Menu
Your Cart

İpek Özcan

İpek Özcan

İpek Özcan 1997 yılında dünyaya geldi. Akademi Sanat Oyunculuk ve Yazarlık Atölyesi'nde eğitim aldı. Müziğe ilgi duyan Özcan, 2020 yılında ilk single çalışması olan "Söylesene Sadece" isimli single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Ardından aynı yıl içerisinde "Laf Cambazı", "Bak Bana", "Dönsün Dünya" ve "Unutulur Zamanla" isimli single çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturdu. Sanatçı, 2021 yılında "Böyle Yalnız Kalınır Mı?", "Yanayım Derdine", "Kolay" ve "4 Mevsim" isimli single çalışmalarını yayımladı. Özcan, 2022 yılında "Hayat İşte" ve son olarak “Gönlümün Güzeli”  isimli single çalışmalarını sevenleriyle paylaştı.

İpek Özcan "4 Mevsim" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Son olarak “Hayat İşte” adlı çalışmasını sevenlerinin beğenisine sunan İpek Özcan, sözü ve bestesikendisine ait olan “Gönlümün Güzeli” adlı yepyeni şarkısını yayınlıyor! Mix & mastering’ini MuratÖzçelik’in, beat’ini Pasific’in hazırladığı şarkının kapak görseli ve lyric videosunu İpek Özcan üstl..
Son olarak “4 Mevsim” adlı çalışmasını sevenlerinin beğenisine sunan İpek Özcan, sözü ve bestesikendisine ait olan “Hayat İşte” adlı yepyeni şarkısını yayınlıyor! Mix & mastering’ini Murat Özçelik’in,beat’ini Fantom Müzik’in hazırladığı yer aldığı şarkının kapak görseli ve lyric videosunu İpek Ö..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)