Menu
Your Cart

Derenova

Derenova

Derenova mahlasıyla bilinen Büşra Dere Cılız, 1999 yılında doğmuştur. 7 yaşında başlayan müzik aşkını Akdeniz Konservatuarı’nda yarı zamanlı keman bölümünü kazanarak taçlandırmıştır. İçinde bulunduğu gruplarda kemanist ve vokal olarak sahne almakla birlikte, bir yandan şarkılarının kendi altyapısını yapabilmek için aranje, mix mastering dersleri almıştır. Sanatçı şu anda kendi şarkılarının altyapılarını yapmakla birlikte, bu sürecin bir vokal tarafından az da olsa bilinmesi gerektiğini, bu sayede istediklerini daha kolay anlatabildiğini düşünmektedir. Derenova, bundan sonraki süreçte daha iyi işler çıkarabilmek için hayatının büyük bir kısmını ev stüdyosunda geçirdiğini ve çok çalıştığını dile getirmektedir.

Brand: R&B - Soul
Çıkış teklisinin ardından “KAÇ” adlı ikinci şarkısını yayınlayan Derenova, yepyeni şarkısıyla repertuarınıgenişletmeye devam ediyor. Sözü ve müziği Musa Gök ile Derenova imzası taşıyan “Değil AklımBaşımda”nın düzenleme, mix & mastering’ini NickoB üstlendi. Kapak tasarımını Berkhan Guder’inüstlen..
Geçtiğimiz Ekim ayında yayınladığı “Seni Özler” isimli şarkısını dinleyiciyle buluşturan Derenova, “Kaç”adını verdiği yepyeni şarkısıyla 21 Ocak’ta tüm dijital müzik mağazalarında yerini alıyor!Derenova, sözü ve müziği kendisine ait olan yeni single’ı “Kaç” ile bu sefer farklı bir tarzla karşımızaçı..
Brand: R&B - Soul
Derenova "Seni Özler" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)