Menu
Your Cart

Anıl Emre Daldal

Anıl Emre Daldal

Anıl Emre Daldal, 1996 yılında Amasya'da doğdu. Bugünlere gelmesinde büyük destekçi olarak gördüğü, 2014'te kaybettiği bir arkadaşı anısına yazdığı "M." isimli şarkısını yayımladı. 6 yaşında beri spor ve sanatla ilgilenen Daldal, 2016 yılında ilk şarkısı "Sor Bakalım İyi Miyim" ile başarılı bir çıkış yaptı. Kendi grubunu kurarak çeşitli sahneler, şehirler ve festivallerden teklifler aldı. Sanatçı, 2021 yılında "Dertler", "Grand", "Dediğim Gibi", "Bitti", "Kendimi Unuttum", "Bitti (Akustik)" ve "K." isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. Daldal, 2022 yılında "M. [Akustik]", "S." ve son olarak “Aramızda” isimli single çalışmalarını yayımladı.

Brand: Alternatif
2017’den bu yana yayınladığı “M.”, “Belki O da Üzgündür”, “Anlatamadığım Şeyler Var” gibi 25şarkıyla hatırı sayılır başarılara imza atan Anıl Emre Daldal, 2022’nin üçüncü teklisi “Aramızda” ileüretimlerine hız kesmeden devam ediyor! Sözü, müziği ve düzenlemesi Anıl Emre Daldal’a ait olanparçanın mix..
Anıl Emre Daldal "Bitti" (Akustik) isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Anıl Emre Daldal "Kendimi Unuttum" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Alternatif müziğin sevilen isimlerinden Anıl Emre Daldal, milyonlarca dinlenen “M.” isimli şarkısınagetirdiği yepyeni akustik yorumla repertuvarını genişletmeye devam ediyor!“Dediğim Gibi”, “Bitti” ve “Dertler” gibi şarkılarıyla tanıdığımız Anıl Emre Daldal; sözü, müziği, mix &mastering’i ke..
Brand: Alternatif
Anıl Emre Daldal, Ezgi Sağlık  "Yanımdasın" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)