Menu
Your Cart

Mert Tunçmakas

Mert Tunçmakas

“Öyle Değildir” ve “Kaç Kere (Akustik)” isimli şarkılarıyla büyük beğeni yakalayan başarılı müzisyen Mert Tunçmakas, sözü ve müziği kendisine ait olan “Kara Bulut” isimli şarkısını dinleyicisiyle buluşturuyor. Bitmeye yüz tutmuş bir ilişki içindeki tek taraflı çabayı sanatçının kendine has, sade ve esprili diliyle anlatan “Kara Bulut”  davul, basgitar, elektik gitar ve klavye dörtlüsüyle dramatik bir aşk hikâyesi, dinamik bir sound ile buluşuyor. Erekli & Tunç Stüdyosunda kaydedilen şarkının masteringi Başar Yakupoğlu tarafından yapıldı. 

Brand: Alternatif
2020 yılında yayınladığı “Kaç Kere” adlı çıkış şarkısından bu yana 6 şarkı yayınlayan Mert Tunçmakas,sözü ve müziği kendisine ait olan yepyeni şarkısı “İnan” ile üretimlerine hız kesmeden devam ediyor!Mastering’i Başar Yakupoğlu imzalı şarkının kapak görseli ve fotoğrafları Özge Akdik’e ait.Tunçmaka..
Brand: Alternatif
Mert Tunçmakas "Kara Bulut" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Mert Tunçmakas "Kara Bulut (Akustik)" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
“Kara Bulut”, “Öyle Değildir” ve “Zaman Geçmiyor” adlı teklileriyle büyük beğeni toplayan alternatifsahnenin üretken isimlerinden Mert Tunçmakas, müzikal yolculuğuna “Kendi Dünyam” ile devamediyor! Sözü, müziği ve prodüksiyonu Tunçmakas’a ait olan parçanın mastering’ini Başar Yakupoğlutamamladı. Git..
Mert Tunçmakas “Zaman Geçmiyor” isimli yepyeni şarkısıyla 4 Şubat’ta tüm dijital platformlarındayerini alıyor!“Öyle Değildir” ve “Kaç Kere (Akustik)” isimli şarkılarıyla büyük beğeni yakalayan ve son olarak “KaraBulut” şarkısının akustik versiyonunu sevenlerinin beğenisine sunan başarılı müzisyen Me..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)