Menu
Your Cart

Uğurcan Benice

Uğurcan Benice

Uğurcan Benice İstanbul’da doğdu. Müzisyen olmayan bir ailenin duvarındaki gitara baka baka ortaokul çağlarına kadar geldi. Müziğe olan ilgisini lisenin başlarında fark etti ve gitar öğrenmeye başladı. Müzikal olarak hep vokalinin üzerine bir kariyer çizmek istedi ve bu kariyer için çeşitli gruplarla çalıştı, farklı gruplar kurdu, farklı sahnelerde yer aldı. Yakın arkadaşları Nazmi Velet ve Onur Taşkan ile birlikte “Öyle Bi’Şey Değil O” isimli grubu kurup ilk bestelerini bu grup altında yayınladı. Şimdilerde solo kariyerine devam ediyor.


İlk solo çıkışı olan Boşver; akustik tınılarla başlayan müzik serüvenine de selam çakarken, Nisan 2021’de yayınladığı Vaktin Var Mı? yıllar içerisinde müziğinin yoğrulduğu yerin de sinyallerini veriyor. Çok yakında herhangi bir tarza bağlı kalmadan kendini yansıtacak eserlerle karşımıza çıkacak!

Brand: Alternatif
Profesyonel müzik çalışmalarına başladığı 2021 yılına 3 tekli sığdıran Uğurcan Benice’nin sözü vemüziği kendisine ait olan yepyeni şarkısı “Ah Kadın” 11 Mart’ta dinleyicisiyle buluşuyor! Mix &mastering’ini Onur Taşkan ve Başar Yakupoğlu’nun üstlendiği şarkısıyla ilgili Benice: “Bazen karanlıkbir..
Brand: Alternatif
Uğurcan Benice "Uyandım Uykumdan" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)