Menu
Your Cart

Melis Güven

Melis Güven

Seslendirdiği şarkılarla dinleyiciyi karmaşık duyguların derinliğine sürükleyen Melis Güven, bu kez enerjik ve etkileyici şarkısı “Teslim Ol” ile müzikseverlere farklı bir deneyim sunuyor. Söz ve müziği kendi imzasını taşıyan şarkının düzenlemesi prodüktör Eren Erdol ve Georgios Varelis’a ait.


Hareketli müzikal altyapısıyla etkisi altına alarak dansa davet eden yeni single “Teslim Ol” aynı zamanda dinleyenleri melankolik bir havaya bürüyor. Şarkının mix işlemlerini İsmail Genç yaparken masteringi  Stuart Hawkes / Metropolis Mastering tarafından yapıldı.

Melis Güven "Ben Miyim" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Melankolik ve farklı tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Melis Güven’in yeni single’ı “Suya Doğru” AvrupaMüzik etiketiyle dinleyici ile buluşuyor!Seslendirdiği şarkılarla dinleyiciyi karmaşık duyguların derinliğine sürükleyen Melis Güven, etkileyicişarkısı “Suya Doğru” ile müzikseverlere farklı bir d..
Türkiye’nin en başarılı prodüktörleri arasında yer alan Deeperise, Melis Güven’in geçtiğimiz aylardayayınladığı “Suya Doğru” adlı şarkısını yeniden yorumluyor!Seslendirdiği şarkılarla dinleyiciyi karmaşık duyguların derinliğine sürükleyen Melis Güven, etkileyicişarkısı “Suya Doğru” ile müzikseverler..
Brand: POP
Melis Güven "Teslim Ol" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)