Menu
Your Cart

Duhan Demirci

Duhan Demirci

Duhan Demirci, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde önlisans derecesini bitirdikten sonra, öğrenci değişim programı ile Budapest Metropolitan Üniversitesi'nde Ses ve Görüntü Teknikleri bölümünde okudu. Şu anda "Sinema Radyo ve Televizyon" bölümünde eğitimini devam ettirmekte olan sanatçı, uzun yıllardır müzik ile kurduğu yoğun ilişkiyi profesyonel anlamda, belgesel ve kısa film müzikleri bestelemeye doğru ilerletti. Sanatçı, yalnızca müzik yaratımında değil, söz yazarlığı ve besteleme noktasında da kendini geliştirdi. "Sinestezya" adlı müzik grubu ile çalışan Duhan Demirci, ilk tekli çalışması olan "Derin Yerler"i 2018 yılında yayımladı. Aynı yıl içerisinde "Onlar Bu Dünyada" isimli ikinci single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. 2019 yılında "Değişim", "Evimi Özledim", "Bulutlu Bir Gün (Akustik)" ve "Bulutlu Bir Gün" isimli single çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. Sanatçı, 2020 yılında "O İşler Öyle Olmuyor", "Karanlık", "Nefes" isimli single çalışmalarını ve "Oda" isimli albüm çalışmasını yayımladı. 2021 yılında "Bitirir Bizi", "Mecburum", "Beyaz Elbise" ve "Olmaz" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. Sanatçı, 2022 yılında Kaan Arslan ile "Duy Sesimi", "Hatırla", "İçimdeki İnsanlar", "senin gözünde ben nerdeyim?" ve "yolunda değil" isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu. Demirci, 2023 yılında ise "uyandırma beni" ve "kırılmam korkma" isimli single çalışmalarını yayımladı.

Duhan Demirci "Beyaz Elbise" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
2018 yılında yayınladığı “Derin Yerler” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasına adımını atanve sonrasında 15 şarkı yayınlayarak üretken bir çizgi izleyen Duhan Demirci, yeni şarkısı “Hatırla” içintüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü, müziği ve düzenlemesini Demirci’nin üstlendiği şarkının mi..
Duhan Demirci, “Hatırla (Akustik)” adlı single çalışması ile 5 Temmuz’da sizlerle buluşuyor!“Duy Sesimi”, “Karanlık” ve “Bulutlu Bir Gün” gibi şarkılarla müzikseverlerin kalbinde yer eden başarılısanatçı Duhan Demirci, 2022 yılında yayımladığı “Hatırla” şarkısını akustik olarak tekrar düzenliyor!Söz..
“Duy Sesimi”, “Karanlık” ve “Bitirir Bizi” gibi pek çok şarkısıyla büyük beğeni toplayan Duhan Demirci,yepyeni şarkısı “İçimdeki İnsanlar” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sözü, müziği ve düzenlemesiDemirci imzası taşıyan parçanın mastering’ini Mustafa Sarıoğlu üstlendi. Başarılı müzisyen şarkısıy..
Duhan Demirci yepyeni teklisi “kırılmam korkma” ile dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor!2018 yılında yayınladığı ilk single çalışması “Derin Yerler” ile müzik kariyerine adım atan DuhanDemirci, şimdilerde ise yeni teklisi “kırılmam korkma” için stüdyoya girdi! “Duy Sesimi”, “Karanlık”gibi şarkılar..
Müzik hayatına film ve reklam projeleri için bestecilik yaparak başlayan, 2017 yılında“Sinestezya” adlı projesiyle solo kariyeri için adım atan Duhan Demirci, Ağustos 2018tarihinde ilk teklisi “Derin Yerler”i yayınlamıştı. O zamandan beri “Oda” adlı ilkalbümünü yayınlayan Demirci, 2022’de çıkardığı ..
“Karanlık”, “Duy Sesimi” ve “O İşler Öyle Olmuyor” gibi şarkılarıyla büyük beğeni toplayan DuhanDemirci, “uyandırma beni” adlı yepyeni şarkısıyla repertuarını genişletmeye devam ediyor! Sözü,müziği ve düzenlemesi Demirci’ye ait olan parçanın kapak görselinde sanatçı, Tüten Akay ile birlikteçalıştı. ..
Duhan Demirci, “uyandırma beni” adını verdiği yepyeni EP çalışması ile 3 Mart’ta sevenleriyle biraraya geliyor!Alternatif müziğin sevilen isimlerinden Duhan Demirci “uyandırma beni”, “senin gözünde bennerdeyim? ve “yolunda değil” adlı şarkılarıyla tanıtmaya başladığı EP çalışmasını müzikseverlerinbe..
“Duy Sesimi”, “Karanlık” ve “Bak Bana” gibi şarkılarıyla tanınan ve son olarak “senin gözünde bennerdeyim?” adlı teklisini dinleyicilerinin beğenisine sunan Duhan Demirci, yepyeni şarkısı “yolundadeğil” için tüm hazırlıklarını tamamladı! Sanatçının ocak ayında yayınlamayı planladığı akustikalbümün i..
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)