Menu
Your Cart

Kaan Beyru

Kaan Beyru

1996 İstanbul doğumlu Kaan Beyru, müzikle lisede tanıştı. Liseden sonra müzik eğitimine Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Üflemeli ve Vurmalı Çalgılar bölümünde üflemeli çalgı olan Tuba enstrümanını çalarak devam etti ve mezun oldu. 2019 yılında "Yoruldum" isimli ilk single çalışmasını yayımlayarak müzik dünyasına adım attı. Aynı yıl "Derin" isimli single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Sanatçı, 2020 yılında "Dön Desem (feat. Feray Zeydan)", "Kal", "Andım" ve "Giderim (feat. Yasir Miy)" isimli single çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. 2021 yılında "Yalandan", "Yak İçimden (feat. Burak Bedirli)", "Bu Benim Yağmurum" ve "Eyvallah" isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı. Beyru, 2022 yılında "Olur Ya" ve son olarak “Yediremedim” isimli single çalışmalarını yayımladı.

2021’in son haftalarında “Eyvallah” isimli şarkısını sevenlerinin beğenisine sunan başarılı müzisyenKaan Beyru, “Olur Ya” isimli şarkısıyla üretimlerine ara vermeksizin devam ediyor! Sözü ve müziğiBeyru imzalı şarkının düzenleme, mix, mastering’i ise Burak Bedirli tarafından yapıldı...
Brand: Alternatif
2019 yılında yayınladığı “Yoruldum” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik mecralarında kendine yeredinen Kaan Beyru, yepyeni şarkısı “Yediremedim” için geçtiğimiz günlerde stüdyoya girdi. Bu zamanadek toplam 11 başarılı şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sunan Beyru; sözü ve müziği kendisine,düzen..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)