Menu
Your Cart

Mel

Mel

Gerçek adı Melisa Çakır olan Mel, Ordu'da dünyaya geldi. Mel, 2021 yılında "Saplantı" isimli şarkısıyla müzik kariyerine ilk adımını attı. Sanatçı, 2022 yılında "Vay", "İyi Çocukmuş" ve son olarak “Dönemem Yolumdan” isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı.

Brand: Hip Hop / Rap
Geçtiğimiz yıl yayınladığı “Saplantı” adlı çıkış şarkısını “Vay” ve “İyi Çocukmuş” adlı şarkılarıyla takipeden İzmirli şarkıcı Mel, repertuarını genişletmeye devam ediyor! Sözü ve müziği Melisa Çakır (Mel)imzalı “Dönemem Yolumdan” adlı yepyeni parçanın düzenlemesi gett’e, mix & mastering’i ise İ..
Geçtiğimiz aylarda yayınladığı ikinci şarkısı “Vay” ile ilk şarkısında yakaladığı başarıyı devam ettirenMel, sözü ve müziği kendisine ait olan yepyeni şarkısı “İyi Çocukmuş”u yayınlayacak olmanın heyecanıiçerisinde! Düzenlemesi Gett imzalı şarkının kaydını ve miksajını Birkan İnan Karadeniz üstlenir..
Brand: Hip Hop / Rap
Mel "Saplantı" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: R&B - Soul
“Saplantı” isimli çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasının kapısını aralayan Mel, sözü ve müziğikendisine, düzenlemesi Gett'e ait olan ikinci single'ı “Vay” ile tüm müzik platformlarında yerini alıyor!Bütün prodüksiyonu Gett tarafından yapılan parçanın kapak görseli ise Kamil Karabulut’a ait...
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)