Menu
Your Cart

Furkan İpek

Furkan İpek

Furkan İpek, 1996 yılında Şanlıurfa'da dünyaya geldi. İlköğretim ve lise öğrenimini Adana'da tamamladı. Müziğe ilgisini 6 yaşında farketti ve 13 yaşında gitar çalmaya başladı. 15 yaşında ise katıldığı müzik yarışmalarıyla ilk sahne deneyimlerini kazanarak birincilik elde etti. O yaşlarda müzik üretmeye başladı ve ilk demolarını 2015 yılında yayımladı. İpek, İlk profesyonel teklisi "Ölmedim Daha"yı 2019 yılında sevenleriyle paylaştı. 2020 yılında "İlacın Yok" ve "Tastamam" isimli single çalışmasını dinleyicileriyle buluşturdu. Sanatçı, 2021 yılında "Saat 06:00 (feat. Mehmet Cirit)", "Saat 06:02" ve "Bayram Her Gün Deliye" isimli single çalışmalarını yayımladı. İpek, 2022 yılında "Merdiven" ve son olarak “Düğüm” isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu.

2019’da yayınladığı ve hatırı sayılır dinlenme sayısına ulaştığı “Ölmedim Daha” adlı çıkış şarkısınınardından “İlacın Yok”, “Tastamam”, “Bayram Her Gün Deliye” gibi şarkılarını piyasaya süren Furkanİpek, sözü ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı “Düğüm” ile üretimlerine devam ediyor! EmreKantaş..
2019 yılında yayınladığı “Ölmedim Daha” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel mecralarda yerini alan veşimdiye dek 6 şarkı yayınlayan Furkan İpek, sözü ve müziği kendisine ait olan yepyeni şarkısı“Merdiven” ile üretimlerine devam ediyor! Emre Kantaşlı’nın düzenlemesini üstlendiği şarkının mix &maste..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)