Menu
Your Cart

Çıkamadık İşin İçinden

 Çıkamadık İşin İçinden

2017 yılında kurulan Çıkamadık İşin İçinden grubu, "Kaleminde Fısıltı" isimli çıkış şarkısıyla 2021 yılında profesyonel müzik dünyasına adımını attı. Grup, aynı yıl "Sensizliğin Resmi", "Pandora" ve "Telesekreter" isimli şarkılarıyla üretimlerine devam etti. Çıkamadık İşin İçinden, 2022 yılında "Dargınım Belki", "Bıraksam Kendimi" ve son olarak “Falan Filan” isimli single çalışmalarını yayımladı.

Brand: Alternatif
2017 yılında kurulan ve 2021 itibariyle profesyonel müzik hayatına adım atan müzik grubu Çıkamadıkİşin İçinden, üretimlerine hız kesmeden devam ediyor! Sözü ve müziği Çağrı Güneş imzalı teklinindüzenlemesini Çıkamadık İşin İçinden üstlendi. Vokalde Çağrı Güneş, basta Ahmet Umut Divitçi,gitarda Ataka..
Brand: Alternatif
Çıkamadık İşin İçinden "Dargınım Belki" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
2017 yılında Çağrı Güneş (vokal/klavye), Yasin (elektro gitar) ve Ahmet Umut Divitci (bas) tarafındanMuğla'da kurulan ve “Bıraksam Kendimi”, “Sensizliğin Resmi” gibi şarkılarıyla büyük beğeni toplayanÇıkamadık İşin İçinden grubu, üretmeye devam ediyor! Sözü ve müziği Çağrı Güneş imzalı alternatifpop..
Brand: Alternatif
Çıkamadık İşin İçinden "Telesekreter" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)