Menu
Your Cart

Burak Bedirli

Burak Bedirli

Son dönemlerde yayınladığı “Bu Aşk Zehir” ve “Yoluma Çıkma” gibi şarkılarıyla kendine has bir tarz yakalayıp dikkatleri üzerine çeken Burak Bedirli, sevenlerini bu defa “Yoruldum Artık” adını verdiği yeni şarkısıyla selamlıyor. Her projesinde olduğu gibi geleneği bozmadı ve bu şarkısının da prodüktörlüğünü kendisi üstlendi. Şarkının kapak tasarımında Kağan Oğuzhan imzası yer alırken klip yönetmenliğini Mustafa Kara üstleniyor.

Suzan Hacigarip & Burak Bedirli  "Bu Aşk Zehir" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Brand: POP
Burak Bedirli, sözü Cemre Esel’e, müziği Kaan Beyru’ya, düzenlemesi ise kendine ait yepyeni single’ı“Hiç Kimse Yok” ile müzik mağazalarında yerini alıyor.Son dönemlerde yaptığı parçalarla kendine has bir tarz yakalayıp dikkatleri üzerine çeken BurakBedirli, sevenlerini bu defa “Hiç Kimse Yok” adını ..
Brand: POP
Burak Bedirli; sözü Kaan Beyru’ya, müziği ve düzenlemesi ise kendisine ait son teklisi “İyi misin?” iletüm dijital platformlarda yerini alıyor! Bedirli, her projesinde olduğu gibi geleneği bozmadı ve buşarkısının da prodüktörlüğünü kendi üstlendi. “İyi misin?” akustik, elektrik ve basgitar, drum, sy..
Brand: POP
Son dönemlerde yaptığı parçalarla kendine has bir tarz yakalayıp dikkatleri üzerine çeken Ankarakökenli besteci, aranjör ve şarkıcı Burak Bedirli, sevenlerini bu defa “Ortancalar” adını verdiği yenişarkısıyla selamlıyor! Bedirli, her projesinde olduğu gibi geleneği bozmadı ve bu şarkısının daprodükt..
Burak Bedirli "Yoruldum Artık" isimli single'ı ile tüm dijital platformlarda...
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)