Menu
Your Cart

Lukhan

Lukhan

“El Turco Luco”, “Korkum Yok” ve “Anne” gibi şarkılarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Lukhan, sözü ve müziği kendisine ait olan “Yok” isimli yepyeni şarkısını yayınlayacak olmanın heyecanı içerisinde! Beat’i MUTE x DIVXRSE imzalı şarkının mix & mastering’inde başarılı müzik insanı JAGERSTEREO yer alıyor. Lukhan’ın yeni teklisinin kapak fotoğrafını ise klip yönetmenliğini de üstlenen Ömer Hatip hazırladı.

Brand: Hip Hop / Rap
Rap müziğin gelecek vadeden isimlerinden Lukhan, yepyeni şarkısı “AY” için geçtiğimiz günlerdestüdyoya girdi! Sözü Kutlukhan Bedük (Lukhan) imzalı şarkının düzenleme ve miksajı Okan Çam’a,mastering’i ise Utku Ünsal’a ait. Kapak görselini 1998Arthur üstlenirken, fotoğraf çalışmaları ise ÖmerHatip tar..
Brand: Hip Hop / Rap
“YOK” adını verdiği teklisiyle yakaladığı başarıyı hâlâ devam ettiren Lukhan, “NERESİ” isimli şarkısıyla28 Ocak’ta tekrar yayında!“El Turco Luco”, “Korkum Yok” ve “Anne” gibi şarkılarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Lukhan, sözüve müziği kendisine ait olan “NERESİ” isimli yepyeni şarkısını yayınlay..
Brand: Hip Hop / Rap
Lukhan "YOK" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)