Menu
Your Cart

Ars Longa

Ars Longa

2007 yılından bu yana birçok müzisyenin katkıda bulunduğu Ars Longa, daimi elemanı Sinan Çulhaoğlu’nun şarkılarının dinleyicilerle buluştuğu bir kolektif olarak düşünülebilir. 

İlk albümü Günler’i 2015’de yayınlayan Ars Longa, bu albümün uzun hazırlık sürecinde kaydettiği ve Günler’e giremeyen parçalardan oluşan bir toplama albümü Günlerin Eskisi başlığıyla 2018’de paylaştı. Bunu Yüreğim İmparator single’ıyla duyurulan Hayalet Radyo albümü takip etti. 

2020’de Avrupa Müzik / Grow bünyesine dahil olan Ars Longa, çıkardığı single’larla müzikseverlerle arasını sıcak tutarken üçüncü albümünün kayıtlarını sürdürmekte ve ilk İngilizce sözlü yayınları için çalışmalar yapmaktadır. 

Brand: Alternatif
Geçtiğimiz ay “Umut En Son” isimli son teklisini yayınlayan İstanbul kökenli rock grubu Ars Longa;sözü, müziği ve düzenlemesi Ali Sinan Çulhanoğlu imzalı yeni şarkısı “Harcı Âlem” müzikmarketlerdeki yerini alıyor! Mehmet Kemal Ülkenciler’in davulda yer aldığı şarkının mix &mastering’ini Deniz Ün..
Brand: Alternatif
Ars Longa "Karavan" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Geçtiğimiz yıl “Karavan” isimli son teklisini yayınlayan İstanbul kökenli rock grubu Ars Longa; sözü,müziği ve düzenlemesi Ali Sinan Çulhanoğlu imzalı yeni şarkısı “Umut En Son” müzik marketlerdekiyerini alıyor! Mehmet Kemal Ülkenciler’in davul ve piyanosunu çaldığı şarkının miksajını Deniz Ünlüüstl..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)