Menu
Your Cart

Aysemen

Aysemen

Aysemen, sözü ve müziği kendisine ait olan Alternatif Pop tarzındaki yeni şarkısı “Gelişigüzel” ile sonbaharın hissettirdiği tüm duyguları bir şarkıya sığdırmayı başarıyor. 

Özellikle son yayınladığı “Cam Güzeli” şarkısı ile büyük beğeni toplayan Aysemen’in yeni şarkısının da düzenlemesi ve yapımcılığı yine Murat Güçlü tarafından yapıldı. 22 Ekim Cuma günü Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanacak olan “Gelişigüzel” şarkısının kapak fotoğrafı çekimleri ise Orçun Biran tarafından yapıldı. Yepyeni teklinin kayıtları, mix & mastering’i Yatak Odası Kayıtları stüdyosunda tamamlandı.

Brand: Alternatif
Sözü ve müziği Aysemen’e ait olan Lofi-pop tarzında hazırlanan “Cüzdan” dinleyicisine her zaman affetmekzorunda olmadığımızı, bazı yaraların iyileştirici bir etkisi olduğunu anlatıyor. Düzenlemesi başarılı müzisyenMurat Güçlü imzalı şarkının fotoğraf çekimleri ise Orçun Biran objektifine ait. “Cüzda..
Brand: Alternatif
Aysemen "Gelişigüzel" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: Alternatif
Son olarak Cüzdan” adlı şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Aysemen, sözü ve müziğikendisine ait olan yepyeni şarkısı “Güneşi Selamladım” için geçtiğimiz günlerde stüdyoya girdi.Düzenlemesi Kaan Okay’a ait olan parçanın kayıtları Stüdyo Negatif’te Cüneyt Aykulteli tarafındantamamlandı. Kapak ..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)