Menu
Your Cart

Aishe

Aishe

Sözü Aishe, müziği NOX imzalı olan yepyeni teklinin mix & mastering’i Rez tarafından yapıldı. Kapak görseli Rabiya Öztürk’e aitken şarkının gitarında Mertcan Gürbüz yer alıyor. Aishe şarkısıyla ilgili: “Cennet sandığımız insanın bize cehennemi yaşatmasını ve bunun farkında olmadan ona bağımlı olmaya devam etmenin nasıl bir his olduğunu anlattım.  Yandığımız ateşi seviyoruz. Büyük bir kitleye hitap edeceğini ve beğenileceğini düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Brand: Hip Hop / Rap
2020’den bu yana yayınladığı şarkılarla dinleyici kitlesini her geçen gün daha da genişleten ve sonolarak geçtiğimiz haftalarda yayınladığı “ROCKSTAR” adlı şarkısıyla beğeni toplayan Aishe,üretimlerine hız kesmeden devam ediyor! Sözü Aishe, müziği NOX imzalı şarkının mix & mastering’iRez’e ait. ..
Brand: Hip Hop / Rap
2021 yılının son aylarında yayınladığı “Cennet” isimli şarkısıyla yakaladığı ivmeyi devam ettiren Aishe,“Rüya” adını verdiği yeni şarkısıyla 21 Ocak’ta tüm dijital müzik platformlarında yayında!Sözü Aishe, müziği ise NOX (Mertcan Gürbüz) imzalı şarkının mix mastering’i Rez’e ait. RabiyaÖztürk’ün kap..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)