijital platformlarda yine bağımsız sanatçı olarak dinleyicilerine sunmuştur. Albümünde birbirinden farklı temaları işleyen ve dinleyicilerine çeşitlilik sunmak isteyen gruba 6 şarkıdan oluşan bu albümde konuk sanatçı olarak Dilan Balkay ve Ömer Dev'de eşlik etmiştir. 2020 yılının sonuna doğru Avrupa Müzik bünyesi altında Temmuz Gibi, 2021 yılında ise Yarına Kalk Yeter teklisini yayımladılar.


 


Günümüzde çeşitli mekanlar ve festivallerde sahne alan grup yeni tekli ve albümler için çalışmalarını sürdürmekte.

2018 yılının Ocak ayında kurulan Şort, serüveninin ilk aylarında cover yapan bir grup olarakkurulmuştur. İki arkadaşın hayallerinin peşinde koşmasıyla çalışmalarına başlayan Şort; 2018 yılınınsonlarına doğru ilk teklisi “Bi' daha” ile dijital platformlarda bağımsız sanatçı olarak yerini almıştır.&nb..
Brand: Alternatif
Şort "Kazanova" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Üç şarkıdan oluşan akustik çalışması “Kütüphane Akustik (Live)” ile alternatif müzik grubu Şort, 22Nisan’da tüm dijital müzik platformlarında yayında!Daha önce dinleyicisiyle buluşturduğu ve gruba büyük başarılar kazandıran şarkıları “Temmuz Gibi”,“Gidişine” ve “Yarına Kalk Yeter”in akustik versiyon..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)